bugün

Rammsteini görünce okeylendim .
Galiba benim gibi esnaf olan nadir yazarlardan.
Halen siftah yapmayan yazar. Hiç bu kadar kötü bir dönem hatırlamiyorum. Ödemeler, fatutalar birikti kara kara düşünüyorum.
Bana darılsa da benim çok sevdiğim yazar. Ayrıca her gecenin sabahı vardır, her soruna bir çözüm bulunur. Saygılar…
(bkz: kuran okurken yakalanan ateist) diye bir yazar vardı ona benzettim diyorum entry de. Senin kuran okuyup okumamanla ne alakası var amk.

Yanlış anlaşılan yazar..
iyi bir yazar kardeş. Entryleri düşündürürken güldüren bir havada. Kalemi sivri olsun diyelim.
Dünyaya gelmiş nadide bir çiçek.
Adamm adamm.
görür görmez artılanan world class yazardır.
Doğal Kozmetik ve bitkisel ürün ticaretiyle uğraşan yazar. Cilt ve saç bakımı, hemoroid, karaciğer, böbrek, kalp, diyabet, prostat, romatizma, zayıflama vs gibi hastalık ve şikayetlere doğal çözümler sunan kurumsal bir firmanın başındayım. Herkese sağlıklı ve mutlu bir hayat diliyorum efenim.
Günün ilk gülme krizine gireni. Teşekkür ederim.
dükkanında sözlüğe girmeye çalıştığı için sık sık eğlenceli haller yaşayan yazar.
ben de seviyorum .
Lan yürüyün gidin. Bana bari asılmayın amk. Erkek erkeğe yürür mü. Manyaklar.

Şaka bi tarafa bugün kendini neşeli hisseden yazardır.
nereden bilelim erkek olduğunu.. kanıtla amk.
çıkar göster amk .
sözlüğe takım elbiseyle giriyor.
kız olabilir .
Günümüz tıp seviyesinde artık isteyen herkes kız olabilir. Kesip yapıyorlar yani. Bundan 40 sene önce Bülent ersoyu yaptılar. Düşün artık tıp ne kadar ilerledi.
Rock and roll diyerek fizikte taşın yuvarlandığını kanıtlamıştır.
Takip ettiğim, severek okuduğum bir yazardır.
Çattık amk. Kardeş dalgaları mı tokuşturacaz ne yapacaz biz senlen. Bırak peşimi kardeşim ayıp yaa.

Kız olduğu iddiaları asılsız yazar.
true niyeti bozmuş. şu adamı evlendiremediniz gitti.
(bkz: sikmese bari)
görsel
çok şakacı biri .
çok kafa biri .