bugün

entry'ler (5270)

samuray

https://de.m.wikipedia.org/wiki/Wakashud%C5%8D sübyancı hibinelermiş.

şeriat

Şeriat, ilkel ilk çağ arap yasalaridir. Dinciler, doğru veya yanlış olduğunu düşünemez, ilahi emir der, saplantılı hasta herifler oldukları için. Sürekli gittiği her yere de zorla bunu getirme çabası da hep bundan. Gerçekten her birisi kendini ilahi görevde sanıyor ve bu uğurda her türlü kötülüğü de yapabilirler. Sorun işte bunları insan yerine koymak. Şeriat savunup ardından hemen içki muhabbetine de geçebilirler. Çünkü ahlakın tek koşulu, duvara karşı arapca sayiklamaktir bunlar için. El kol kesmek, evlilik yaşını düşürmek, insanlari koyunden kacirip köle diye pazarda satmak tümüyle doğru şeylerdir bu kafa için.

tc yi atatürk değil ingiliz ve yahudiler kurmuştur

Fetoyu ve anadolunun zir cahilliğini hafife almayın. Kendi uydurdukları için insan katletmeye bile giderler. Yüz yıl boyunca lozanda ihanet dediler, nice aydını katlettiler. Yapılması gereken tepesine binmek ve cahilliğini zorla ve sürekli yüzüne vurmaktır. Aptal olduğunu yüzüne karşı söyleyeceksin. iyi niyetli eğitim verelim dersen, haha ezik hibine derler. Bunlar, hayvandan 2 dk önce doğmuş çünkü.

tc yi atatürk değil ingiliz ve yahudiler kurmuştur

Onlarca yıldır şu cahillerin psikopatliklarini çekiyoruz. Gotlerinden uydurdukları sayısız iftira ile nefret kusuyorlar.

başkomutanımız recep tayyip erdoğan

ülke tarihinde ilk kez açıkça toprak kaybeden, hiç bir savaşa girmemiş, ne kadar terör örgütü varsa hamilik etmiş, fetöye ülkeyi vermiş, pkk nın hendek kazmasına göz yummuş, işidlileri ülkede tedavi ettirmiş. tarih, onu büyük vatan haini olarak yazacak.

filistin in türklere ihanetleri sıralı tam liste

filistinin şu anda dinciler arasında değer görmesinin temel nedeni islam ile özleştirilmesi. yoksa dünyanın her yerinde zulüm ve ölüm var, aynı tepkiyi yemene göstermediler. ki ayrıca dedeleri bu tepkilerini görse yüzüne tükürürdü filistinde can vermişken filistin bayrağı salladıkları için.

ayetullah hamaney in mini etekli torunu

Din, marabalari gütme aracıdır. Çoban kavalidir

ibni sina

Zamanında ve sonrasında kafir denilerek nefret görmüş büyük bilim adamı. Şimdi islam alimi yav diye ortaya çıkıyor yüzsüzler.

taylor swift

pasif agresif, ezik genc kizlara muzik yapan, onlarin mutsuzlugunu somurup zengin olan firsatci.

islamcılar

Ortadogunun insanları, dünyanın her yerindeki insanlar gibi rahatça yaşayabilmek varken, sürekli bunların deliliğini çekmek zorunda kalır. 1300 yıllık kabilenin kan davası için, çocukları bile kesebilecek psikopatlar yaratıyorlar, durduk yere insanların tüm eğitimini baltalayip cinli melekli öykülerin çok daha doğru olduğunu deyip israrla herkesi zorla 6. Yüzyıl arabistaninda gibi yaşatmaya çalışıyorlar. Bilime küfredip getirdiği her olanağı da sonuna kadar kullanıyorlar.

burnumuzun dibindeki adaların yunanistan ın olması

Zamanında o adalardaki türkler öldürülürken, abdulhamit onların haberini yapmayı bile yasaklamıştı. Subay gizli, gönüllü olarak gider, savaşırdı. Daha sonra donanmayi da yok ederek gidebilecek yardımı da engelledi. Abdulhamite hesap sormak yerine, gönüllü gidip can verenlere hesap soruyorlar. islamcılık kanser.

ithalat ile ülke döndürmeyi marifet diye satmak

ayni osmanli donemi gibi deve yukuyle borc birakacaklar. o zamanin sultani hepten zayif oldugu icin bir de duyuni umumiye ile tum ulkenin hazinesini avrupali bankerlere vermisti. bunlar, oraya gelmese bari.

gök kubbe

görsel
ilkokul çocuğu bile uzayın ne olduğunu biliyor. Ama bunlar ısrarcı.

gök kubbe

Muslumanlarin ciddi ciddi inandığı ve inanmayani tuhaf sandığı sözde bir çatı. Gokbilimi, fizik, kimya, tarih hiç bir şeyin bilgisi yok ama kendilerini kesinlikle doğru sanıyor. Elinde uzay teknolojisi telefondan uzay yoktur diyor. Bu heriflerin bu kibiri nereden geliyor, anlaşılmaz. 4000 yıl önce sumerliler bile gökte gözlem yapmış, yıldızlara bakmış ama.bu cahil bütün bunlar yok diyor. Mağara adamlarindan bile daha geri semavi din kafası.

macar bakanının türklük açıklaması

https://en.m.wikipedia.or...etropolitanate_of_Tourkia Macaristana tourkia denirdi ve hatta orada bir Türkiye Kilisesi bile açılmıştı 10.yuzyilda.

araplar

ayrica tumuyle yahudilesmis bir millettir. kendi gecmisine, geleneklerine cahiliye diye sovup adem, havva, ibrahim, musa, davut diye yahudi efsane karakterlerine olumune inanirlar.

akp seçmeni

Din,iman diye muhabbet yapıp hemen ardından içki muhabbetine ve sonra karı kız muhabbetine geçen ama kafir bellediklerine içki üzerinden sövebilen iki yüzlü, saçmasapan kimseler. En ufak öz eleştiri yapamıyor, yaptıklarına hiç bir yanlış göremiyorlar.

diyanet işleri başkanına audi 6 tahsis edilmesi

Bunların dava dedikleri şey, hiç bir sik yapmadan, şeyh siksok efendi diye saygı görmeleri ve kendine tapacak mankurt müritleri geri almaları. Bu uğurda hayatı sikilen garibanlar umurunda bile değil, her türlü hainlik ve iftira da mubah bunlara. Bu toplum da dini ahlakın koşulu sanıyor hala.

taksim de suriye mitingi

petro dolar parasiyla kendini zengin edep vatan satan, araptan cok arapci. ki abd ya da rusya bunlari satin almak istese aninda bu din soyle boyle diyecek kadar da karaktersiz, ilkesiz kisiler bunlar. hic bir arap kendi ulkesinde turkluk icin gosteri yaptirmaz.

vahdettin e hain diyenleri susturacak tarihi belge

ataturk, vahdettinin linc edilmesi emrini vermisti. yaptiklari acikca turk milletine hainliktir. ingiliz emri ile din ordusu kurup, turk ordusunun ustune salip, kardes kardese dusurmustur. tarihten baska kimseler bulun kahramanlik uyduracak, ondan cikmaz.