entry'ler (783)

beyazıt bestami hz

hululi mezhebine meshuptur.

şikebahçe

maalesef ülke futbolunu dünyaya rezil etmiştir bu takım. ama ne var ki sadece uefadan ceza aldılar. tff bunları küme düşürmedi.

29 aralık 2022 sivasspor un iptal edilen golü

boru gibi ofsayt. gel de bu aptallara laf anlat. holiganlıktan gözleri kör olduğu için galatasaray'ın haklı galibiyetine çamur atmaya çalışıyorlar. 10 senedir şampiyon olamadılar. halen akıllanmadılar. azıcık hakkı konuşsanız tanrı ile aranız iyi olur. sürekli ağlamaktan, pis, kirli, şike yapmaktan bellerini doğrultamıyorlar. çocuk gibi ağlıyorlar. bir şekilde kendilerini avutmaya çalışıyorlar. yediremiyorlar çünkü. gs ye iftira atalım algı yaratalım. gs nin gerisine düşmemiz geri planda kalsın. kendimizi rahatlatalım. yaa nasıl olsa hakemle kazanıyorlar diyelim. siz bu kafayla sittin sene kupa kaldıramayacaksınız. rezil 3 yıldızlı takım sizi.
görsel

allah varsa galatasaray ın cezasını versin

allah senin cezanı versin utanmaz sen ne ağladın bugün utanmıyor musun bu başlığı açmaya. galatasaray haftalardır doğranırken neredeydin? üstelik bu maçta da doğru kararlar uygulandı. beter olun. asıl lanet size olsun.

galatasaray

--spoiler--
hem şikeci hem fetöcü olan rezil, leş bir takım.
--spoiler--

bunu yazınca eline ne geçti. ailevi değerlerine küfür yiyorsun durduk yere. hem şike hemde fetö iftirası atıyorsun. tutup birisi bunu ss alsa ve galatasaraylı hukukçular derneğine gönderse senin iflahın ağlar daha sonradan özür için kıçını döndürüp durursun. hem sen şikeden uefadan men ye hem de galatasaray'a yediremediğin için iftira at oh ne ala memleket. holiganlıktan gözleri dönmüş. maç tertemiz yönetildi. pozisyonda ofsayt daha niye ağlıyorsunuz. en çok penaltı alan sizsiniz en çok kollanan sizsiniz galatasaray 15 haftadır sürekli doğranıyordu. o zaman sesiniz çıkmıyordu. şımarık güruhlar sizi.

alın pozisyon. gel de aptallara laf anlat
görsel

esra diye biri

finallerim başlıyor bunalım geldi.

25 aralık 2022 galatasaray istanbulspor maçı

görsel

kar ne zaman yağar sorunsalı

8-15 ocak arası yağacaktır. kaydedin.

25 aralık 2022 galatasaray istanbulspor maçı

--spoiler--
bu gs gidemez, takılır, hatta bjk ve ts'nin altına düşerse kimse şaşırmasın.
--spoiler--

eğer fenerbahçe yıllardır tek bir teneke parçası kazanamıyorsa bu son derece vasıfsız boş son derece kalitesiz yazar yüzündendir. bu yazar sözlük mecralarında takılmaya başladığından beri fener lanetten kurtulamadı. fener, bu zata edilen lanetler, küfürler, edilen beddualar yüzünden belini doğrultamıyor. son yıllarda başlarına gelmeyen rezillik kalmadı. komedi üstüne komedi oluyorlar. hala gelmiş tahrik edici boş beleş yazılarına devam ediyor. haklı olsa içim yanmayacak. biraz akıllan la birazcık erdem sahibi ol. sana ve senin gibi pek çok fenerliye edilen küfürlerden hiç rahatsız olmuyor musun. edirne den ardahana kadar sana edilen küfürlerden genişleye genişleye bir hal oldun. neyse bu zatı kimse ciddiye almıyor basıyor geçiyor eksileri. ben sözlüğe yeni kayıt olmuş yazarlar ciddiye alıpta okumasın diye bu yazıyı yazıyorum. sözlüğün gediklileri ne zargana olduğunu biliyor zaten. şimdi gelir yine yazımı alıntılar bana fake iftirasını atar akıllanmaz bunca laftan sonra boş beleş laflarına devam eder. hiç çuvaldızı kendisine batırmıyor. sözlük yönetimi de hala bu ergenvari entryler giren çapsız kalitesiz yazara da ceza vermiyor. burdan sözlük yönetimini bir kez daha kınıyorum.

maça gelecek olursak nanoteknoloji uzay futbolu oynayan yerlere göklere sığdırılamayan tarihin en iyi feneri denilen son derece şımarık camiayı altına alarak lider oldu galatasaray. oynadıkları futbol gerçekten rezil. kendisinden zayıf takımların kilitlerini hep penaltıyla açıyorlar maçı öyle kurtarıyorlardı. ama azıcık kaliteli bir takım karşılarına gelince ne mal oldukları ortaya çıkıyor. öldü bitti denilen galatasaray bu trabzon karşısında tek kale oynadı. zorlandığı denilen istanbulspor maçında da 17 şutu 2 direkten dönen topu ve dakika 80 e kadar dominant bir futbol oynadı. ama bu zarganalarda zerre kadar futbol bilgisi olsa zaten böyle saçma sapan yorumlar yapmazdı. bunlar bu şekilde sahte ve nesnel olmayan yorumları yaparak hem kendilerini kandırmış, avutmuş oluyorlar hem de insanların akıllarını çelmeye çalışıyorlar. s.gidin 3 yıldızlı oldugunuz halde kendinizi 5 yıldız sanmanız gibi o şekilde çocukları kandırırsınız. aklı selim insanları değil.

