bugün

ülkemizdeki gençlerin çok rağbet ettiği, aslında diğer uygulamalardan çok da farkı olmayan bir oluşum. sanırım ihtiyarlar gelmiyor diye seviliyor.
5. videodan sonra direkt olarak akıl sağlığınızı kaybedeceğiniz bir uygulama olmasının yanı sıra uzmanlar tarafından tavsiye edilmemektedir.
görsel
ben hayatımda bu kadar rezil, bu kadar berbat, bu kadar iğrenç bir uygulama daha önce görmedim. tamam, sosyal medya zaten iğrenç. ama bu tiktok denen felaket hepsinden daha beter.

her tarafta reklamı gösterildiği için şöyle bi merak edip indirdim. ama keşke indirmez olaydım. birkaç saat zor dayandım. bu kadar iğrençliği daha önce hiç bu kadar bir arada görmemiştim. resmen rezalet bir uygulama. hazırsanız başlıyorum.

1) sırf daha çok para atılsın diye yarı çıplak bir şekilde dans eden kızlar.

2) dikkat çekmek için birbirlerine şiddet uygulayan ergenler.

3) çalıntı ve yalan bilgiler gösterip kendini faydalı bir bilgi kanalıymış gibi göstermeye çalışan cahiller.

4) canlı yayında para atılması için avazı çıktığı kadar bağıran insanlar. (bu arada bunlara insan dediğim için herkesten özür dilerim.)

5) havalı yürüyüp cool olmaya çalışan şımarık veletler.

6) montaj ve efektler ile kendini şekilden şekile sokan zavallılar.

7) sürekli allah kitap diyip dini kullanarak beğeni almaya çalışan din istismarcıları.

8) başkalarından çalıntı ve kurgu olan videolarla sanki orijinal içerik üretiyormuş gibi davranan iki yüzlüler.

9) vücudundaki herhangi bir engeli bahane edip kendini acındırarak para toplamaya çalışan sanal dilenciler. (ve tabi bunlara para atan enayiler.)

10) gündelik hayatta topluma en ufak faydası olmayıp da yukarıda saydığım maddelerden en az birini yapıp ünlü olan gereksizler.

Benim birkaç saat içerinde gördüğüm insan tipi bunlar. ayrıca bu uygulamanın bizden çaldığı yüzlerce veriyi de sakın unutmayın.

kısaca, bu uygulamadan uzak durun. zaten sosyal medya iğrenç bir yer. tiktok daha da beter. başta tiktok olmak üzere bütün sosyal medya uygulamarı tüm dünyada yasaklanmalı. kullanmayın, kullandırtmayın.
Kapatılması gereken uygulamaların başında geliyor.
Ülkenin zeka seviyesini gösteren uygulama.
Çin'e ait olan, abd emperyalizminin kalbine hançer saplayan uygulama. Kullanmıyorum.
üyelik açtıranların tespit edilerek seçme ve seçilme haklarının ellerinden alınması gereken uygulama.
sosyal medyanın lağım çukuru.
nedir diye bir kere bakayım dedim. çözemedim buradaki kafaları, ışık hızıyla uzaklaştım...
zevkli değil, eğlenceli değil. sinir bozucu.
Toplumdaki ruh hastalarını gözler önüne sererek sosyolojik bir veri kaynağı olması dolayısıyla sosyologlar tarafından güvenilir birinci elden kaynak olarak kullanılabilecek mecradır efendim. Eminim dedelerimizin zamanında olsaydı pek de farklı olmayacak görüntüler ortaya çıkardı.
gayet eğlenceli sosyal medya buna laf edenler uludağ sözlükte yazıyor.
Bazı , aq'su düşük tipleri ortaya çıkarmış uygulamadır.
özgüvensiz ve asosyal insanların çamur attığı uygulamadır. çok sağlam içerikler üretiliyor bunun gibi çok sayıda sosyal medya uygulaması çıkacak ileri ki yıllarda şimdiden alışın. videolar gayet iyi emeğe saygı artı rep please.
Saçma içerik üretenler nedeniyle kendinden nefret ettirmiş olan platform, kurucusu genç biri değil ve pekte eğlenceli biri gibi görünmüyor, aynı zamanda kendisi bir milyarderdir.
Z kuşağındaki malları ortaya çıkarmış uygulama. Kapatılmalı!
ergenlerin ve çocukların çok kullandığı kısa süreli video paylaşım uygulaması.
genellikle ergenlerin kullandığı, kısa süre yayınlanıp kaybolan videoların paylaşıldığı saçmasapan uygulama.
kalitesi en düşük sosyal medya platformudur. instagram ı ve twitter i tercih ederim çünkü kalite yüksek. tiktok gerçekten kalitesi düşük ve sadece salakça şeyler popüler olup para kazanma derdinde olan insanların takıldığı bir sosyal medya mecrası. Yakında biter.
sadece z kuşağının değil y kuşağından da kullanan olduğunu gördüğüm bir tür sosyal medya platformu. ben de 2020 sonlarında tiktok hesabı açmış ve bir video tüklemiştim. bu senenin yazında da bir video yüklemiştim ama şu an tiktok tabletimde yüklü değil.
ergen turnusolü.
bence instagram, twiter, facebook kaliteli ama tiktok herhalde çoğunlukla ergenlerin, çocukların, genç adamların takılıp eğlendikleri bir platform.
ergen tabir edilen, yüz yüze iletişim kurmakta zorlanan türün ilgi gösterdiği sosyal medya platformu.
hiçbir zaman kullanmayacağım uygulama.
dalga geçerler diye telefona indirmeye korkuyorum.