bugün

entry'ler (801)

9 yıllık karının keşke kürt falan olsaydın demesi

Sırf bu adamın yazdıklarını okumak için sözlüğe giriyorum. Göğe doğru bakıp şükür be diyorum şükür be kardeşim yeni bir hikaye gelmiş.

allah için yardımcı olun

Hocam çok merak ediyorum evlenmeden önce nasıl bir insan olduğunu anlayamıyor musunuz ? Rol mü yapıyor kendini farklı biri gibi mi gösteriyor da evlendikten sonra asıl karakterine geçiyor. Lütfen tecrübe etmiş biri olarak bana bunu açıkla.

polat alemdar

Görünce kulaklarınızda dındın dındırı dın dın dın çalan başlık.

zil kamerasında koltukaltı kılı görünen kezo

bu ne sikik başlık amk.

bez bebek nana

Sevilen iyi bir yazar. Eskiden yazardı artık yazmıyor tabii orası ayrı.

sevgiliyle sevişmek aşk ı bitirir mi sorunsalı

Uzun sürede bitiriyor.

hasan basri yalçın

Fikirlerini zerre kadar önemli bulmadığım, ve hatta kendi fikirlerinin olmadığını düşündüğüm yandaş öölesine biri.

şovmen deyince akla gelen ilk kişi

Mehmet Ali erbil.

gecenin şarkısı

Dinlemeyen varsa dinlesin. Hatta klibiyle bir izlesin. Klibi izlediğim ama ismini hatırlayamadığım bir filmden alıntı.

https://www.youtube.com/watch?v=x-n3ZFVrPt4

şaban usta

görsel

Dillere destan modifiyeleri ile durdurulması imkansız epic motor ustası.

200 liralık banknot

Eski karizmasını yitirmiş kağıt parçası.

erkekte en güzel duran maaş aralığı

Aklıma " Bir kadının erkekte aradığı özellik paraysa , o erkeğin
kadında arayacağı şey kaç para ettiği olur." cümlesini getirmiştir.

intihar etmek

insanın yaşamak için tutunabilecek geçerli bir sebep bulamayıp, en son çare başvurduğu bir veda biçimidir. Her veda gibi bu da sevenleri için acı fakat kendi için kurtuluştur. ta ki hesap yerine gelene kadar.

yaran facebook durum güncellemeleri

Yıllardır hatırımda tek kalmış ve o zaman çok güldürmüş paylaşımdır.

"Lorealin 10 yıl gençleştirici kremini süren 7 yaşındaki çocuk anasının amına geri girdi."

dead by daylight

Katil oynamanın yorucu ve yıpratıcı olduğu genel olarak survivor olarak oynadığım , ayrıca izlemesi oynamasından daha zevkli bir oyun.

yeni başlayacak survivorlara bir kaç tavsiye vermek isterim.

-En önemli olanı Lütfen ama lütfen katil ile kovalamacaya girdiğinizde paletleri ışık hızında devirmeyin. Paletler ve pencereler katili oyalatıp takım arkadaşlarınıza jeneratör yapma zamanı kazandırmak için en önemli yerler. Etrafında bir kaç tur attıktan sonra hasar alma riskine karşı paletleri kullanmayın. ilk hasarı almaktan korkmayın.

-Hasar aldıktan sonra etrafta başka bir spot varsa orada dönmek için beklemeyin, katilin size hasar ile verdiği hızı diğer spota gitmek için kulanın, böylece iki spotu daha uzun süre kullanmış olacaksınız. Eğer paletleri gereksiz harcarsanız bir dahaki sefere sizi kurtaracak bir palet bulamazsınız.

-Katilin özelliklerini bilip ona göre hareket edin. Örneğin tuzakcı varsa ekranın ortasına bakarak koşmayın yere bakarak yürüyün ki tuzakları görüp yakalanmayasınız. mesela tuzakçı geldiyse hemen baseyi kontrol edin muhakkak pencere ve çevresine tuzaklar kurmuştur. acuze var ise kancada birini kurtarmaya giderken eğilerek gidin. Bir spota tuzak kurduğunu gördükten sonra o spotu beklemeden terk edin vs vs.

