bugün

entry'ler (10962)

ibranice ninni dinlemiş evde büyümek

(bkz: had gadia)

euro 2024 kura çekiminde porno açılması

(bkz: stoya)

ebu ubeydenin bütün türk liderlerden üstün olması

Genelde bu tarz troll tartışmalara girmek istemem ama bir tarafta Hamas gibi gücü ancak konserdeki silahsız gençlere yeten ve ancak saklandığı fare deliğinde konuşabilen sözde lideri, diğer tarafta tarih boyunca kendisinden kat be kat kalabalık orduları savaş meydanlarına gömmüş mete, Alparslan, Atatürk gibi eşsiz kahramanlar!

300 yıllık tripli mektuplar

Açılın beyler ben miguel’in calderon gemisinden badisi fernandez. Francisca yenge olayı çok yanlış aktarmış, tarihi bir yanlışı düzeltmek babında iki satır lafım olacak.

Francisca yenge allasen 298 gündür gemideyiz zaten. Bu amk yerinde 2023 yılında telefon bile çekmiyor. Yok 13 kere mektup yazmış da mürekkep mi yokmuş da niye cevap yazmamışmış. Bugün aynı mektubu değil 13, 1013 kere yazsan gene cevap gelmez. Adrese ne yazdın büyük okyanus mu yazdın pasifik mi yazdın hı? La Deniz vurdu deniz, miguel gardaşım 6 ay boz bulanık sıçtı senin haberin var mı? Dağ gibi 100 kiloluk adam 72 kiloya düştü. Kafası küçüldü la adamın. Miğfer kafasında lak luk ediyo.

Ha eğer miguel karı kız buldu ondan yazmıyo diye düşünüyosan harbi ayıp ediyon, gemide herkes ayıptır söylemesi hep elizabet hep bi elanor. Cancun’a ayak bastık . Bu azteklerlen olsun inkalarlan olsun çok sağlam bi çatışmaların içine düştük. Ne zaman ki çarşı izni açıldı bi ortam gördük abbau hepsi kara kara hem herhal yediği yemeklerden filan ekşi ekşi kuyruk yağı kokuyo. Yanlış anlama yenge miguel gardaşımın hep söylediği bi lafı var sikimizin de bi izzeti şerefi var amk!

Her neyse yenge, bak inancın olsun tamam belki mecburiyetten boşa tetik düşürmüşlüğümüz olmuştur lakin inancın olsun atış yapmış değiliz.

Celeste’ye çok selam, herşey ispanya için…!

23 kasım 2023 malatya depremi

Yeter da. Bıhtıh.

fetöcüleri anlamanın yolları

Evlerinde televizyon olmaması.

Evli olup da eşlerinin ortada hiç gözükmemesi.

Pilav yapabilmeleri. Erkek adam pilav yapamaz kardeşim. Arda şef bile yapamıyor.

Çocuklarının birbiriyle alakasız şekilde çift isimli olması. Çift isim dediğin mehmet ali filan olur. Bunlarınki Melih Suat filan amk!

Yumurtayı çok sevmeleri.

Sedanter beslenmekten hımbıl olmaları.

Geniz eti.

Küfretmemeleri. Veya çok naif küfretmeleri.

Az sadaka çok belayı defeder, Allah var gam yok, hayırlı işlerin muzır manileri olur triosundan birini mutlaka söylemiş olmaları.

Ergenekon balyoz filan demeleri.

Kumaş pantolon.

El çantası.

Atatürkçü veya ülkücü görünenlerin üzerinde bazı sembollerin eğreti durması. Mesela rafta nutuk dururken Anadolu ve Rumeli müdafa-i hukuk cemiyeti deyince bön bön bakması. Ülkücüyüm deyip de kızıl elma dokuz ışıktan filan bihaber olması.

türk turisti fuhuş için gittiği ülkede dolandırdlr

Lan istanbul Tayland uçak bileti 20 bin lira. 20 de dönüş 40. 20 de orda yesen 60. Sen sex için dünyanın öbür ucuna gidiyorsan zaten müstehak. Hoffff!

polis

Latince “düzen”.

kardiyolog

(bkz: nedensiz ereksiyon/#35902534)

puro makası ile penisin kafasını kesmek

Lan siz, sizin nasıl bi hayal gücünüz var amk! Kreşte değerler eğitiminize karındeşen jack mi girdi sizin! iş teknik dersinde testereyle ceset mi doğradınız n’aptınız! istemsizce elim kasıklarıma gitti amk!

işi gücü bırakıp kombi temizlemek

Bugün itibariyle düşündüğüm şey.

