bugün

entry'ler (11904)

kuresel ikinma da ki gizli sır

Dayla ki bitişik!

ankara da canlı yayında kendini vuran adam

Yere akan kanın sesi geldi lan!

etek giydiği için sözlü saldırıya uğrayan erkek

Yhaaaaaa içime bişey giymedim ama*.

yazarların sevdiği çikolatalar

(bkz: guylian)

en kezban sözlük bayanını seçiyoruz

Yha siz hepiniz gönüllerin şampiyonusunuz yha, asdadasdakj!

malatya

Bugün de sallandık. Bu gece de sallandık, geçen cuma da sallanmıştık!

Hep sallanıyormuşuz gibi geliyor, bazen biri masada ayağını filan sallıyor ya, sövüyorum, çok pis sövüyorum hem, sallamasana lan, zaten götümüzün sensörü bozuldu amk yerinde!

iltifat aldığında ne yaparsın

Ben ıflıskfkj diye güldüğümden dolayı disko yedim lan, o gün bugündür çok soğuk karşılıyorum.

(bkz: sadece askerde karşılaşılan olaylar/#46823661)

bilek güreşi yapan erkek seksiliği

Yeter ki ıslak ıslak gelme öyle ben feleğin şu çarkına çomak sokarım rica ederim bak!

arabanın kaputuna yatn adamı ekarte etme yöntemlri

görsel

Ne yöntemi karşim bam bam bam!

diplomasını bozkurt işaretiyle alan kadın

Peki ya 69 yaşındaki kadının isminin arda olması. Onun devrelerinin hepsinin ismi o yörede şahbender, şahsenem, bahali, ğanime filan lan!

ferhat encü nün biji hollanda tweeti

Encük ağızlı n’olcak!

namaz kılarken istavroz çıkaran kadın

Kadın namaz kılmıyor, müslüman ülkelerde yaşayan hristiyanların dua esnasında namaza benzeyen bir secdeleri var, bunun bir benzeri süryanilerde de var mesela.

olası polyanna replikleri

Sana sübliminal mşz vermiş göt filan diye farklı beklentileri var ilişkide o seviyeyi koruyamamışsınız.

türk milli takım teknik direktörü sergen yalçın

Bence ai gelsin, basına demeçleri filan hep ai versin. Ai’ye de bi şans verelim.

ferdi kadıoğlu

(bkz: ciğerli makina)

cenk tosun

6 Temmuz 2024 Hollanda Türkiye maçında Olmayan saçlarına sürdüğü topik yüzünden adrese teslim kafasına gelen orta 4 minare boyu yükselmiştir.

Halbuse kel olsaydı o topun sibobu bıngıldağına löp diye oturup yazmıştı golü negzel, hoffff!

arda güler

Hayatımda gördüğüm en yavaş 19 yaşındaki insan. Gören de günde 2 paket sigara içiyor sanar. Ne bağırıyon la Ferdi’ye adam sana kitap gibi pas attı amk! Götünü az kaldıraydın da koşaydın!

Neyse beyler fularımı taktım öyle devam ediyorum; kriz anında genel motivasyonu yükseltmek yerine suçlu arayan hızı düşük futbolcu!

6 temmuz 2024 hollanda türkiye maçı

Başlıkta önceki entrylerde ‘vururuz beyler raad olun’ demiştim.

ilk 45 dk boyunca bizden korkan eli ayağı birbirine karışan bir Hollanda izledik, bunda evimizde oynamanın etkisi büyüktü tabi*.

ikinci yarı bir tane daha sallarız sıfır sıkıntı.

cenk tosun

2021 yılında ingiliz tribünlere bozkurt işaretiyle selam çakmıştır.

görsel

too sweet

Bizim bozkurt işaretinin Amerika’daki adı.

Wwe güreşçilerinden kevin nash Almanya’da bir birahanede kavgaya denk gelir. Tek başına bir dazlak grubununun hakkından gelen schwarzkopf bir Türk mekandan Bozkurt işareti vererek çıkar.

Kevin bu nedir? Diye sorunca bizim Türk biraz da kısıtlı ingilizcesiyle turkish mafia der.

Daha sonra turkish wolf lakabıyla ünlenen kevin nash bu hareketi wwe’de de yapar ve kliq adını verdiği sayko bir grup kurar. Artık kliq her maçta Bozkurt işareti yapıyordur. Kevin Nash, Scott Hall ve hatta hulk hogan bile.

görsel