-Katil bir kurbana camp atıyorsa, mesela leatherface kurtarsanız dahi muhakkak bir kişi tekrar kancaya asılacak. O kurbanı kurtarmak için fazla uğraşmayın bu sinir bozucu durumu jenaratör tamir ederek katile daha az kill vermeye çalışın. böylece oyun sonu 3 win aldığınızda haklı olarak ez yazabilirsiniz.

geçinemiyorsan köyüne git

https://www.youtube.com/watch?v=O7xBNEEkR_4 hatırlamış başlıktır.

Bu olaya istinaden daha sonrasında karşıyakalı gençler şöyle bir cevap vermiştir. https://www.youtube.com/watch?v=NJe0awgSj50

yaşlı adamların kendinden gençlere yürümesi

Yaşlı bir insanın karşıdan gelen yaşça daha ufak bir insana karşı yürümesidir.

tiktok

Bir gün çukur izleyenlerin interneti rehin alması sebebiyle çukura hiç izlemeden antipati duymuş ve sağda solda çukur izlemeyenler beğensin de sayımızı bilelim adlı gönderileri beğenmeye başlamıştım. Daha sonra yemek yerken ses olsun maksadı ile açtığım çukur dizisini beğenmiş ve zamanında gereksiz antipati duyduğum için boş duygulara kapıldığımı düşünmüştüm. Hemen geriye dönük hareketlerimi kontrol ederek çukur izlemeyenler beğensin de sayımızı bilelim paylaşımlarını bularak karışıklığı önlemek maksadıyla beğenilerimi geri çekmeye başladım. Ben hayatta yaşadığı her şeyden ders almasını bilen birisiydim. Çukur dizisine olan gereksiz ön yargım onu izledikten daha sonrasında beni daha bilinçli bir birey haline getirmişti. Ön yargılarımı kırmanın insanların ne söylediğini umursamadan tiktoku indirip onu deneyimlemenin tam zamanıydı. Üşenmeden telefonumun ekran kilidini açtıktan sonra google play storea girip swiftkey klavyem ile arama çubuğuna tiktok yazdım ve indirmeye başlamıştım. Heyecanlı bir 30 saniye indirmenin ardından bir hevesle tiktoku açmak suretiyle sağ baş parmağım ile ekrana dokunmuş bulundum. Başımdan aşağıya kaynar sular dökülmüş gibiydi.. gözlerim acımaya öğlen ilaç içip bastırdığım miğren ağrım nüksetmeye başlamıştı. Birden beyin hücrelerimin azaldığını hissetmeye başladım. Can havliyle hemen kestirme yoldan bildirim panelini aşağıya çekerek ayarlara girip tiktoku kaldırmaya çalışıtım ama ellerim titriyor bir türlü doğru yere basamıyordum. Hemen gözlerimi kapatıp derin derin nefes alıp vererek donanımhaberin o eski güzel günlerini düşünmeye başladım. yavaş yavaş beynime oksijen gidiyor bilincim açılıyordu ve iq seviyemin yükseldiğini hissedebiliyordum. Kendimden emin bir şekilde ayarlara girerek tiktoku kaldırmayı başardım. Bana ön yargılarımı geri getirdiği için tiktoku hiç bir zaman affetmeyeceğim.

bez bebek nana

Muhtemel istanbul bostancı - harem arasında çalışan 2 numaralı otobüs hattını sıklıkla kullanan yazar.

15 temmuz a tiyatro deme yavşaklığı

Anlamadığım olay Hulusi akar Askeriyenin başında en tepesindeki isimken döneminde bir darbe girişimi oluyor, esir alınıyor ve daha sonrasında nasıl milli savunma bakanı yapılıyor?