1. 1.
  sandra bullock ve keanu reeves in speed den sonraki ilk buluşması, 4 ağustosta türkiye de vizyona girecek olan film.bir alejandro agresti filmi.

  http://us.imdb.com/title/tt0410297
  2 ... kidd
 2. 2.
  2 yıl arayla aynı göl evinde ikamet etmiş iki karakterin başından geçen ilginç olayları anlatan film.
  2 -1 ... kerrat cetveli
 3. 3.
  vizyona 4 ağustos 2006 cuma günü girmiş bir filmdir.başrollerini sandra bullock,keanu reeves paylaşmıştır.türü dram-fantastik-romantiktir.
  konusu:Hayatında bir değişiklik yapma vaktinin geldiğini hisseden Dr. Kate Forster (Sandra Bullock) stajını tamamladığı yerel Illinois hastanesinden ayrılarak hasta trafiğinin yoğun olduğu Chicago'da bir hastanede çalışmayı kabul eder. Geride bırakmaktan üzüntü duyduğu tek şey kiralamış olduğu güzel evdir. Sığınağı olarak gördüğü bu ferah ve şık tasarımlı evin geniş pencerelerinden karşıdaki sakin göl görünmektedir. Kendini gerçek anlamda kendi gibi hissettiği tek yer burasıdır. 2006 yılının kış aylarıdır. Kate şehre doğru yola çıkmadan önce evin bir sonraki sakini için posta kutusuna bir not bırakır. Evin Kate'ten sonraki sahibi, evi inşa eden mimarın oğlu olan Alex Wyler'dır (Keanu Reeves). Alex bir süre Kate'in notunu görmezden gelse de, yaşadığı sıradışı bir olay, Kate'le mektuplaşmaya başlamasına neden olur. Bu, aralarındaki ilişkinin gizemini daha da artıracaktır.

  çok güzel bir romantik filmdir.aşkı tamamıyla yaşatmaktadır.
  1 -1 ... kıvırcık salata
 4. 4.
  konusu çok saçma, oyuncularının performansı da bir o kadar düşük vakit kaybı, ziyan bir film
  5 -7 ... mystery
 5. 5.
  izlenildikten sonra hala akılda bir takım soru işaretleri bırakan film.sandra bullock ve keanu reeves buluşmasının uzun yıllar sonra gerçekleştiği warner bros pictures yapımı filmdir.soundtrack-lerinin de çok güzel olduğunu belirtmeye şiddetle gerek vardır.
  1 ... fayaka
 6. 6.
  sonu daha gerçekçi bitse daha çok keyif alıp belki ağlamama yol açabilecek filmdi ama sonuyla beni hüsrana uğrattı maalesef.
  1 ... baadir
 7. 7.
  öpüşme sahnelerinde salonun dekorlarını inceleyebileceğiniz sıkıcı bir film. *
  -1 ... arjen robben
 8. 8.
  kız arkadasla gidilebilecek bir film.*
  ... ümit
 9. 9.
  "aşk, zaman doğruysa yaşanabilir ancak.." anafikrini yaşatan, 8-10 kişiyle çevrilmiş bir film. anafikir doğrudur ama filmin bazı sahneleri kopuktur; bir sonraki sahne, önceki sahnede verilmek istenen durum düşünülerek hibe edilir.
  2 ... amanbenburadakalmisim
 10. 10.
  farklı bir konu seçilmesine rağmen, bağlamanın kötü yapıldığı için çok da başarılı sayılamayacak 2006 yapımı amerikan filmi.
  ... yasak merve