bugün

entry'ler (11787)

göbeklitepe de bulunan kafedeki fiyatlar

Elin gavuruna bu sıcakta 3 oyroya meşrubat kitleme projesi amk! O değil elin gavuru oradaki tabletleri hiyeroglifleri çözüp dinin ilk ortaya çıktığı 12.000 yıl önce insanlar maddi olarak bu kadar pragmatist değildi bugün son semavi dinin temsilcileri susuz sabunsuz adam sikiyo temalı makale yazınca imajımız çok kötü şe’olacak. Huuu Urfalı sana diyom la, yok eyle rahatiye bak deyip kayıtsız olmak! Zalım!

romanya vatandaşı oluyorum

Akordeon karışık trap cd yapsana dinleyek!

putine bir savaş taktiği ver

Orduya moral için askerlerin arasına karışsana reis bayraktarla bişey deniycez.

köpektapar terör örgütü

Veteriner hekimler derneğine göre Türkiye’de 6.5 milyon sokak köpeği var. Sağlık bakanlığı verilerine göre 2023 yılında 437.000 köpek saldırısı vakası olmuş. Dünya sağlık örgütüne göre yüksek kuduz riski görülen ülkeler arasındayız.

Hepimize geçmiş olsun, artık bunun düzeltilmesi mümkün değil!

psikolog

Hasta mesleklerine göre ihtisaslaşmış alt kolları olması gereken doktor türü.

Adam mesela asker, polis herhangi bir güvenlik görevlisi ve işinden kaynaklı ruhsal problemleri var, bu problemi çiçeği burnunda pıtı pıtı bir psikoloğa aktarması mümkün değil. Aktarsa bile psikoloğun sağlıklı tanılayabilmesi ve rehabilite edebilmesi de olası değil.

Lan adamın önünde arkadaşının beyni uçmuş yüzüne bulaşmış, ağzına burnuna gözüne kaçmış, işaret parmağının tersiyle silmiş işine devam etmiş, psikolog buna majör depresyon diyecek geçecek, onu ben de derim amk! Sonuç? Sıfıra sıfır elde var sıfır!

şampiyonluk seremonisine hangi şarkıyla çıkardınız

(bkz: legends never die)

uyku

Her gece sarıp sarmalayan karaşın sevgilim.

Kara kirpiklerini kırpıştırıp kasıklarımdan göğsüme doğru uzanıyorsun, karanlık boynumdan öpüyor ve kimsenin bilmediği avuçlarınla gözlerimi kapadığında değil bedenimle ruhumla bile gündoğumuna kadar senin olacağım.

Seni seviyorum.

bir dilek hakkınız olsaydı ne dilerdiniz

Dünyadaki tüm silahların yok olmasını.

depremde türkiye ye yardım eden ülkeler

Meksika’dan arama köpeği proteo Adıyaman’da enkaz altında onlarca nefes tespit etti.

Dedektör köpekler günde 4 saat arayla olmak kaydıyla ancak 2 kere kullanılabilir. Daha fazlası köpeği strese sokar ve genellikle sağlıklı sonuçlar vermez. Ancak enkazların yoğunluğundan proteo günler geceler boyunca tamamen yabancı olduğu bir ülkede/iklimde yabancı olduğu dilde insanların arasında durmadan çalıştı, didindi, uğraştı.

Ve proteonun yaşlı bedeni daha fazla dayanamadı.

Proteo 10 Şubat 2023 günü 16:34 itibariyle hayatını kaybetti.

Geriye Türkiye’de hayatını kurtardığı onlarca can ve Meksika’da yakaladığı tonlarca uyuşturucunun hikayesi kaldı.

Proteo meksika ordusunun bir personeliydi, cansız bedeni Türk ve Meksikalı personelin katıldığı bir törenle ve asker selamıyla uğurlandı.

Türk kolluk güçleri mevzuat gereği ancak bayrağa, şehide ve üste selam durur, proteo tarih boyunca belki bunun tek istisnasıdır.

