bugün

dikkat çekmek için yapılmış gereksiz tasarım. eski iyiydi.
beğenmediyseniz gelişmeler butonundaki linkten eskisine dönebiliyorsunuz. ben öyle yaptım, mutluyum şahsen. Alışkanlıklarından çabuk vazgeçemiyor insan.
saçma sapan olmuştur. şu linke tıklanarak istediğiniz kişinin mesaj sayfasına ulaşılabiliyor
https://tinyurl.com/jzhfe4hr
uzun bir süredir yoktum, ben gelmeyeli içine sıçmışlar sözlüğün.
2 dakika içinde eskiye geçtim durulacak gibi değildi çünkü.
başıma bir şey gelmeyecekse beğendim. on numara beş yıldız.
Eskiye geçtim diyen arkadaslar olmus. Nasil yaptiniz . Takip ettigim kişilere açık oy bile veremiyorum.

Edit: eskiye geçtim rahatladim. Biz yaşlanmışız artik sanırım, yeniliklere adapte olamiyoruz.
bay izmayılın en son ve en büyük z*çışlarından biri

tebrikler izmayıl.
gelen-giden mesajları ayrı ayrı göremediğimizdir.
Yarrak gibi olmuş eskiye dönmenin bir yolu varsa biri bana da anlatsın bir zahmet.
Alışamadığım tasarımdır.
Açık oy verme sevdalısı olarak açık oy butonunu bulamıyorum, çok hüzünlüyüm. Kaldırıldı mı yoksa ben teknoloji cahili miyim lütfen aydınlatın tşkler.
Gelismeler den eski tasarima dönün. Ben öyle yaptim.
yeni tasarım çıktı dedelerimizin entrilerini okuyamaz olduk.
tasarımla sorunum yok ama her taraftan reklam fiskirmasina bozuluyorum.

site sahipleri kusura baksınlar artık.
her reklam çıktığında kulaklarınızı cinlatiyorum ve verilerimden elde ettiğiniz kazancı size haram zehir zıkkım ediyorum.
eksi oylamaların bir şekilde görülebildiği tasarım.
görsel
görsel

amme hizmeti: eskiye geçiş için https://www.uludagsozluk.com/zlib/yenit/
enginlere sığmam tasarım.
Bir entrynin kaç tık aldığı güncellemesi gelmiş, onun dışında pek değişen bir şey yok.
eski her zaman daha güzeldi.
Ukte, rastgele, bir gün butonlarının, çoklu görüntü tercihlerinin, zirvebox faalliğinin bulunmaması üzücü olan tasarım çeşidi.
eski tasarımda olup yeni tasarımda olmayan ne varsa yazarsanız yeni tasarıma onu da ekleyelim. o şekilde ilerleyelim.
online sayısı eski tasarımda sağ bölümde görünüyor. onu yeni tasarımda da yapabilir miyiz abi.
eskisini aratandır. Çok uzun süredir bir sürü teknik sıkıntı yaşamama sebep olmaktadır. eskiye geçince de sıkıntılar devam etmektedir.

*hiç bir entrydeki görseli açamıyorum.
**herhangi bir yerdeki birinci sayfadan hariç sayfaları göremiyorum.
***Karmam sebepsiz yere resetlendi ve başa sardı.
vb.

---

*Eskiden kendi tasarımımızı kendimiz seçebilirdik. Tekrar yapılabilir, sözlükçülerden farklı tasarım kodları yine alınabilir.
**eskiden "ortam" adı altında bir seçenek vardı ve oradaki alt kısımlar da artık yok.
***"uludağ modern" vardı, o da geri gelebilir.
****sözlük içine alt sayfa ve departmanlar da eklenebilir.
yeni tasarımdaki eklemler için zall başkana teşekkürü bir borç bilirim. çok güzel oldu başkanım emeğine yüreğine sağlık. birde şu ios ugyulamasını düzeltsen dadından yinmez başganım.
Nesi çok güzel lan.
Atılan ve Attığım mesajları görmek için magma ya inmem gerekiyor.

Bok gibi.
Sürekli esli temaya dönmekten kafayı yedim.

Ben yeniliklere alışkın biri değilim. Bu sözlüğü biz eski tasarımı ile sevdik. Yeter bu zulüm..