bugün

entry'ler (12635)

çayı şekerli içen erkek

işte adaçayını da şekersiz içtiğin gün sen de gerçek bir erkasdasdakj!

akla gelmeyen şarkılar veritabanı

Parmağunda yüzukler
Kolunda bilezukler
Elduriyusun beni
Nedur bu güzellukler?

Karadenizli bir şarkıcı söylüyordu, hoş bir ezgisi vardı.

mhplilerin molotof atmayı öğrenmesi

Onun ismi molotof değil bi kere öztürkçe moloduf. kültikin anıtı doğu yüzünde geçer. Bamsı moloduf aturgı, çinli çaşıtı kaçgurdı, boz bulanık sıçgurdı diye, amk kültürsüzleri sizi!

sadece romanlarda rastlanılan kelimeler

ruble,kapik,verst bi de redingot

He rus edebiyatı.

aşk acısı çekenlere tavsiyeler

Aşk üçgeni teorisine göre ideal aşk; tutku, sadakat ve yakınlığın eşit kesişiminden oluşur. Ancak genellikle bu kesişim eşit olmaz. Bazen biri veya ikisi hiç olmayabilir. Biz yine de hepsinin eşit olduğu versiyonu baz alalım ki buna karasevda diyoruz.

Psikolojik acı aslında haz veren şeyin yokluğudur, ancak buradaki haz algısı gayet subjektif bir kavramdır. Aşk acısı dediğimiz şey en mükemmel tanımı olan karasevda çeşidinde bile partnere olan güçlü cinsel çekim, arkadaşlık duygusu ve sadakatten ibarettir.

Yani sizin acı sandığınız şey cinsel bir arzunun, saf arkadaşlığın ve sadık olma duygusunun karşılık bulamayışıdır. Dediğim gibi bunlar çok subjektif şeyler ve insan girift bir varlık, herkesin bununla başa çıkma yolu çok farklıdır. O yüzden genel geçer bir tavsiye verilemez.

takım elbise altına file çorap giyen bey

Yaaa sizin herşeyiniz çok mu düzgün? N’apmış? Adamın çorabından teni görünüyosdasdadasdkj!

beyoğlu nda köleli parti baskını

Erşan kuneri 2. Sezon’da kötü yol bölümü gibi olmuş, hele başörtülü polisin bitse de gitsek şu günah yuvasından tavırları!

kendini masöre teslim eden erkek

Erkek adam kendini masöze teslim eder o da sevgilisidir, masör ney lan? Masör neyyyy!

koç aslan yay burçları

Ben aslan olduğum için her gün kendi kendime sarılıp omuzlarımı öpüyorum, he öyle de bi narsistim lan!

uludağ üniversitesi

2004-2008 arası ömrümün en güzel yıllarını geçirdiğim yer.

sözlük yazarlarının sesleri

https://voca.ro/1ofAfF91HncK

Kafalar karışık!

doğu perinçek ten devlet bahçeli ye sert tepki

Ümit Özdağ neci beyler! Ona da update geldi mi?

öcalan ı meclise konuşma yapmaya davet etmek

PKK’nın p’si kalmamış, siyasi uzantısı hukuken bitirilmiş, öcalan mecliste konuşacakmış! PKK zaten fiilen bitmiştir, kimsenin bunu açıklaması veya inkar etmesi sonucu değiştirmez!

Siz mi savaştınız Hendek’te, sur’da, Nusaybin’de? Burada hayatının baharında adamlar can verdi! Nasıl oluyor da onların adına konuşabiliyorsunuz!

suşi

Beni bilen bilir beyler, bunca yıldır aranızdayım, hepinizin iyiye, güzele, doğruya ulaşmasından gerçekten samimi bir mutluluk duyarım!

Bak bu, bu ne biliyor musun? Hani o Florya, Bakırköy taraflarından denize oluk oluk birşey akıyor ya, borunun altı saçak saçak yosunlu bi de! Lan bu sanki o! insanın genzine o koku kaçıyor!

Keşke insan gibi haysiyetimizle Adana yiyeydik amk! Midem kımıl kımıl, öyk!

fethullah gülen

Onca kul hakkı, hayatını mahvettiğin onca güzel insan, senin yüzünden kahrından intihar edenler, son nefesini hapishanede veren suçsuz günahsız ağır hastalar, kancıkça üzerine bomba yağdırdığın eşsiz kahramanlar…!

Yutkunamıyorum bile, ağlamaktan gözümün ağına kan oturdu, Mustafa başkan, dursun müdür, Erol abi, Seher, cennet, Kübra, Gülşah…!

görsel

anın görüntüsü

görsel

Pisu!

vücut yağ kas oranı

Yüzde onbeş.

anın görüntüsü

görsel

Shell’e Dubai çikilatası gelmiş millet!

söylemek istediğinizi anlatan şarkı sözleri

Du bist schön wier ein diamant.

an itibarıyla yazarların nerede olup ne yaptığı

görsel

Şarkılara, şiirlere, türkülere ilham kernekte geziyor.