1. 1.
  internette bir terim bankasıdır. ingilizce-türkçe ve türkçe-ingilizce kelime çevirisi de yapılır. üyelik gerektirmektedir ancak ücretsizdir.
  http://www.zargan.com
  5 ... buhara
 2. 2.
  normal sözlüklerde bulunamayan birçok terimi içermesiyle büyük rahatlık sağlayan internet sitesidir.
  5 ... gazoz_kapagi
 3. 3.
  Türkçe-ingilizce, ingilizce-Türkçe online sözlük. Kesinlikle şuanda en iyisi. Aslında "Zargana" olduğunu sandığım balığı logo ve domain ismi olarak kullanan iyi site.
  2 ... massattack
 4. 4.
  aradığınız kelimenin anlamı yer almıyorsa site yöneticileri tarafından araştırılıp en kısa zamanda veri tabanına dahil edildiği söylenen site. ancak aradığınız kelimeyi zarganda bulamıyorsanız muhtemelen siz aramayı beceremiyorsunuz, terimi yanlış falan girdiniz ya da imla hatası yaptınız * anlamında bir uyarı gelir ve terimi doğru girmenin ne demek olduğunu göstermek için anlamını bilmediğim gayri kabili rücu akreditif terimi kullanılır bu sitede.

  "soru-cevap" kısmında da bir kullanıcının şifremi unuttum ne yapmalıyım sorusuna * şifremi unuttum linkine tıklayıp e-posta adresinizi yazın diye cevap veren, ardından bir başka kullanıcının ben de şifremi unuttum * ben ne yapmalıyım sorusuna da * yukarda belirtilenlerin aynısını yapın cevabını veren sitedir.

  sevimli bir zargana logosuna sahip olan bu site firefox kullanıcılarına kelimenin üzerine sağ tıkladıklarında türkçe karşılığını görebilme imkanı da sunar. *
  2 ... habis
 5. 5.
  22 Aralık 2006 Cuma günü akşam saat 20:00 ile 25 Aralık Pazartesi günü saat 9:00 arasında bakım yenileme münasebetiyle hizmet veremeyeceğini duyuran sitedir..
  neyse ki proje teslimimiz geçmiştir..*
  1 -1 ... canzone arrabbiata
 6. 6.
  hızlı ve kapsamlı sözlüktür.
  2 -1 ... hyperion
 7. 7.
  zargana ve zarganana kardeşlerin en büyüğü, bir balık cinsi olabilir gibi. ters bir balık olduğu rivayeti dolaşır heryerde. bulaşılmaması en önemli tavsiye unsuru olarak yerini alacaktır günün ilerleyen saatlerinde...

  (bkz: ichthyophobia)
  (bkz: wicca)
  1 ... arup
 8. 8.
  dış ticaret uygulamacıları için tam isabet terim karşılıkları içeren sözlük sitesi.
  1 ... rantulas
 9. 9.
  kullanılabilecek en iyi sözlüktür.
  3 ... arude50
 10. 10.
  (bkz: tureng)
  1 ... mahallenindelisi