bugün

at gibidir. güzel kadın.
verse nefessiz diye bileciğimiz bir hanımefendidir kendisi.
şu anda gördüğüm bütün stüdyo olarak mal gibi ağlıyorlar sebebini bilen varsa mesaj kutumu yeşillendiriversin bakem.
Adil topal karakterinin bir akrabası olarak poyraz karayele katılmasını istediğim karakter.
Samimi olmaya calisan ama olamayan sunucu hanimdir. Ya arkadaslar bu kadini nasil samimi bulabiliyorsunuz.

Resmen bas bas bağırıyor ben rejinin kulağıma fisildadiklarini yapmaya çalışıyorum diye.
çok şakacı bir kadın, programında yaptığı ince espriler pek hoştur.
iri olmanın yakıştığı tek kadındır.
bacakları taksim ara sokaklarındaki kadınlar gibi olan kişi...
An itibari ile televizyonu açtığımda programında tuhaf olaylar olan kadın. Samsunlu bi adam bi kadın ve diğer adam, aha adam programı terketti lan!!!!
her görüşümde ne zıplatılır demekten kendimi alamadığım kadındır. gerçi sırt üstü yatırılarak da iyi silkilir. memeler yayım yayım yaylanır vallahi.
Kadının eski eşi bağlandı lan noluyo !!!! ikinci şans istiyomuş.
esra erol'u piyasadan silen kadındır.
mizah yeteneğini beğeniyorum ben bu kadının.yani tiyatro'da görseydik keşke, güldür güldür'de kadroda olsa örneğin fena olurdu.

görsel
Evlilik programlarında harcanan zeki kadın.
Geniş aile' de Şukufe iken " devlet gibi hatun ". Derdim. Hala güzel ama. Şu evlilik programlarına bulaşmasaydı keşke.
Turkiyenin copcatan programlarindan birini sunmaktadir.
https://www.youtube.com/watch?v=K4xPCJRBpbs
bacakları güzel hatundur. bacak önemli.
esra erol'un tahtını feci halde sallayan kadın.

ve bunu sonuna kadar bence hakeden kadın!
şöyle bi poza ve seksiliğe sahip hatun.
https://galeri.uludagsozluk.com/g/zuhal-topal/
Turk tipi Turk ablasi. Yeni trendlere uymuyor.
birazdan yayınlanacak olan beyaz show'u izleme sebebim olacak bağyan.
baştan aşağı beğeniyoruz zuhalcım
En iyi evlilik programı sunucusu.
evlendirme programına çıkıp formatın anasını ağlatmış bir herif yüzünden ne orospuluğu kalmıştır ne kaşarlığı.
dünki olayda saygısızlık değil, olması gerekeni yapmıştır. fakat o solmaz'ın hemen çıkıp göbek atması büyük saygısızlıktı.

dipnot: faşistliğin kitabını yazacak biriyimdir, fakat eleştirmek için eleştirmeyin.
güncel Önemli Başlıklar