bugün

entry'ler (5277)

bana karsi cikan allaha karsi cikar

binlerce yildir her toplumda iktidarina kesin nedenler olusturmak icin oykuler uyduran krallarin sozu. iktidarlar her zaman dini yanina cekmislerdir. esk turklerde kut anlayisi. cinde tianming anlayisi, misirda firavunlarin kendini ra nin oglu demesi, sayisiz tanri kral, hristiyanlikta krallari papanin atamasi, halifelik makami vs. hepsi kralligina ilahi anlam verdirip halkin ona karsi cikmasini engellemek icin. cahil suruleri bu tepedekinin uydurdugu farazi oykuleri anlamak ve tum hayatini onlara uydurmak icin gecirdigi icin baska hic bir konu dusunmeyecek. gunde 5 kez namaz kilinmasi gibi surekli tekrarlanan ve eger yapmazsa lanetlenecegi soylenen. davranislarla ugrasir. eski misirda, iyi mumyalanmayan birinin diger dunyaya gocemeyecegi soylenirdi ve iyi mumyalama icin de rahip kesimine yuklu para veriyorlardi. onlar da cesete istismar diyebilecegimiz her uygulamayi yapti ama inananlar buna karsi cikmadi, cunku ilahi gorev sahibiydi onlar. papanin mahallesindeki kosede oturan bir ihtiyardan farkli olmadigini anlayan biri onun ayagina egilmez ve her dedigini yapmaz.

zillullahi fi l arz

bana karsi cikan allaha da karsi cikar dedirtmek icin soylenen soz. iktidarlar her zaman dini yanina cekmislerdir. esk turklerde kut anlayisi. cinde tianming anlayisi, hristiyanlikta krallari papanin atamasi vs. hepsi kralligina ilahi anlam verdirip halkin ona karsi cikmasini engellemek icin. papanin mahallesindeki kosede oturan bir ihtiyardan farkli olmadigini anlayan biri onun ayagina egilmez ve her dedigini yapmaz.

age of empires in üstüne oyun var mı

Total war in yaninda adı bile geçmez.

dinozorlar zamanı dünya başka yerdeydi

tam diger yanindaydi. gunesin, sagittasrius a cevresinde bir donusunun 250 milyon yil oldugunu dusunursek.

komünizmin sike sike gelecek olması

coktan komunizmin butun dunyada sikilmis, ölmüş bir dusunce olmasi gercegi daha dogru.

işid in bütün yaptıkları meşrudur

100 yil once bizim ulkede de acikta kole pazarlari vardi. Islamcilar, tumuyle saplantili ruh hastalaridir. medeni, genel gecer ahalk kafasi yok cunku zaten her seyin en mukemmeli zaten biziz diyorlar. akil, mantik almaz bir kibir.

samuray

görsel

samuray

https://de.m.wikipedia.org/wiki/Wakashud%C5%8D sübyancı hibinelermiş.

şeriat

Şeriat, ilkel ilk çağ arap yasalaridir. Dinciler, doğru veya yanlış olduğunu düşünemez, ilahi emir der, saplantılı hasta herifler oldukları için. Sürekli gittiği her yere de zorla bunu getirme çabası da hep bundan. Gerçekten her birisi kendini ilahi görevde sanıyor ve bu uğurda her türlü kötülüğü de yapabilirler. Sorun işte bunları insan yerine koymak. Şeriat savunup ardından hemen içki muhabbetine de geçebilirler. Çünkü ahlakın tek koşulu, duvara karşı arapca sayiklamaktir bunlar için. El kol kesmek, evlilik yaşını düşürmek, insanlari koyunden kacirip köle diye pazarda satmak tümüyle doğru şeylerdir bu kafa için.

tc yi atatürk değil ingiliz ve yahudiler kurmuştur

Fetoyu ve anadolunun zir cahilliğini hafife almayın. Kendi uydurdukları için insan katletmeye bile giderler. Yüz yıl boyunca lozanda ihanet dediler, nice aydını katlettiler. Yapılması gereken tepesine binmek ve cahilliğini zorla ve sürekli yüzüne vurmaktır. Aptal olduğunu yüzüne karşı söyleyeceksin. iyi niyetli eğitim verelim dersen, haha ezik hibine derler. Bunlar, hayvandan 2 dk önce doğmuş çünkü.

tc yi atatürk değil ingiliz ve yahudiler kurmuştur

Onlarca yıldır şu cahillerin psikopatliklarini çekiyoruz. Gotlerinden uydurdukları sayısız iftira ile nefret kusuyorlar.

başkomutanımız recep tayyip erdoğan

ülke tarihinde ilk kez açıkça toprak kaybeden, hiç bir savaşa girmemiş, ne kadar terör örgütü varsa hamilik etmiş, fetöye ülkeyi vermiş, pkk nın hendek kazmasına göz yummuş, işidlileri ülkede tedavi ettirmiş. tarih, onu büyük vatan haini olarak yazacak.

filistin in türklere ihanetleri sıralı tam liste

filistinin şu anda dinciler arasında değer görmesinin temel nedeni islam ile özleştirilmesi. yoksa dünyanın her yerinde zulüm ve ölüm var, aynı tepkiyi yemene göstermediler. ki ayrıca dedeleri bu tepkilerini görse yüzüne tükürürdü filistinde can vermişken filistin bayrağı salladıkları için.

ayetullah hamaney in mini etekli torunu

Din, marabalari gütme aracıdır. Çoban kavalidir

ibni sina

Zamanında ve sonrasında kafir denilerek nefret görmüş büyük bilim adamı. Şimdi islam alimi yav diye ortaya çıkıyor yüzsüzler.

taylor swift

pasif agresif, ezik genc kizlara muzik yapan, onlarin mutsuzlugunu somurup zengin olan firsatci.

islamcılar

Ortadogunun insanları, dünyanın her yerindeki insanlar gibi rahatça yaşayabilmek varken, sürekli bunların deliliğini çekmek zorunda kalır. 1300 yıllık kabilenin kan davası için, çocukları bile kesebilecek psikopatlar yaratıyorlar, durduk yere insanların tüm eğitimini baltalayip cinli melekli öykülerin çok daha doğru olduğunu deyip israrla herkesi zorla 6. Yüzyıl arabistaninda gibi yaşatmaya çalışıyorlar. Bilime küfredip getirdiği her olanağı da sonuna kadar kullanıyorlar.

burnumuzun dibindeki adaların yunanistan ın olması

Zamanında o adalardaki türkler öldürülürken, abdulhamit onların haberini yapmayı bile yasaklamıştı. Subay gizli, gönüllü olarak gider, savaşırdı. Daha sonra donanmayi da yok ederek gidebilecek yardımı da engelledi. Abdulhamite hesap sormak yerine, gönüllü gidip can verenlere hesap soruyorlar. islamcılık kanser.

ithalat ile ülke döndürmeyi marifet diye satmak

ayni osmanli donemi gibi deve yukuyle borc birakacaklar. o zamanin sultani hepten zayif oldugu icin bir de duyuni umumiye ile tum ulkenin hazinesini avrupali bankerlere vermisti. bunlar, oraya gelmese bari.

gök kubbe

görsel
ilkokul çocuğu bile uzayın ne olduğunu biliyor. Ama bunlar ısrarcı.