bugün

Ekşi çakması bir tasarım.
Ayrıca, Eski tasarım illa değişecekse daha özgün bir tasarım olmalıydı diye düşündüğüm bir tasarım.
Çöptür..
zall buna harcayacağı paraynan bize çay neyim ısmarlasaydı daha iyi olurdu.

(bkz: naaptın ya sen)
Renksiz zevksiz berbat.
Güzel olmuş yapanların emeğine sağlık.
Ekşiye çok benzemiş. Buranın özgün bir ruhu vardı. Şuan ekşiye yazıyormuşum gibi hissediyorum. Görseller eskisi gibi açılmıyor misal tamamen ekşi gibi olmuş lan. Entry takip butonu gitmiş ama son butonu da gelmemiş.
Zamanla her şeye alışılacağı gerçeğinin unutulmasıyla birlikte genellikle eleştirilen tasarım.
Kimseye sormadan bir gece operasyonuyla ilan edilen tasarım.
Hani demokrasi?
bu aralardaki araba tasarımlarıda afedersiniz tezek gibi. demek artık tasarlayamıyor tasarımcı arkadaşlar.

stajere mi yazdırıp tasarlattılar acaba yoksa hatır işimi. bir yerden arak gibi de nerden hacıladınız esinlendiniz.
bence çok güzel, çok havalı olmuş.
ben beğendim, aynen devam...
aha da böyledir.

görsel
Gambaz butonları ne özel mesajda ne de entrylerde çalışmıyor. Şunu en azından mobilde zorunlu kılmayın ama zorunlu kılınacak belliki. Elbet alışılır buna da ama buranın mobili 10 seneden fazladır bu tasarıma sahip.
Gözlerim bozuldu gibi oldu bir an, ama umarım gün geçtikçe alışırım. Biraz değişik geldi beğendim mi beğenmedim mi daha karar veremedim.
alışamadım eskisine geçtim.
bok gibi tasarım. başlıkta ne kadar yazı olduğu görülmüyor. kapkara ve ekranın pek çok yeri boşlukla kaplı.
(bkz: Zall) kusura bakma ama hiç olmamış. Insanı çok yoruyor.
Eskiye devam.
Sözlüğe yeniden yazma isteği uyandıran zamanı yakalamış tasarım.

Emeği geçen herkese teşekkürler.

Bu kez gerçekten olmuş.
Ayrıca gönderini kaç kişinin gördüğünü de yazmıyor, full geri vites olmuş.
Görseller sayfada görünmüyor, link olarak geliyor. Bir entryde birden fazla görsel varsa hepsine tek tek tıklamak zorundayız, hiç pratik değil.
ilk çıktığında pek alışamamıştım buna. Ama sardı. Ayrıca eski tasarım, bir gün yok olup gidecek, bu bir gerçek. Yeniliklere açık birisi olarak bu tasarıma alışılması gerektiğini düşünüyorum.
Yenisi berbat, eskiye döndük oda değişmiş yazılar karınca duası gibi, ulan daha iyi yapacaklarına çöplüğe çevirmişler, akıl yokki yetenek bilgi beceri hiç yok mallıktan başka bir şey değil..
Açık oyladığımda direkt olarak işleme geçmemesi ve ekşiden arak olması haricinde fena sayılmaz. Fakat yine de kapanana kadar eski tasarıma devam edeceğimi düşünüyorum.
dikkat çekmek için yapılmıştır.
ekşi'den aşırma olmuş.
eskisinden pek farkı yok ama entrylerin altındaki göz kaybolmuş.
ne olduğunu pek bilmiyorduk ama ben onu okunma sayısı olarak düşünüyor ve çok okunduysam mutlu oluyordum.
zall sen zalımsın la.