çoban yıldızı

musa eroğlu'nun güzel bir türküsü.

24 aralık 2022 trabzonspor fenerbahçe maçı

şu aşırı şımaranlara dersini veren trabzona helal olsun. yahu sen 9 senedir şampiyon olamamışsın. tek bir teneke parçası bile kazanamamışsın. ziraat türkiye kupan 0, süper kupan 0, avrupa da başarın yok 2011 de şike yüzünden avrupadan da men ye. şampiyonlar ligine de milattan önce katılmışsın sen gel 2 maç kazan aşırı şekilde şımarık davran. yok babanız fener yok uçan kaçar fener yok fener şöyle. kardeşim siz hayırdır ya ne bu şımarıklığınız. başarısızlıklarını örtmek için 5 yıldız yalanı uydurdurlar bir de resmi hesaplarından utanmadan logolarının üzerine 5 yıldız koyuyorlar. siz 3 yıldızlı vasat ötesi rezil bir takımsınız. gerçekler acıdır. hayallerle yaşayanı gerçekler şey yaparmış. kendinize gelin.

adamlar rennesle berabere kalmışlar diye tarih yazdıklarını sanıyorlar. ulan sizin oynadığınız avrupa grubunda kiev savaştan çıkmış resmi maç oynamamış. diğer takımda kıbrıs ekibi çöp oğlu çöp. elle tutulur tek takım var onda da son dakikalarda 2 maçta da kıçı zor kurtardılar. yılların uçan kaçan fenerine bak sen. galatasaray tarihinin en kötü sezonunda lazio, marsilya, lokomotif moskova grubundan lider çıkıp son 16 da barcelona ile camp nouda berabere kaldı. elendiysek de kafa kafaya oynayarak elendik. işte febe ile galatasaray arasındaki fark budur. ama bunlar akpli çomarlar gibi lale devrinde yaşıyorlar eleştirmiyorlar sorgulamıyorlar körü körüne şu rezil çirkef camiayı savunmak için ellerinden geleni yapıyorlar. beter olun beterrr.

24 aralık 2022 trabzonspor fenerbahçe maçı

bu mu la uçan kaçar fener. top mop oynamıyor. satılmış medya öyle bir algı yapıyor ki sanki fener real madrid gibi oynuyor. bu çapsız ordusundan hiçbir halt olmaz. üstelik hakemde koruyor. ölmüş gs bu trabzon karşısında bir sürü pozisyona girmişti. jesus balonu patlayacak. adam daha şampiyon bile olmadan peygamber ilan ettiler. fatih terim gibi 21 kupa kazandırsaydı takımına ilah bile ilan ederlerdi.

şampiyon galatasaray yazdıracağız.

recep ivedik 7

ilk 30 dk izledim ve kapattım zerre kadar mimik oynamadı. eski samimiyeti, sıcaklığı alamadım filmden. recep ivedik karakteri ve filmin senaryosu çok başka yerlere evrilmiş. orijinalliği kaybedilmiş. senaryosu çok basit yazılmış. klişelerle dolu. komedi havası yok. şahan gökbakarda eskisi kadar rol yapamıyor. ya da daha doğrusu recep ivedik karakterine giremiyor. hiç beğenmedim. o izlediğim 30 dakikayı da eski recep ivedikle karşılaştırarak bir efsanenin bitişini hayal kırıklığıyla ve hafif buruklukla izledim.

villareal in galatasaray ın içinden geç

galatasaray 3-4 villareal. kaleci okan koçukun yediği saçma sapan goller olmasa kazanıyorduk. bu dandik kadroyla, özgür baran oynadı, caner deden çocuk oynadı efe akman oynadı, emin bayram oynadı. hazırlık maçının gereği yerine getirildi genç çocuklar oynadı. villareal çok iyi bir takım. emin olun maçlar resmi maç olsaydı galatasaray tam kadroyla bunları yenerdi. yukarıda ki gerçekten antipatik zır cahil umarım daha fazla dünyamızdan oksijen tüketmeden öteki dünyaya göçmesini umduğum vasıfsız herif bana fake iftirası atmış. adamın her cümlesi, iftira, pislik, tahrik edici, kaba ve hoşgörüsüz gerçekten. ne duruyorsunuz. postalayın şunu sözlükten.

villareal in galatasaray ın içinden geç

fenerbahce tam kadro cıkıp yetmezmiş gibi birde haksız penaltılarına devam edince kazanması çok zor değil. galatasaray paf takımıyla oynuyor. durum normal. bir de bu tahrik edici son derece bir vasfı olmayan yazarı topluca şikayet etmemize rağmen hala ceza almıyorsa burdan bütün sözlük yönetimini de kınıyorum. hata yaptıklarını kabul edip ivedilikle bu hadsiz yazara ceza vermeliler.

metro

çok sevdiğim bir çikolata çeşiti.

iş yerinde uyumak

tatlıdır güzeldir.

alman mühendisliği

üst akıldır.

1899

dark gibi güzel bir dizi. beyin yakıyor biraz.

semai

8 li hece ölçüsü kullanılır. lisedeyken se-kiz se-mai şekilde kodlamıştım. sınavda da çıkmıştı.