bugün

entry'ler (10293)

kia pride

Sanki redbull festivali için şöyle bi rampadan boşa alıp denize uçmalık gibi eğlencesine yapılmış araba.

toyota corolla

1.3 klimasız, hidroliksiz direksiyonlu(adam böyle dedi amk) orcinal(boyası yanık manasına gelir) efsane kasasına 115 k dediler lan!

menderes

Düz arazilerde debisi düşük akarsuların oluşturduğu kıvrık kıvrık nehirler.

rap denince akla ilk gelen isim

Benim için bir zamanlar Sagopa ve cezaydı. Hatta ikisinin beraber söylediği neyim var ki bence yazılmış ve yazılabilecek en muhteşem şarkıdır.

Daha sonra bilenler bilir diss atma olayları filan olunca ben sago tarafını seçtim. Bu dönemde yine de ceza’nın en sevdiğim şarkısı med cezir’dir.

Sonra Sagopa kolerayla evlendi. Bilenler bilir, evlerinin duvarları iğrenç fıstık yeşili bir renkti hatta. Beraber söyledikleri şarkıları üniversitedeyken sevgilimle bir kulaklığı paylaşarak dinlerdik. Kız hiç keyif almazdı ama yine de dinlerdi lan. Zaten o hep soad, dream theater filan dinlerdi. Şimdi düşünüyorum da ben onun sevdiği şarkıları hiç dinlemezdim/dinleyemezdim bile. Bu yönden aslında haksızlık ettiğimi düşünüyorum.

Sonra bişeyler oldu, hiçbirşey olmasa bile kesinlikle bişeyler oldu lan, Sagopa bi aşırı şekilde dindarlaştı felan. Kolerayla boşandılar, uyuşturucuyla yakalandı. Sonra dinsizim felan dedi. işte o an kendimi çok kandırılmış hissettim, en büyük hayal kırıklığımdır.

kulaklık

Bunu tercihen plastik uzun konik bir bardağın içine koyarsanız iyi kötü bir hoparlörünüz olur. Bu sayede arkadaşlarınızla maçları veya sevgilinizle sevdiğiniz şarkıyı dinleyebilirsiniz.

honda cb 250 r

Gavat motoru amk!

Race motorlarda ve grenajsız versiyonu olan Naked’lerde o aerodinamiyi sağlamak için artçının selesini daha yukarıda konumlandırırlar. Hal böyleyken artçın kadınsa götü arkanda akan trafiğe seyirlik eğlence olur. Erkek adam top case’li touring’e biner ki manitasının götü ifşa olmasın. Hoffff!

sıcağı sıcağına

Ulan jandarmalar bile şok halinde, adamı harbiden sıcağı sıcağına yakalamışlar, tek göz gecekonduda kesik bir kadın başı sansürsüz görünüyor, bu gerizekalılar da eli kelepçeli adamın ağzına mikrofon sokuyodu karınızı niye öldürdünüz diye!

erşan kuneri

Sinema filmimsi bir dizi. Arka plandaki pastel renkler çok güzel lan. Sanki grand Budapeşte oteli gibi. Ah keşke üniversitede felan olaydım da manitamla izleyeydim. Hoffff!

dümdüz uçan bir uçak uzaya çıkabilir mi

Ben gta5’te jetle denedim, motoru yandı beyler.

direksiyonu iki eliyle tutan erkek

Otomatik sürüyordur komprador top.

mardin

1 dönüme 3 şeyhmus düşen doğu vilayetimiz.

hoşlanılan kişiyle konuşurken saçmalamak

https://m.youtube.com/watch?v=4GkDRIvFoic
Temsili değil.

isveç

Dünyanın en salak dışişleri bakanına sahip ülke.

Rus tehditinden dolayı NATO kapısında el pençe beklerken Türkiye’nin vetosuna karşılık, NATO’nun önemli ülkeleriyle iyi ilişkilerimiz var Türkiye’nin kararını gözden geçirmesi iyi olur filan demişsin şekerim. Ulan gerizekalı Türkiye zaten nato’nun En önemli ülkesi.

burçların seks süreleri

açılın millet benim doğum tarihim 6 ağustos...!

samsak döveci

Son zamanlarda uydurulmuş bir şarkı değildir, çok eski bir Kütahya türküsüdür aslında.

amerika nın başkentini new york zanneden insan

Olm ne cahilsiniz, esenyurtta birleştirilmiş sınıfta okudunuz da coğrafya’ya Baytar mı girdi dızolar!

Bilmiyosanız öğrenin az bi kültürlenin lan, Amerika’nın başkenti new mexico’dur! Yahudiler kızılderililerden alıp işgal etmiş!

hristiyan sanayici iş adamları

(bkz: hısiad)

en güzel porno türü

Ben bi kere Amazon mudur nedir ona sadece azıcık baktım ama çok da şe’apmadım.

kanatlarim var ruhumda

Geçmiş olsun yazarı.

90ların efsane parçaları

Televole kaseti
Bombastik... fantastik... mistır lobo lobo...

Şumaher vinssss abakunden gets losss piıuuuuuuu

Hey mambo mambo italyanoooo...

Lillalla lalillalla lalalalalilla...

Alarmaaaaaaaaa falan filan!
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.