Uğruna canını verdiğin Türk millerinin bir Ferdi olarak sana minnettarım proteo!

seninle şöyle olabilirdik

görsel

çay toplayarak günlük 5500 tl kazanıyorum

Açılın beyler, ilgisi dahilinde bayanlar da kulak kabartabilir. En saf doğu Karadenizli olarak izah edeyim. Bu arada saf derken ayküsüz anlamı çıkmasın konsantre, riviera, süzük anlamında amk!

O elemanın o parayı kazanması için günde 1 ton çay toplaması lazım! Bi kere adam kavruk lan, nemli sıcak iklime alışkın yani, zaten evveliyatında da aşinalığı var, tüm doneler ışığında analiz edersek; toplar mı? Toplar!

Bu adam Afrika’da çalışsa günlüğü 3 dolar 5 dolar. Bugünkü kurdan yuvarlasak günlük160-170!dolar yapar. Memleketinde bir ayda kazanamayacağı parayı burada bir günde kazanıyor, “ofliyim” demesi çok normal, aç bak zil sesi bile dombradır, bahçe sahibine Bozkurt yapıyordur pezevenk!

Okurken keyiflenelum editi:
https://m.youtube.com/wat...Fn2lsaSB5ZcWfaWxpIA%3D%3D

borsa

Şirket sahiplerinin hisse satarak negatif faizli kredi toplama aracıdır.

Ben eskiden borsanın mevcut siyasi gelişmelere göre tepki aldığını düşünürdüm, şimdi kesinlikle eminim ki siyasi aktörler borsaya göre tepki alıyor. iyi kötü bir trend yakalanmışken tabiri caizse hava güneşli zemin top oynamaya hayli müsaitken alakaya maydanoz açıklamalar yapılıp durduk yere ortamın gerilmesini başka türlü izah edemiyorum.

numaramı neden istemiyorsun diyen kadın

Numaranı zaten biliyorum desem korkar mı yoksa gizemin kamçıladığı bir cazibe denizine mi düşer orayı tam şe’apamadım.

rusların en iyi olduğu şeyler

Benim sizin kadar entelektüel kaygılarım olmadığından cowgirl deyip geçiyom.

karınızla gratise gider misiniz

Bak ben gözümü kırpmadan komando olmak istiyor musunuz kutucuğunu işaretlemiş adamım bu amk mağazasını gördüğüm yerde Kıbrıs barış harekatında eokacıların makineli tüfek ateşine koşan Mehmetçik gibi hissediyorum. Öyle fena!

uzun sure sevismemek

Selam ben sigmund freud.

Britanya’daki mezarımda ölümün tüm nevrotik gerçekliğiyle mışıl mışıl uyurken Yakındoğu coğrafyasından ada Avrupasına bu başlığın negatif etkisiyle olacak hemen hemen olabilecek tüm psikotik semptomları içeren bir dehşet dalgasıyla uyandım.

Şimdi çok da bi teferruatlı psikanalizlere neyin gerek yok. Biz bunları dürtüynen ağnattık, libidoynan ağnattık, histerinin cinsel etiyolocisiynen felan hep ağnattık, bi yeterin da!

türkiye de iranlı reisi için bir günlük yas

iran’ın yarısından çoğu seviniyorken biz niye üzülüyoruz orayı tam şe’apamadım!

iran cumhurbaşkanının helikopter kazası

Peki ya koskoca devlet başkanının naaşını kötü köy evi akrilik battaniyesine sarıp sarmalamak!

Yok mu lan sizin termal battaniyeniz? Nası devletsiniz amk!

yozgatlı sevgiliyle yapılacaklar

Tatlı yenebilir, asdasdakj!

çağlar söyüncü

Vücuduna göre kafası, kafasına göre de çenesi bi anormal topçu. Hani futbolcu olduğunu bilmesen, dese ki acun abi yozğattan geliyoğm bu gece ağzımınan otobus çekeceem inancın olsun hiç yadırgamazsın. Çeker mi? Çeker gibi sanki! Öyle bi çene var!