bugün

entry'ler (4606)

ulucuların 2023 te tercih mührünü basacağı parti

hangi parti lideri en çok cumaya gidiyorsa ona.

bozuk paraların kenarları niçin tırtıllıdır

cep cüzdan delsin terzi kazansın, esnaf yeni ürün satsın diye olduğunu düşünüyorum.

kiraların 4 bin olması

kirayı miktir edelim yakın gelecekte ekmek bile almak zorlaşacak.

ülkeyi adam gibi yönetecek partinin olmaması

gençler bir parti kurmadığı sürece zor. yaşlılar koltuğa oturmuş kalkmıyor.

ekonomi nasıl düzelir

bu ekonomi pek düzeleceğe benzemiyor ne önlemi alırsanız alın en iyi ekonomisti prof u getirin zor.

ülke ekonomisini kurtaracak uygulama

milletvekili sayısını düşüreceksin her ile 1 tane yeter maaşı öğretmen maaşını geçmeyecek.

diyaneti kapatacaksın sadece ibadet yerlerini denetliyecek. camiyi vakıf dernekler yaptırabilir giderler cemaatten toplanır cemaat temizlik bakımını yapar. namaz vakti biri ezan okur biri kamet getirir biride kıldırır.

boş arazilerin hepsi ekilir yeni fabrikalar açılır.

almanyadaki türk ile suriyeliyi bir tutan tip

almanya kendisi çağırmıştır iş gücüne ihtiyacım var diye türklerde işçi olarak gitmişler mülteci ve sığınmacı olarak değil.

karı kız meraklısı olmayan erkek

ilk ehliyeti alırsın böyle bir araba merakın vardır tuvalete bile arabayla gitmek istersin. ilk arabandır dönüp dönüp bakarsın.

sonra doyum noktasına ulaşırsın arabalar sadece ulaşım aracı olarak görürsün sıradanlaşır.

hayattan soğutan durumlar

hayat pahalılığı.

kısa boylu erkekler

kızlarda boy takıntısı var uzun seviyorlar. neymiş erkek dediğin en az 190 olacakmış kendi 150.

182 yim boyun kısa olmaz diyorlar kısaymışım reddediyorlar. kızlar iyice abarttı bu sosyal medya totolarını kaldırdı.

trafikte önünüzü maganda keserse yapılacaklar

dün babamla gidiyoruz ışık kırmızı yanacak geçmek için saniye kalmadı arkadan gelende sıkıştırıyor napalım kırmızıda mı geçelim.

neyse eleman yana durdu tip tip bize bakıyor ne var lan dedim görmüyor musun ışığı hemen geri vites kafayı çevirdi bakamıyorda yapram hem suçlusun skerim magandalıgın bana sökmez.

türkiye nin mülteciye ihtiyacı var yaşlanıyoruz

yaşlanıyoruz gençler evlenemiyor, gençler geçim derdi maddi sıkıntıdan cinsellikleri bitme noktasına geldi.
elin mültecisi tavşan gibi s2şip çocuk çıkarıyorda ondan.

vatandaşlıktan çıkıp mavi kart almış şahıslar

bu mavi kart nasıl alınıyorsa merak ediyorum. misafir plakalı çok lüks araba görüyorum ben ömrüm boyunca çalışsam alamam vergisiz şahin broadway alır gibi araba alıyorlar.

bu mavi kart nasıl alınıyorsa merak ediyorum. misafir plakalı çok lüks araba görüyorum ben ömrüm boyunca çalışsam alamam vergisiz şahin broadway alır gibi araba alıyorlar.

bir kızla göz göze gelince napıyorsunuz

kız beni kesip tip tip bakınca rahatsız oluyorum hemen başka tarafa bakıyorum.
bazen kızlar tarafından tacize uğradığım oluyor ama birşey yapamıyorum.

bunu dile getirsem kimse inanmaz hoşuna gitmiştir der. hatta geçen parkta spor yapan teyzenin biri beni gözüne kestirdi tip tip bakıyor sonra beni takibe başladı en son birine benzettim diye yalan attı.

babanın hac parasını 65 binden bitcoine yatırmak

dedemin emekli maaşı, bayram parası ve takma dişleri için biriktirdiği parayı iddaya bastım.

kazanınca kız arkadaşımın burnuna estetik yaptıracaktım dedemin parasını geri yerine koyacaktım. kupon yattı kız arkadaşım ve dedeme ne cevap verecem bilmiyorum.

yazarların yaptığı hırsızlıklar

kızların gönlünü çalarım aşık ederim.

dış görünüşe önem vermem diyen tipler

nefes alsın yeter dış görünüş önemli değil.

iranlının pakistanlının türkiyede işi ne

oralarda sıkı yönetim var baskıcı, türkiye de rahat rahat istediğini yapacak bence o yüzden özellikle iranlılar.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.