bugün

entry'ler (4908)

29 ağustos 2023 konya depremi

ülkede deprem hattında olmayan yer yok.

şapka kanununu çıkarınca uzaya mı çıktık

Ülkenin nasıl sürekli ve zorla şeriat içinde yaratıldığını, Afganistan'daki halli bir yer olduğunu anlamıyor bu devrimlere gereksiz diyen. Medreselerde kuran ezberletmekten başka bir şey yapmayan, her yerde yaygın olan hastalıktan ölene yalnızca dua okuyan, çözmeye bile çalışmayan bir toplum var. Bunu da tümüyle kafasini değiştirerek yaparsınız. Şapka devrimine laf eden, ülkedeki herkesin sarık giymek zorunda olduğunu anlatmaz, dinsizlikle suçlayıp ne kadar kolay insanlara haksızlık edildiğini de yazmaz. Hep haklı, ebedi mağdur herifler.

şapka kanununu çıkarınca uzaya mı çıktık

Sürekli oy verdiğiniz dincilerin hepsi seçim ve demokrasi ile geldi. Hepsi de kendini zengin edip sizi soydu ama her seferinde yine onların peşine koşup sizi insan yerine koyanlara laf söylüyorsunuz. Ne biçim mal heriflersiniz.

ateistlerin yaşama nedenleri

ilk insanlar da hep ateistti ya da bu konuda düşünmüyorlardı bile, normal biçimde doğa içinde yaşadılar. tek ve kesin doğru olduğunuza yönelik kibrinizi bırakın.

ateistlerin yaşama nedenleri

yüz binlerce yıldır insanlar niye yaşıyorsa ondan. uçan atlara inanan herif garip olanı başkası sanıyor.

cübbeli ahmet in ingiliz malı düğmeleri

tüm dinciler, kendi mal takipçilerini ayakta uyutup söğüşleme ile çalışır. fetöcüler de cahillerin evini arabasını 'hizmet' için alıp sonra köpük partisi yapıyorlardı.

jihyo

En sonunda, tek kişilik albümü çıkmış koreli twice grubunun üyesi. Ayrıca çok güzel kadındır. https://youtu.be/jyw_vrI4ySg
görsel

türkan saylan

Hor görülen cüzzam hastalarının salyalarını silecek kadar onları seven ve ilgilenen ve ülkede bu hastaligi bitiren, 12 yaşında kızların evlendirildigi zir cahil coğrafyada on binlerce kız çocuğuna okuma umudu sağlayan fedakar doktorumuzdur. Götünüzden bir türban mücadelesi uydurdunuz sanki kadınlar çok umurunuzdaymis gibi. Hoca hoca diye beyni yakmış hainlerin sevmesi gerekmiyor. Onu tüm dünya biliyor.

laik olup içki içmemek

bunlar götünden bir karikatür uydurdu. onlar gibi olmayan herkes tuhafmış. adam uçan atlara inanıyor, sonra garip olanı başkası sanıyor. bütün dünya laik.

mö 12 bin yılında göbeklitepe yi kimler yaptı

Anadoludakilerin ecdadı yaptı. Binlerce yıl önceki insanlarla birebir aynı gene ,kana sahipler. Adem, Havva yahudi efsaneleridir.

allah yerine tanrı kelimesini kullanmak

yeşilçam filmleri yüzünden cahil insanlar, tanrı sözünü hristiyanlıkla ilgili sandılar. sözde milliyetçiler tanrı diyene kötü gözle baktılar. ama öz türkçe söz olduğunu düşünmediler.

cumhuriyet ve demokrasinin halka dayatılması

iftira atıyorsun it herif. Canı burnunda vatan kazanmaya çalışanlara ahlaksızca hain diyorsun. insanlık tarihi sizin kadar şerefsiz bir sürü görmemiştir.

cumhuriyet ve demokrasinin halka dayatılması

dünya savaşı ve sonrasında ölen binlerce yurttaşımıza hakaret bu. sizin gibilerin ömür boyu hapiste olması gerekli.

cumhuriyet ve demokrasinin halka dayatılması

ingiliz dini niye silsin amk? Din üstünden kolayca yönetmek varken sizin gibi yiginlari? Hangi merdiven altı tarikatta beynini doldurdular ?

yeşil kuşak projesi

Dincileri ilahi görevde olduğuna inandirip onlara her istediklerini yaptırdılar, vatan hainliği dahil. Hepsi uzaktan kumandalı birer robot gibi.

dincilerin psikopat hayal dünyası

Bu herifler ciddi ciddi bu 800000 ermeni saçmalığına inanıyor, her imamın her söylediğinin kesinlikle doğru olduğuna inanıyor. Mağduriyetleri, kendi uydurduğu sayısız yalan üstünden biçimleniyor.

halil konakçı

100 yıl önceki seyhulislam da olanagim olsa turkleri arap yapardım. Ben turklukten istifa ettim diyordu. Şunu açıkça bilin. Tüm dinciler, arapcidir. Arapça ezan için ağlamaları, arapca cennet dilidir demeleri de bundandır. Tüm muslumanlasmis toplumların araplasmasi da hep bundandır. Din, nenenin dedenin anlamını bilmeden yinelediği sözler değil baştan sonra arap emperyalizmidir.

lgbt

dinci kesimin öcüleştirdiği kadar yaygın falan olmayan, en özgür ülkede bile yüzde 1 e bile varmayan durum. bunlar, sürekli korku ve kaygı üstünden saflarını yakınlaştırmaya ve hayali düşmanlar oluşturmaya çalışıyor.

afganda kızların okumasının yasaklanması

laik ülkenin rahatlığı yüzünden türban diye ağlayıp duranlar, ülkeyi nereye götüreceğini görmüyorlar bile. onca emek, onca insanın çabası salak bir inat uğruna karanlığa gömülecek. bugün bile imam hatipten başkasına göndermeyen cahiller var. sonra evden çıkmasına bile izin vermiyor.

kai

https://www.youtube.com/watch?v=Fc-fa6cAe2c ahlı uhlu klip çeken sapık bir arkadaş.