bugün

nihat doğan'la aşk yaşayan şarkıcı. hülya dergisine rakip seda dergisini çıkarmış.
ses desen yok,bi vasıf desen o da yok,gereksiz yere ünlü olmuş,sabah sabah gördüğümde günümün kötü başlayacağına inandığım kişi.
enver ören hayranı.
bacılarrrrrım!!!..."r"Lerrrri uzatmasıyLa beni sinirrrrr harrrrrpLerrrrine sokan hatun kişi...dooğrrrru Türrrrkçe konuşan yok mu bu üLkede karrrdeşim...herrr şeyi ben biLirrrrim havasındadırrrr...fazLa ciddiye aLınmayacak insanLarrrın başındadırrr...
lan mustafa sen ne iş yapıyon gıı diye sisli belediye baskanı (bkz: mustafa sarı güle)soru soran kanald nin nadide sabah programı sunucusudur.
var mısın bu gece kaçmaya soru cümlesini r sesinin üstüne basa basa söyleyen dergiciliğe de el atıp her ay yeni bir poz vermek zorunda kalan kadın...
bir zamanlar sinan enginle evlenip boşanmış ve bu evlilikten oğulcan adında bir oğlu olan annemsi kişilik.
namıdeger kadırgalı aysel.
köşe yazarı, oyuncu, sunucu, şarkıcı, kısaca büyük sanatçıdır(!) beğenerek izleriz, dinleriz(!) özellikle programına çağırdığı erkek şarkıcılar şarkılarını söylerlerken girdiği tiripler muhteşemdir. kâh şarkıcının omzuna elini koyup kameraya şuh bir bakış atar, kâh duygusal modda ağlamaklı ağlamaklı başını yere eğer. programı drama okulu gibidir. izleyip ders * alınmalıdır.
nihat doğan ile birlikte bir fanusa kapatıp denize atmamız gereken bir kadın. umarsızca uzaklaşmalı...
Bir çok uzvu kaçak olduğundan dolayı yıkım ekipleri kendisini aramaktadır. Ancak derin bir nihat doğan korkuları vardır.
televizyondakini mevcudiyetinin nedenini anlayamadığım insan..en berbat sabah programlarından birinin sunucusu..anlamadığım onu izleyecek kitleyi yıllardır nasıl bulduğudur..yapmacık hareketleri ve sulu tavırlarıyla hiç çekilmezin ta kendisidir..
adı seda bayan olarak değiştirilmesi gereken ne yaşadığını bilmeyen bir kadın.
seda sayar kendisi surekli,turkıyedeki sedaları saymak icin gorevlendirilmiş gizli bir ajandır kendisi.* **
ne statüde ilişki yaşayıp ne hakla dünyaya bir çocuk kazandırmak hakkını kendinde gördüğünü anlamadığım insandır. bir ülke halkının gözü önünde yaşadığı illegal ilişkisinden sahip olduğu bebeğin 6haftalıkken düştüğüne üzülen teyzeler, aynı gün örneğin bir otobüs durağında sizi sevgilinizle elele görseler "cıkcıkcık" diyip ahlakınızı ve yaşadığınız ilişkinin aleni oluşunu eleştirmeye kalkarlar. burda yaşanan bir çelişki vardır ve seda sayan gibi evlilik dışı çocuk sahibi olan, sanatçı geçinen ünlüler de bu çelişkinin doğmasına öncülük etmektedirler engellemeye çalışmak yerine. madem toplumca bu kadar serbest görüşlere sahibiz kimse özel hayatıyla yargılanmasın o zaman? kimse töre cinayetine kurban gitmesin? herşey bir yana, seda sayan gibi insanlar toplum önünde böylesine ahlaksızca ilişki yaşayacak durumda görseler bile kendilerini, toplum tarafından kabul görmemeleri gerekir ki durup düşünsünler "ben ne yapıyorum, kimlere nasıl örnek oluyorum?" diye..
belki toplumun değer yargısıdır yanlış olan, belki ünlülerin yaptıkları son derece normaldir de bize yanlış görünüyordur kimbilir.. ama bunu bilene kadarki geçecek süreçte topluma ayak uydurduğu için bir şekilde mutsuz olan insanlar ne olacak?
bunlar seda sayan gibi hanımların zerre kadar gündeminde değildir.
varsa yoksa nihat doğan'dır efendim..
" ben asla evlilik dışı çocuk doğurmam " diyen , ama evlilik dışı çocuk doğurmanın eşiğinden dönen kişi. *
nihat doğan paspaslarına basarak sahneye çıkan kişi. * *
televizyonda yardıma muhtaç insanlara yardım etmeye çalışan medyatiklerden en samimi görüneni,gerçi asıl yardım gizli olandır derler ama sonuçta onunda kaynagının reytingten geldigini düşünürsek tv de çıkıp söylenmesi pekte yadırganmayacak durum.
yardım kampanyalarında ismini sıkça duyduğumuz bir ünlü.
Seda Sayan'ın Sabahların Sultanı isimli porgramında, bir tesettür giyim firmasının defilesine yer vermesinin ardından, aynı marka başörtüsünü takması ve sık sık markanın ismini telafuz etmesi RTÜK'ü harekete geçirdi.

http://www.haberturk.com/...cat=140&dt=2006/10/15
polemik yaratmaması gereken, rtük ün başörtüsüne değil reklam kanuna muhalefetten dolayı yapacağı incelemeyi anlatan veya anlatması gereken habercik. Sevgi pıtırcığı.
erken boşanma sorunu olan ünlü sanatçımız(!)
artık caner'inen evlenmesini istediğimiz , kah ağlatan , kah gülücükler attıran , uğruna altın bozdurulan kokulu öpücük mühendisi. *

muteessir düzelti: Caner'inen evlenmeyecekmiş.
insanların hayatını deşifre eden hatta büyük bir cürretle bülent ersoy'u bile bu işe alet eden kişidir. topluma ne kadar faydası olduğu tartışılan kişidir çünkü yaptığı yardımları insanların gözüne gözüne reyting amaçlı yapar. samimiyet taşımaz. gördüğümde tüylerimin diken diken olmasına sebebiyet veren insandır.
nihat doğan' ın kocasıdır. * *