bugün

Feminizmi de ona destek verenleri de sevmem.
Lakin ona göre doğru olan şeyi eleştirenlerin argumanlarina bakiyorum da tam bir gerizekalilik örneği amina koyim.

Neyse sevdiğimiz bir yazar. Ama f*minist olması gözümden düşmesine yol açtı.

Kadın erkek eşitliğine evet cinsiyet eşitliğine hayır diyorum.
herifsizlikten kafayı yedi bu aralar. acil odunun tekiyle evlenip onu yontmaya başlaması lazım.

belki stresini bu şekilde atabilir.
bir hatayı savunmaya devam ettiği için gelecek hafta çıkartmak üzere haklı bir tepki olarak donuza eklediğim değerli yazar.
Yine her zaman ki gibi, Tipik saldırgan erkek birey davranışlarına maruz kalan, feminist ideolojinin haklı yanlarını savunduğu için bazı kendini bilmez sözlük erkekleri tarafından sıklıkla linç edilmeye çalışılan, ben tek siz hepiniz diyerek meydan okuma cesareti gösterecek kadar özgüven sahibi bir yazar. Bu içi boş ve benim açımdan bir anlam ifade etmeyen sözlerinizi ciddiye bile almıyorum.. Çok komiksiniz.. sadece gülüyorum size..
ağızdan dolma tüfek değildir.
damarına basılmadığı sürece kimseyle işi gücü olmayan zevattır. ne yani herkes sizin düşündüğünüz gibi düşünmek zorunda değil. eleştirenlere bakıyorum alayı kemoş bide bunlar demokrasiden bahsederler. bunların demokrasi anlayışı atanın halkın önüne 27 yıl tek sandık koymasıdır.

görsel
Hayal aleminde yaşayan bir zavallıdır. Hahahahahasiktir diye mesaj atacaktım bir girdisine istinaden ama ne kadar boş yaptığını bildiği için özel mesajı kapalıymış. Buradan diyim bari.

Haahahahhahasiktir.
Gerçeği ifade etmeyen Bu görsel beni hiçbir şekilde tanımlamıyor.

Feminizm biyolojik bir denklik değildir. Yasalar ve hukuk önünde eşit olabilmektir. Cinsiyete dayalı bir baskıdan söz edecek olursak suçlunun erkek değil cinsiyetçilik olduğu bariz şekilde ortaya çıkar. Bana Hâlâ erkek düşmanı diyenler iyi okusun..

Sürekli yanlış ithamlara maruz bırakılan yazar..
https://www.hizliresim.com/lndsah0
hmm bunun fatalitisini göremedim henüz. hep yırmıh atıyor. neyse kapışın zevkle seyrediyoruz.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.