bugün

--spoiler--

+sevgilim yok benim
-kimdi o kardeşin miydi?
+ ooo komedyeniz demek. Sabah kahvaltıda palyaço mu yedin?

--spoiler--
romantizm kokulu film. sadakat ve aşk ı anlatır en güzelinden .penny nin desmond u beklemesi gibi birşey. böyle bayanlar bu dünyada yaşıyor mu acaba yoksa hep filmlerde mi kalacak ?
en başta konuyu anlamakta sıkıntı çektiğiniz ancak anladıktan sonra da tamamen sizi sarıveren güzel film. film de aralarında 2 yıllık bir zaman olan ancak bir şekilde iletişim kurup birbirine aşık olan iki kişinin kavuşma hikayesi ve bu yolda gösterdikleri hayran kalınacak sabırları anlatılıyor. film bittiğinde ''gerçek olan şeylerde araya ne zaman,ne de mekan girer''diye düşünmeden edemiyor insan.
Sandra Bullok ve Keanu Reeves,Hız Tuzağı filminden sonra bir kez daha, David Auburn'un yönetimindeki Göl Evi'nde bir araya geliyorlar.
Yanlız yaşayan bir doktor olan Kate, stajını tamamladığı yerel hastaneden ayrılarak Chicago da bir hastanenin çalışma teklifini kabul eder. Tek üzüldüğü konu, çok severek oturduğu göl kenarındaki evini bırakacak olmasıdır. Bir sonraki kiracıya, kendisine gelecek mektupları göndermesi için yeni adresini yazdığı bir not bırakır.
Evin yeni kiracısı Alex geldiğindeyse çok farklı bir manzarayla karşılaşır. Her yer son derece bakımsız, yıpranmış ve pislik içindedir. Bir önceki kiracıdan kalan notta okudukları ise Kate ve Alex'in hayatlarında, çok büyük bir şaşkınlığın ve zamanın imkansızlıklarıyla dolu bir aşkın başlamasına neden olacaktır.
Film ne kadar hayal ürünü olsada bana aşkın aslında ne demek olduğunu farketmemi sağladı evet ütopik bir aşk hikayesi olabilir ama içinde o kadar gerçek var ki
film tam anlamıyla muhteşem bu yüzden sakın kaçırmayın ve izleyin hemen şu filmi...
tırt film..

sandra bullock'un sinemada değil evde izlenebilecek 'tüm' filmlerinden sadece biri..
hatta evde de izlemeyiniz..
14 Şubat'da izlenebilecek anlamlı bir film.
tipik sandra bullock filmi; sürekli üzgün, ağlayan bi yüz ifadesi ve düşünceli kadın imajı vs. velhasıl film, kendi afişinin hakkını vermiyor kanaatindeyim.
güzel film. ama sonu... olmadı.
dün gece star ekranındaydı ama zırt pırt reklam verilmesiyle konu darmadağın oldu. iki kere ara verirsin sadece reklam verirsin anlarım ama çoğu dizi tanıtımı ne anladık bu işten.
lost un filme edilmiş hali, bir halt zannedip izlediğim sonunda siktiri çektiğim boktan bir yapımdır.
iki taraf için de uygun zaman gelince kavuşulabilir mi diye düşündüren filmdir.
hayal ürünü bir konusu olması sebebiyle didik didik mantık aranmasına anlam veremediğim, türünün en güzel örneklerinden çok sıcak bir film. romantizm seven herkesi tatmin edeceğine eminim, tavsiye ederim.
(bkz: this never happened before)
tek kelimeyle şahane bir film.
gerçekten sevince beklenebiliyormuş demek ki...
film boyunca çalınan şarkılar hoştur.
sevgilinizle izleyebileceğiniz ilk 3 filmden biridir..
arşivinizde bulundurun tekrar izlemekten sıkılmazsınız..
fena değil.
an itibariyle kanal d de başlamış olan çok hoş film. ayrıca evin kendisi ayrıca güzeldir.

(bkz: gelecekteki sevgiliye mektup)
bu kaçıncı izleyişim hala anlamadığım film.o diyor ki 2006 öbürü diyor 2008 ne oluyor arkadaş?Saçma sapan bir şekilde de kavuşuyolar sonunda nasıl oluyor ki bu iş?
Müzikler güzel ama...
gecenin bir yarısı sap halime oturup izlediğim film. konu orijinal, oyuncular iyi. her şey iyi güzel de sözlük bana sevgili bul lan allahsız.
dün tavsiye üzerine izlediğim ve beğenmediğim film. filmde o kadar mantıksızlık ve eksik duygular var ki filmi sırf bir şeyi yarım bırakamama huyumdan dolayı bitirdim.
en iyi aşk filmlerindendir, tekrar tekrar izlenilesidir.
biraz mantık hataları olan bir film. Fakat bu durum filmi izlememe nedeni değil. gecenin bir yarısı bim'den aldığım dvd okuyucumun hevesiyle ikinci kez izledim filmi. ikinci kez izleme nedenim tabiki daha iyi anlayabilmek içindi. Şu zaman meselesini pek kavrayamasamda seviyorum bu filmi.
(bkz: en iyi aşk filmleri)
Ne kadar detaycı olmuş recep ivedik filmlerine katıla katıla gülen sözlük ahalisi. mükemmel bir filmdir. fantastik türünde bu kadar mantık aramak mantıksızlık değil midir? tekrar tekrar seyredilesidir. kore versiyonunu da en kısa zamanda seyretmek dileğiyle.
güncel Önemli Başlıklar