bugün

UEFA'nın 3 büyük organizasyonunda da (Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve Konferans Ligi) çeyrek finali gören tek Türk takımı oldu. Sarı-lacivertliler, Avrupa'da ise bunu başaran 4. takım.
bu sezon olmayan penaltıdan gol bulmasına, samet' in ceza sahasında kolla çıkardığı topa, irfan can' ın alanyaspor' a ofsayttan attığı gole, djiku' nun ceza sahası içinde icardi' ye indirdiği dirseğe rağmen hala hakmleri ve federasyonu eleştirebilen enteresan kulüp. şaşırtıcı...

edit: bak yine işine gelmeyince gerçekleri eksilemişsin. yalansa yalan de !
UEFA Avrupa Konferans Ligi'nde çeyrek finale çıkan Fenerbahçe, Avrupa'dan elde ettiği kazancın üzerine 1 milyon euro daha ekleyerek toplam kazancını 9.8 milyon euroya çıkardı.
istanbul'da semt olanı güzel bir yer.
Bugun trabzon'u farkli yenecektir.
Antipatik futbol takımı dışında, geçmişi ve çağdaşlığı harmanlayan duru kadıköy huzuruyla sempatik bir semt.
anladığım kadarıyla trabzonspor' u yendikleri maçtan sonra futbolcuları sahanın ortasında kutlamak gibi talihsiz bir harekete kalkışmış antipatik kulüp.
şimdi kazanmışsın, eyvallah, kutlayacaksın da rakip takımın stadyumunun ortasında kutlama yapman ne kadar doğrudur ? bu iyi niyetli midir ?
kaldı ki 2012 şampiyonluğumuzda biz kutlama yapmayalım diye ışıkları söndürmüştünüz. size karşı yapılmasını istememiştiniz. başkasına karşı yapmaya çalışmanız üzücü olmuş.
Şampiyonluk önemli değil ve hiç olmadı. Tarihi ile asaleti hiçbir takıma nasip olmadı ve olmayacak. Fenerbahçe, Arif gibi mübarek bir takımdır. Kurtuluş Savaşı'nın nüvelerinden biridir ve bu gerçek asla değişmez.

Edit: Arif olan şehit olan Fenerli Arif. Diğer mekânı meçhul dürzüyü kastetmiyorum, yanlış anlaşılmasın!
(#46922413)' e ek olarak maçtan sonra trabzonspor taraftarı tarafından uğradığı saldırı asla kabul edilemeyecek ve hukuki sonuçlar içermesi gereken, bu saldırıdan ötürü '' geçmiş olsun '' denilmesi gereken kulüp.
ezeli rakibimiz olabilir, sevmiyor olabiliriz ama bu insan hayatına ve güvenliğine kasıtta bulunan çirkin saldırılara onay vereceğimiz anlamına gelmez. büyük geçmiş olsun fenerbahçe !

not: bahsi geçen saldırıyı az önce internet üzerinden gördüm ve çok üzüldüm. daha önce göremediğim için şu an yorum yapabiliyorum.
görsel
dün akşam sadece tr*bzona koymamıştır.
(bkz: fenerbahçe cumhuriyeti)
Sen çok yaşa canım feda olsun sana hiçbir şeye değişilmez senin sevgin bu dünyada.
Sen çok yaşa canım feda olsun sana hiçbir şeye değişilmez senin sevgin bu dünyada.