1. 11.
  axeeskarta anasının nikahı kadar taksit yapan, uzun vadede taksit tutarlarını küçülterek cazibe yaratmaya çalışan, muadili ürünlerin farklı mağazalar da daha ucuza satıldığını kabul etmeyen, sabancıların nasıl bugünlere geldiklerini daha iyi anlamanızı sağlayan mağaza.
  ... karpuzkabugu
 2. 12.
  internet sitesi ya calismayan yada cok agir calisan teknoloji! sitesi.
  ... imhotep
 3. 13.
  fiyat araştırması yapılmadan gidilirse, donunuza kadar soyulabileceğiniz teknolojik cihazlar marketi...
  şöyle ki; nokia model telefon alacaksınız, fiyatı 600 ytl, ki bu telefon kaliteli bir model. almayıp da, şöyle bir araştırmaya girsem farklı marketlerden derseniz, kara geçebilirsiniz. çünkü, başka bir markette; 450-500 arası bir fiyata bulabilirsiniz. ha, hiç mi almayalım bir şey oradan? hayır, alın ama, bilgisiz ve hazırlıksız gitmeyin, pat diye; "tamam, ben bunu alıyorum" demeyin. güzel yanları da var tabi, misal; çok çeşitli, güvenilir ve kaliteli olması gibi...
  "siz yine de almadan önce iki kez düşünün" diye uyarmak istediğim market...
  2 ... dylan dog
 4. 14.
  yılbaşına yaklaşılan şu günlerde paraya para demeyen yer. üstelik çoğu yerden daha pahalı olmasına rağmen. sanırım teknoloji manyağı olan biz türk insanına teknosa'nın sunuşu hoş ve cazip geliyor. başka bir açıklaması olamaz.
  ... krmyrdsn
 5. 15.
  sabancının tekno-kazık müessesi olup cebe zararlıdır.
  ... atlas
 6. 16.
  fiyatları pahalı olmakla beraber kesinlikle iade süreci sağlam ve hızlı işlemektedir. Misal bir dvd rw'yı 3 kere ve web cam'ı 2 kere geri iade etmişliğim vardır; ki, en ufak bir problemle dahi karşılaştırmamışlardır beni.
  (town center). Gold veya Exa'dan 50 kat daha iyi olduğu su götürmezdir.
  1 -1 ... fena halde leman
 7. 17.
  zafer plazadaki mağazalarında yazar kasalar ve post makinaları ekseriyetle bozulur. denk gelirse yirmi dakika kadar beklersiniz. sonra biri gelir düzeltir makinayı.
  ... neotrex
 8. 18.
  philips mp3 kulaklığını 25 ytl'ye alıp sonrasında d&r gibi ucuz olmayan bir mağazada aynısını 15 ytl olarak gördükten sonra nefret etmekten kendimi alamadığım teknoloji mağazası. çoğu üründe bu fiyat farkıyla karşılaşılabiliyor. daha önemli ve büyük ürünlerde fark gittikçe açılıyor.
  ... krmyrdsn
 9. 19.
  mp3 playerların bazı modellerinin çok uygun fiyata bulunabileceği mağaza.
  ... zlatan1937
 10. 20.
  çalışanlarını hangi kriterlere göre seçtiklerini merak ettiğim kurum. teknoloji ürünleri konusunda çoğu kişiyi cebinden çıkarır diyebileceğim bir arkadaşımın başvurusunun kabul edilmediğini duyunca kıçımla gülesim geldi. bir arkadaşıma baktım bir de teknosa çalışanlarına...tekrar güldüm, ne yapayım.
  1 ... hic kimseyim