bugün

entry'ler (11930)

bir kadının çantasında bulunması gerekenler

Subcompact bir tabanca, devir eski devir değil!

nasıl kadınlardan hoşlanırsınız

ilk harfi a.

bir hatunu doggyde saatlerce pompalamak

Saatler çok kısa bazı kadınlar var gün bile yetmiyor!

Sadece doggy de değil, yüzünü görmek isterim, gözleri ışıl Işıl alt dudağını ısırdığı anı görmek isterim! Nefesi boynumu yaksın isterim! Saçlarıyla teninin birleştiği yeri koklamak! Sahilde yürümek gibi sanki o his! Hem teninin sıcaklığı hem saçlarının kokusu! Sahilde yürürken sıcak kumlara vuran deniz kokusu gibi!

Pompalamasyon değil sevişmek! Bir sevgi alışverişinin müşterek hali! Bacaklarını değil ruhunu açtığın an silahsız kurşunsuz ölürüm ki ben!

erkeklerin sevismek icin asik taklidi yapmasi

Açılın lan! Kol boyu hiza alın, Ön sıra çöksün arka sıra rahatta dinlesin! Benim de söyleyeceklerim var!

Erkeklerin aşık taklidi yapmasıymış! Peh! Lan bu ülkede “aşkım, kocacım” diyen meslek erbabları var! Kimse kimsenin mertliğini sorgulamasın! Evlenme teklif etmişmiş, siktiri çekseydin! Aklın neredeydi!

Olaysız dağılalım şimdi!

bingöl de madde bağımlısının dehşet saçması

Bingöl bir uçtan bir uca 10 dk zaten, ambulans, polis, itfaiye vb herhangi bir çakarlı araç bu süreyi 2 dk’da rahat gider.

Bu amk delisi yarım saat önüne geleni kesiyor biçiyor doğruyor!

Cahillik kadar başa bela birşey yok! 112’yi arayan bir genç “adam ülüyor, ülüyor acil ambılanssss” diyor!

Lan ölüyor da nerede ölüyor? Olayı anlatsana bi! Bıçakla yaralı de! Açık adres bilmesen bile bilinen bir yerin ismini söyle! illa cadde sokak söylemene gerek yok! Bingöl göt kadar yer zaten! Doğu tekelin önü bıçakla yaralanmış şahıs desen bütün ekipler dakikasında orada olacak! Bu adam yarım saat kasaplık yapamayacak!

Siz siz olun 112’yle salak salak konuşmayın! Olayı söyleyin adresi söyleyin yeter!

ankara da köpeğe tecavüz eden dede

Zırhlı birlikler yedek subay okulundayım, anadolulu arkadaşlar(Kırşehir, Niğde, Kayseri) ballandıra ballandıra nasıl eşek siktiklerini anlatıyodu, işin ilginci bu adamların hepsi üniversite mezunu okumuş adamlardı lan! Vay amk!

tektonik plakada düğünlere izin verilmemesi

Tektonik plaka zaten dağ bayır, istesen de çıkaman tepinemen, obruklar sıkıntı üstad, göçer möçer! O yüzden biz bamya çorbamızı, arabaşımızı yiyek! Takıntımızı takak, duadan sonra kalkak gidek, mevlüte kalamaak, uzak yerden geliyok!

zamanı bükmek

Yeşil gözlü bi kız var, kütlesiyle momentiyle filan 2 saati 2 dakikaya çeviriyor. He büküyor bi de, önünde saygıyla eğiliyorum*.

donald trump

Neyini kötülüyonuz olm! Ben de ortalama bi Amerikalı olsam vatan millet sevdalısı böyle bi başkanım olsun isterdim!

newton adı mı soyadı mı amk

Açılın beyler anglo/germenolog olarak izah edeyim;

Şimdi biz türklerde icraate göre isim verilir ya işte adam tosunu yıkmış Boğaç demişler iyi saplarmış Sancar demişler felan, bu mevzular oyropada tam tersi işte karambole adamın başına bi hal gelecek de ordan bi ismi namı olacak da ölme eşşeğim ölme!

Şimdi bu gardaşımız da almanın dibinde yatarıkene kafaya alma düşüyo ya, bunun bıngıldağı felan iyi bi sarsılıyo, vay babayın gemüüne anayı avradıyı diye yelkiniyo ya bu, almaya bi bakıyolar ki hacimlicene kütlelicene bi de, yok yarım kiloydu, bi kiloydu felan derken bi de bu gavur kısmı biliyorsunuz abartmayı da sever biraz, neyin kilosu amk ton la ton diyo eleman! işte oradan ağırlığın göreliği falan filan herkes kendi acısını çok sanarımış hesabına elamanın adı newton diye kalıyo!

