bugün

bu akşam sortie'den düşüreceğim uzun sarı saçlı ve 90 60 90 vücutlu hatunu yatağa attığımda telefonunda olup olmadığını kontrol edeceğim uygulamadır. eğer cinsel seks yapacağım kişinin telefonunda tiktok yoksa benim için o gece bitmiştir hemen bir taksi çağırıp onu yollarım.
sanal pavyon.
ünlü olup para kazanmanın çok da zor olmadığı platform. aha al bak şu siteye mesela. 1000 tiktok takipçis 3 lira lan: https://sosyalmarketiniz.net/services

10 bin takipçi 30 tl amk. 30 tl'ye "fenomen" oluyosun, gerisi de senin markaları kovalamana ve zekana bakıyor kardeşim. hadi kolay gelsin.
gerizekalı turnusolü.
Canlı yayın yapanları izleyince bizim ülke buralara kadar yine iyi gelmiş aq dedirten uygulama.
benim önceden kullanmış olduğum ancak artık kullanmadığım bir uygulamadır. yeğenim söylemişti indirmemi galiba.
insanlığın düştüğü, yerin dibine ulaştığı son nokta...
ergen uygulaması.
ibret almak için bir müddet bakıp sonra kapattığım uygulama.
Bir gün çukur izleyenlerin interneti rehin alması sebebiyle çukura hiç izlemeden antipati duymuş ve sağda solda çukur izlemeyenler beğensin de sayımızı bilelim adlı gönderileri beğenmeye başlamıştım. Daha sonra yemek yerken ses olsun maksadı ile açtığım çukur dizisini beğenmiş ve zamanında gereksiz antipati duyduğum için boş duygulara kapıldığımı düşünmüştüm. Hemen geriye dönük hareketlerimi kontrol ederek çukur izlemeyenler beğensin de sayımızı bilelim paylaşımlarını bularak karışıklığı önlemek maksadıyla beğenilerimi geri çekmeye başladım. Ben hayatta yaşadığı her şeyden ders almasını bilen birisiydim. Çukur dizisine olan gereksiz ön yargım onu izledikten daha sonrasında beni daha bilinçli bir birey haline getirmişti. Ön yargılarımı kırmanın insanların ne söylediğini umursamadan tiktoku indirip onu deneyimlemenin tam zamanıydı. Üşenmeden telefonumun ekran kilidini açtıktan sonra google play storea girip swiftkey klavyem ile arama çubuğuna tiktok yazdım ve indirmeye başlamıştım. Heyecanlı bir 30 saniye indirmenin ardından bir hevesle tiktoku açmak suretiyle sağ baş parmağım ile ekrana dokunmuş bulundum. Başımdan aşağıya kaynar sular dökülmüş gibiydi.. gözlerim acımaya öğlen ilaç içip bastırdığım miğren ağrım nüksetmeye başlamıştı. Birden beyin hücrelerimin azaldığını hissetmeye başladım. Can havliyle hemen kestirme yoldan bildirim panelini aşağıya çekerek ayarlara girip tiktoku kaldırmaya çalışıtım ama ellerim titriyor bir türlü doğru yere basamıyordum. Hemen gözlerimi kapatıp derin derin nefes alıp vererek donanımhaberin o eski güzel günlerini düşünmeye başladım. yavaş yavaş beynime oksijen gidiyor bilincim açılıyordu ve iq seviyemin yükseldiğini hissedebiliyordum. Kendimden emin bir şekilde ayarlara girerek tiktoku kaldırmayı başardım. Bana ön yargılarımı geri getirdiği için tiktoku hiç bir zaman affetmeyeceğim.
Dünyada en çok indirilen mobil uygulamadır.
Yok olmasını dilediğim platformdur.
Telefonumu şimdiye kadar koruduğum, bundan sonra da korumaya devam edeceğim aplikasyon kılıfına bürünmüş big brother.

Ha bakarsan çok da önemli bilgiler yok telefonumda ama sonuçta telefon benim, bilgiler benim, resimler benim.
Bu ne korkunç bir uygulama ya? Burada kimler meşhur olmuş hayret ediyorum? Bu toplumun nasıl bir kültürü var? Bu insanları neden zengin ediyorlar? Bu tür insanların kendilerine ne gibi bir katkıları olabilir ki?
Ergenlerin cirit attığı yer.
akıl sağlığına zararlı bir uygulama.
Ülkede ne kadar bir baltaya sap olamamış, tuttuğu her iş elinde kalmış, çevresindekilere zerre faydası olmamış, bir yığın salağımsıların kendilerini tatmin etmek için cirit attığı uygulama.

Ha sonra para kazanmaya başlayıp, geçimini komple burdan sağlayanlar var.

Tiktok izlemeyin, izlettirmeyin.
Senegalli Khabane Lame, 143 milyon takipcisiyle TikTok'ta dünyanın en çok takip edilen kullanıcısı oldu.
https://bit.ly/3nfmPkd
Rezil bir platform.
her türden soytarının kendine taraftar bulduğu rezil bir oluşum.
verdiği tahribat çok büyük.
ülke için, özellikle gelecek nesil için tehlikeli olduğunu anlayamadı kanun koyucular!
Felsefesini bir türlü anlayamamış asosyallerin sürekli eleştiri yağmuruna tuttuğu eğitim bilgi ve kültür platformu.
(bkz: rezalet)
sakıncalı bir uygulama.
2 tane türbanlı karı vs mi pk mı neyse işte ondan atıyor, bi tanesi file çorap giymiş dekolte açmış falan ve türbanlı aq asdggasdasdash. Neyse bu kadına daha çok hediye geliyor tabi. Diğeri diyor ki "arkadaşlar hadi hediye atın da kazanalım, yoksa ben de gidip onun gibi giyinip gelcem" diyor. Pişkinliğe bak, kaşarlığa bak aq. Bu karılar erkeklere falan laf atıyorlar ya tarrraamı yesinler önce kendi götlerine baksınlar aq para için yemedikleri bok yok.
pislik bir uygulama.