Affınıza sığınarak sikerim işini gücünü artık ciddi ciddi kombi temizliycem beyler. Şu an fizibilite aşamasındayım.

Şöyle ki; günde 10 tane temizlesen ki yine çok afedersiniz sikimi sallaya sallaya temizlerim, bir kombi temizliği asgari 800 lira dersek, ayda 240.000 lira yapar.

işte böyle gençler, sizin ıyk mavi yakalı, amk amelesi dediğiniz adam ayda 240.000 lira kazanıyor.

Yalnız şivemizi bozmak lazım onu gözlemledim, ohoooo benim abıem abbauuu bağele kapkara kurum atıyı, işte bunlar doğalgaz sarfiyatınızı fevkalade artıran şeyler falan da dersek bu iş tamamdır.

Eli ingiliz anahtarı tutan gencolar aranıyor, yeme içme parlament nayt bulü müessesemize ayittir.

uludağ sözlük yazarlarının karadenizlilere bakışı

Alayınız samimiyetsizsiniz amk! Şu başlık sözlük yazarlarının doğululara bakışı diye açılsa hihi ben gittim tıam mı oralar bi kere çokzel tırşik çokzel çok otantik hihi filan dersiniz bitane dalyarak da çıkar yov bıne foşk foşik başlıklar filan der.

Hofff!

yazarların en dindar özelliği

Domuz eti yemem.

doğu karadenizli erkeklerin bamya çüklü olması

Şimdi saa bi fotorafini atarum dersun ruhsati varmidu?

doğu karadenizli biriyle sevgili olmak

Karadeniz’in en doğusundan(Artvin) biri olarak hele bir de yüksek rakımlı bir dağ köyünde doğmuşsa kompresör gibi ciğeri vardır. Kıymetini bilin kızlar.

Etit: libitosi yuksek ve seguler kizlar eklesun!

fransa 14 cebelitarık 0

Gibi dizisi gibi maç oldu amk!

14. Golde seni durduran ne oldu? Neden 14?

75 kilo bir insandan kaç kilo et çıkar

Kadın veya erkek olmasına bağlı olarak değişir, ortalama bir kadının %30’u, erkeğin ise %40’ı ise kastan oluşur.

Bir diğer husus ise spor geçmişine bağlı olarak da değişir. Vücudu orantılı hatları belli birisinin yağ oranını %10 kabul edersek kas kütlesi daha ağır gelecektir. Bir diğer deyişle Yağ, kastan daha hafif olduğundan dışarıdan bakıldığında aynı ağırlıkta görünen iki insandan kaslı olanı çok daha ağırdır.

Özetle kadınsa 22,5 erkekse 30 deyip geçelim.

kendimi kaybettim 15 dk sonrada içime boşaldı

Açılın beyler iflah olmaz bir kadınlar kulübü müdavimi olarak konuyu izah edeyim, hikayede ciddi tutarsızlıklar var.

Çok detaya inmek istemiyorum ama Hiçbir erkek “genç ve güzel vücutlar” diye Google araması yapmaz.

Böyle bir şey yaşayan kadın belim incedir memelerim diridir diye olayı ilgi çekecek şekilde erotikleştirmez, istemeden birlikte olduk deyip kestirip atar.

Bu şekilde birlikte olan erkek içine boşalmaz.

Ola ki boşaldı Bu birliktelikten sonra kadın gider hemen ertesi gün hapı alır.

Ve herşeyden önemlisi aldatılan erkek karısına sarılıp ağlamaz.

Ancak içinde bulunduğumuz sözlük dahil hemen her türden sosyal platformda sitenin tıklanmasını artırmak için böyle trollüklere müsaade edilir.

Şimdi olaysız dağılalım, herkese mutlu haftasonları!

bu ney lan

Salak editör ot yazmış ilk çıkan görseli habere eklemiş neyi anlamıyonuz!

erkeklerin pipisini kesip kızların amını dağlamak

Hiç katılmıyorum üstad. Mamafih nerde gönlünce neş’e ile sevişebilen bir toplum var bakınız dünyanın en mes’ud toplumu odur!