1. 1.
  nihat doğan'la aşk yaşayan şarkıcı. hülya dergisine rakip seda dergisini çıkarmış.
  6 -1 ... siberr
 2. 2.
  ses desen yok,bi vasıf desen o da yok,gereksiz yere ünlü olmuş,sabah sabah gördüğümde günümün kötü başlayacağına inandığım kişi.
  12 ... elendil
 3. 3.
  enver ören hayranı.
  1 -1 ... kirmastılı
 4. 4.
  bacılarrrrrım!!!..."r"Lerrrri uzatmasıyLa beni sinirrrrr harrrrrpLerrrrine sokan hatun kişi...dooğrrrru Türrrrkçe konuşan yok mu bu üLkede karrrdeşim...herrr şeyi ben biLirrrrim havasındadırrrr...fazLa ciddiye aLınmayacak insanLarrrın başındadırrr...
  7 ... tucimania
 5. 5.
  lan mustafa sen ne iş yapıyon gıı diye sisli belediye baskanı (bkz: mustafa sarı güle)soru soran kanald nin nadide sabah programı sunucusudur.
  4 -2 ... biogenetikci
 6. 6.
  var mısın bu gece kaçmaya soru cümlesini r sesinin üstüne basa basa söyleyen dergiciliğe de el atıp her ay yeni bir poz vermek zorunda kalan kadın...
  ... fayaka
 7. 7.
  bir zamanlar sinan enginle evlenip boşanmış ve bu evlilikten oğulcan adında bir oğlu olan annemsi kişilik.
  2 ... mohicanan
 8. 8.
  namıdeger kadırgalı aysel.
  ... yuce insan
 9. 9.
  köşe yazarı, oyuncu, sunucu, şarkıcı, kısaca büyük sanatçıdır(!) beğenerek izleriz, dinleriz(!) özellikle programına çağırdığı erkek şarkıcılar şarkılarını söylerlerken girdiği tiripler muhteşemdir. kâh şarkıcının omzuna elini koyup kameraya şuh bir bakış atar, kâh duygusal modda ağlamaklı ağlamaklı başını yere eğer. programı drama okulu gibidir. izleyip ders * alınmalıdır.
  7 ... yasak merve
 10. 10.
  nihat doğan ile birlikte bir fanusa kapatıp denize atmamız gereken bir kadın. umarsızca uzaklaşmalı...
  5 ... chosen
 11. seda sayan Başlığındaki Önemli Entry'ler