bugün

entry'ler (11324)

arabayı iki tekerlek üzerinde sürmek

Mitsubishi l-200 pick-up ile Keban yolunda devrilmeden önce deneyimlediğimiz aktivite. Biz devrilip 50 m sürüklendiğimiz için pek zevkini alamadık tabi.

ığdır bodrum otobüs yolculuğu

Aye dişlerim ağırir popkeh yiyemirem.

kars ın soğuk konya olması

Kars’ta soğukluk evet soğukluk çok daha yüksek olmasına rağmen konya kadar üşümüyorsun ve Kars’ta yağan kar kum gibi oluyor, kartopu yapılamıyor.

kırmızı tuborg

%8 alkollü olması iyi olduğu anlamına gelmeyen biradır. Yüksek şeker oranından dolayı baş ağrısı yapar ve tadı çok kötüdür. Bunu içenin kendine saygısı yoktur, bitiktir lan!

Ama mesela bi Chimay olur duvel olur, hem alkol oranı daha yüksektir hem de tadı efsanedir.

yazarların keşfettiği az bilinen futbolcular

(bkz: Cevdet deniz aktaş)

dilan dere

Bi Trabzonlunun ismi niye Kürtçe olur ki lan? Şaka gibi!

horon

https://m.youtube.com/shorts/KIFq3gCV9do

Oy ben senin ağ gulişine oleyim, yollara serileyim!

kocam bana varil kıllı ve fıçı diyor

Bu tarz seksist söylemlere çok karşıyım ama görseli gördüğüm ilk an kocası sandım lan, kadın bildiğin top sakallı amk!

sözlük kızlarına yürüyen erkek yazarlar ifşa

Yürümek ne ki? biz birbirimize soluksuz koştuk!

türk almancası

ich machen so… auto machen so… aber!

https://m.youtube.com/wat...A&pp=ygUJTWFjaGVuIHNv

seninle şöyle olabilirdik

görsel

deprem

Son bir yıldır uyurken, uyanıkken, enkazdan birilerini kurtarmaya çalışırken, trafikteyken, işteyken, asansördeyken, yemek yerken, duş alırken, kahvedeyken, alış veriş yaparken ve hatta sevişirken tecrübe ettiğim doğa olayı.

Aslında depremden korkmuyorum ancak insanların paniklemesi sinirimi bozuyor. 5 üzerindeki depremlerde şoka girenleri bağırma lan diye yere yıkıp koltuğun kanepenin yanına tepmişliğim var. Tavan mavan çökerse altında kalıp ölmesin diye.

Her odada ihtiyaten 5 lt su var. Bunu şiddetle herkese tavsiye ederim. Enkaz altında üç günden fazla kalanların hepsi susuzluktan böbrek hastası oldu çünkü.

Bir de artık hareket eden birşeyin içinde uyuyamıyorum. Önceden yazları hamakta bebek gibi uyurdum mesela. Arabada filan arka koltukta kıvrılıp saniyesinde uykuya dalardım. Artık uyuyamadığımı farkettim.

erkeklerden kadınlara sorular

Niye erkekler gibi düz düşünemiyorsunuz?

Niye saçma sapan çıkarımlardA bulunuyorsunuz?

Niye sizin estetik algınız yok?

Ve niye yanlış kararlar vererek hayatınızı mahvediyorsunuz?

fenerbahçe ye kasımpaşa maçında verilen penaltı

(bkz: penaltımsı)

hint filmleri

Üniversite yıllarında evde can sıkıntısından bunaldığımızda tv’de denk geldiğinde hemen sesini kısıp doğaçlama dublaj yaptığımız filmlerdi.

german hitler islam tarikat

Gerçek islam bu da mı değil?

birinin hamile olup olmadığını anlama yöntemleri

ilk önce davranışları değişir, sürekli pms dönemindeki gibi davranır.

Aşırı yer.

Tadı çok baskın olan şeyleri aşırı yer.

Et, süt, yumurta kokusundan rahatsız olur.

soğan

Elma gibi ısıra ısıra yiyebilirim.

la la land

Kafa güzel izlemeyin, her piyano sahnesinde beynimde “dilber evin barkın yok mu” çalıyor amk!

ırmağının akışına ölürüm meine switzerland

Belki biz ticinolıyuk, dilimiz italyanca amk! Faşoluk etmeyin dedelerimiz bu topraklarda barabar savaşmış!