bugün

entry'ler (15682)

yazarların sözlükte bulunma nedenleri

Yoktur. Benim için misyonunu tamamlamıştır. Bundan sonra nickimi kullanarak atacağınız iftiralar ve hakaretler sizi bağlar. Bana yaşattığınız onca hayal kırıklıkları için teşekkürler.

sözlükte kavga olacak hissi

Yine şey mi yapacaksın mesela kendi yazdığın hakaretleri silip benim yazdıklarımın ssleri mi kalacak?

Yada intihar edeceğim sebebi sen olacaksın tehditlerinle mi milleti yıldıracaksın?

1 hafta sonra 6. Hesabını mı alacaksın?

bik bik ve meriçleri

Bu arkadaşlar bizim bik bikle alakamız yoktur diye entryi girdiler. Ancak sevgili kartoncu sizin yaptığınız mesajlaşmaları kendi nickaltında paylaştı ve hatta çaylak da olmadı. Al oku diyeceğim de zaten sende var.

görsel

fellora

Fellora burada eflatunoje eflatunoje2 efila efilla fellora gibi nicklerle ortalığı birbirine katıp paçası sıkışınca hesap kapatıp kaçmayı huy edinmiş bir kişilik. Kendisi ile bir iki konuda mesajlaştık. Kansızlığından bahsediyordu. Ben de kullandığım ilacı tavsiye ettim. Daha sonra sözlükte sürekli kanamam var regl sancısı çekiyorum minvalinde entryler girince bende bir kadın regl konusunda bu kadar cahilce entry girmeyeceğini belirtip Harun abi dedim. işte film bundan sonra koptu.

istisnasız her entryde laf atılmadık ne yaşım kaldı, ne menepozum, ne medeni halim. Çoğunlukla cevap vermedim. Cevap verdiklerimde ise kendi entrysini silip benimkileri ss alıp sözde bik bik bana küfür ediyor diye algı yaptı. Şimdi herkes özeleştiri yapsın 12 yıldır sözlükteyim kiminle kavga etmişim kime küfür etmişim?

Efillanın fake olduğunu düşündüren sebep de 19.07.2021 tarihinde adı geçen 3 yazarla birlikte ağza alınmayacak iftiralarla toplu çullanmalarıydı. iftiraların en hafifini söylüyorum moderatör sevgilim varmış bunlara çaylak attırıyormuşum. Şuan aktif iki mod da kadın ve biri evli. Kaldı ki mod sevgilim olsa bu arkadaş bana bu kadar hakaret edebilir mi?

O dönemde bu konularda bunlar kadar tecrübeli olmadığım için ben ss alıp dosya yapmadım. Hepiniz bilirsiniz ki ortada bi kavga varken herkes taraflara mesaj atar. Bana da bir çok arkadaş mesaj atıp onlar hakkında bildiklerini anlattılar hiç birini kullanmadım. Bugün onlara yazan kişiler onlarla kişisel hesapları olan kişilerdir benimle alakaları yoktur. Ben artık bu olaylardan bu kişilerden bu sözlükten tiksindim. Elimden geldiğince çoğunuzla insani muhabbetler kurmaya çalıştım ama düşün yakamdan bıktırdınız.

sözlükteki ayakçılar

Ben paça çorbası atınca ÖYK diyen iki yüzlülerdir.

dertleşmek istenilen roman kahramanları

(bkz: ibrahim kurban)

sözlükteki her yazarın avukat olması

Sözlükte 4 tane tanıyorum, reelde de mesleğimizden dolayı çok tanıdığımız var. Sağolsunlar ücret de talep etmiyorlar.

pazardan alışveriş yapmamak

Dün gittim tek bir pazarcıda maske yoktu. Herifin biri eline hapşırdı rezaletti. Götünü yırtarca bağıranlar da cabası.

balayında gazlıgöl e gitmek

Balayında Gazlıgöle gitmeyen de ne bileyim?

15 eylül 2021 uludağ sözlük ankara zirvesi

Sincan’da yapılacaktır.

selia essy kara erik habbesi tarzı yazarlık

Sen çocuğa niye kel diyorsun yazık değil mi? O mu yoldu saçlarını?

sana kek yaptım diyen kız

Yemeyenin kekini yerler Habibe üzülmeyeceksin.

hazal kaya nın yeni imajı

Hazal hazal AŞ gibi memeleri daş gibi. Güzel kadın allasen yeni tarzı da güzel olmuş

hibrit eğitim

Tenefüse çıkarken elektrikli derse girerken benzinli mi?

gece 04 00 da ateşlenen sigara

Seni anlayan biriyle balkonda hiç konuşmadan yapıldığında terapi gibidir.

sözlük kızlarının bugünkü kombinleri

Beyaz gömlek siyah pantul ne ya garson gibi. Buse ne yaptın ya?

ciddi bir konu konuşulurken yarak diye bağırmak

iğrençsiniz ibneler.

sözlükte arkadaşın olması

Tanımıyorum ama kalıbıyla atletli tengrinin ona buna yanlamasından keyifsiz olmamakla beraber donuz sözlükte kullanılabilinecek en temel haktır. Nickaltı, entry altı, özel mesaj, açık eksi sıkıntılı bir psikolojinin göstergesidir. Kaldı ki mesajını falan engellemişim insan az utanır da salça olmaz artık.

sözlükte arkadaşın olması

Son zamanlarda da kusur gibi suç gibi gösterilmeye çalışılan olay. Ne var insanlar birbirleriyle iyi geçiniyorsa iki muhabbet ediyorsa. Herkes sizin gibi geçimsiz mi ona sarsın buna sarsın?

gerçek yüzü ortaya çıkan yazarlar

Mgks.

Habbe dedi bilmem ne dedi adam gözümün önünde Kurenai’yi ayıkladı ya helal olsun başka bir şey demiyorum.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.