He centurion boy boylamış, soy soylamış, görelim han’ım ne soylamış!

güzel ayaklı bir sözlük kızını öpmek

Öpmek ne olm! 36,5 numara ayaklı biri var, ğork ğork ğork diye bademciklerime değdiriyom ben! Topuğa kadar alamayan da ben erkeğim diye gezmesin bi zahmet!

Edit: he dilini uzatıp u yapıcan!

kocaeli yi mi kocaeli ni mi sorunsalı

Açılın beyler overlok makinası ayağınıza geldi!

Sonu eli ile biten isimler her ne kadar belirtisiz isim tamlaması yapısında olsa da birleşik isim olduğundan bu sözcüklere gelen -i belirtme durum eki -y- yardımcı ünsüzüyle kaynaşır. Kocaeli(n)-i diyemeyiz çünkü buraya gelen ek iyelik eki değil çünkü sözcük grubu artık tamlama işlevini kaybetmiş tek bir kelime olmuş ve artık ancak durum eki alabilir.

Olaysız dağılalım amk!

toyota corolla

görsel

Ahir zaman torosu.

Dünyanın en çok satan arabası, bu kadar insan yanılıyor olamaz amk!

şu an üzerinizde ne var

(bkz: gam)
(bkz: kasavet)

efsane kasa corollaya etek dolusu para istenmesi

Etek değil de çuval dolusu diyelim, günümüz modern eteği o meblağda bir parayı sarıp sarmalayacak kapasitede değil, çok tutucu bir yerde yetiştiyseniz ve etek denince ilk aklınıza gelen haminnenizin 28 metrekare çiçekli kumaştan mamul eteğiyse amenna tabi!

Etek konusunun zihnimizdeki imgelemine dair birtakım mülahazalarda bulunduktan sonra gelelim efsane kasa corollaya;

Araba harbi güzel lan, tasarım olarak güzel, günümüzdeki pek çok sedan araba nasıl tarif etsem, sanki anasıyla babası akraba çocuklar gibi, hep bi olmamışlık hissi var.

Sorunsuz ondan sonra, hani derler ya, yağını suyunu koy git diye, abartıyorlar bence, corollaya yağını suyunu koymayı unutsan da gider, hem de ne gitmek,

Sanki böyle camdan kayan bir su tanesi gibi, bu Arabanın yaşıtları haldır huldur takır tukur giderken bu arabanın gidişi su gibi, öyle zalım yapmış bu anasının amı piksel piksel sansürlü Japonun evladı!

kuresel ikinma dan kullanılmış çorap satın almak

Ben insaniyet namına sibel suçlara ibraz ettim kardeşim, zabbağınan kot pantolonun sik yeri iz etmiş, monte karlo içmekten dişleri kahverengi olmuş ahlak masası ekipleri gelip koahlı sesiyle aç lan diye kapını kıracaklar benden demesi!

en sevdiğiniz dondurma

Damla sakızlı tabi, gerçek erkeklerin dondurması amk!

aşure getiren komşu

Hak niyazınızı makbul kılsın denir!

azerbaycan da herkesin bir göt derdi var

Avrat gerek kalçalı, er doğursun pençeli!

Çok eril, fazla militarist, birazcık seksist diyebilirsin ama inan zerre sikimde değil!

kilo vermenin en garanti yolu

4 kere +100 kilodan 80’li kilolara düşmüş biri olarak tüm samimiyetimle söylüyorum ki yemeyerek sikimi kilo verirsiniz!

Yiyeceksiniz ama uygun ve doğru şekilde. Kahvaltıda yiyeceğiniz 2-3 yumurta ve sınırsız yeşillik, ekmek reçel patates kızartması vb bir sürü ıvır zıvırdan daha tok tutucu ve daha sağlıklıdır.

Egzersiz yapacaksınız ama yine uygun ve doğru şekilde. Her gün koşu bandında kendinizi hemstır gibi hissedersiniz. Bir süre sonra bedensel ve psikolojik çökkünlüğe sebep olur.

Ve en önemlisi metabolizmanızı hızlandırmak zorundasınız, ben şahsen tarçınlı yeşil çayın çok faydasını gördüm. Bir gün öncesinden hazırlayıp yanımda taşıdığım yeşilçay gün içinde beni çok daha zinde tutuyordu.