bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    çok geniş kapsamlı ingilizce-türkçe türkçe-ingilizce sözlük. sadece kelime değil deyimler kalıplar da aratabilirsiniz. çeviri yapanların işine çok yarayacak bir site ayrıca üyelik üyelikte gerektirmiyor.

http://www.tureng.com * (bkz: zargan)
    4 ... mahallenindelisi
  2. 2.
    aynı zamanda istanbul'da bir tercüme bürosu.
    1 ... mahallenindelisi
  3. 3.
    "on the rails" kalıbının türkçesini sunarak takdirimi kazanmış sözlük.
    -1 ... patlamismisir
  4. 4.
    tek eksik yanı telafüz özelliğinin olmaması.
    -1 ... strategy
  5. 5.
    amerikan, ingiliz ve avustralya aksaniyla 3 farkli telaffuz ozelligine sahip site.
    1 ... ben hep 17 yasindayim
  6. 6.
    sözlük kısmında yenilikler ve geliştirmeler yapmaya girişmiş oluşum. (sadece sözlük değil tabii.)
    (bkz: tureng forum)
    ... kirke
  7. 7.
    facebook'taydı, twitter'daydı şimdi de tureng interaktifle sözlük alemine de el attı sanırım. başlıklar var ingilizce, türkçe. çevirebiliyorsunuz. tabii çevirebiliyorsanız.

güzel site velhasıl, sürekli kendini geliştiriyor yeniliyor. en sonunda yatırıp sikecek kadar ingilizce eğitimiyle karşımıza çıkacağını düşünüyorum.
    ... molekuler biyolog
  8. 8.
    orta vadede kullanıcıların çok işine yarayacak olan interaktif sözlük olayına da giren şu ana kadar gördüğüm en başarılı online sözlük. lakin bu aralar veritabanına erişmeye çalışan bir hödük yüzünden benimde içinde bulunduğum ip aralıklarını engellemelerinden ötürü girememekteyim. bad request hatası vermekte arama yapıldığında. bu sorununun çözümünü bilenlerin insanlık namına özel mesaj vasıtasıyla yardımcı olmaları önemle rica olunur.

edit: firefox geçmişi ile alakalıymış. sildim, ben giriyorum, siz de girin.
    ... nerde kalmistik
  9. 9.
    tureng premium diye bir olay çıkarmıştır. buradan yardır
    ... herbokamaydonoz
  10. 10.
    şans eseri fark ettiğim, yer imlerinde olmazsa olmaz sitelerden biri.
    -1 ... larsmon