bugün

entry'ler (395)

ekşi sözlük beni istiyor gitmemekte direniyorum

(bkz: başkanım beni al)

bir anadolu takımının taraftarı olmak

trabzonluların yaptığı şey.

abdullah ocalan in bebeklik resmi

bıyıklıdır.

devlet bahçeli nin ülkü ocaklarını kapatması

hepsi değil bazı ara mahallelerde bulunan toplam 18 tane ocak kapanacaktır. bazı ocak olmayan yerlerde de yenileri açılacaktır. haberi okumadan yorum yazmak da ayıptır. denyoluktur.

ordunun sessizligi

titreşime alındıkları içindir.

topa vururken semih gol olurken şentürk

golu iyi ki maldonado atmadı dedirten aforizma.

pas gelirken claudio, topu ayağıyla yumuşattığında andres, çalım atarken del, kaleye bakarken transito, topa vururken maldonado, gol olurken rivera..
(bkz: claudio andres del transito maldonado rivera)

2008 oss birincisi

ailesi ona çok destek olmuştur. gözlüklüdür bi de.

leman in bas sayfaya ciplak resim koymasi

ülkeyi yönettiğini iddia edenlerin geri kafalılıklarını güzel noktalardan yakalayıp çizmeleri birilerinin fena zoruna gitmiş. başlığı okuyunca hakkaten çıplak resim koymuşlar gibi algıladım fakat kapağı görünce resimlerin çizim olduğunu gördüm. bu da çizimle bile ereksiyon olanların hala aramızda dolaştığına delalettir. zaten onlar değilmi ki öz kızlarını bile öpmeyenler.. aynı kafadalar işte. kadının saçından tahrik olanlardır bunlar.
adamlar saçma bi lafı yakalamış kapak yapmış. olay hemen belaltı kapak muhabbetine dönmüş.
her halk hakettiği şekilde yönetilir. aptallar yüzünden ucu akıllılara dokunmasa keşke..

sevdiğini hissettiren sevgili

maldır.

basbakan dan leman a fotomontaj davasi

leman'ın savunması (zaten internette dolaşan bilinen bir resimdi demeleri) interneti yasaklatmaya kadar götürebilir bu ülkede. ya da birçok site yasaklanabilir. sözlük niyetine sahurtimes.org'a, haber için haber7 sitesine, forum için de islamüstündür.com'a gireriz artık..

facebook

recep ivedik esprilerini sahiplenenlere entry konusu olmuş sitedir.

entry ve nick uyumu

(bkz: #3027655)

kadinlarla tokalasmayi marifet sanan erkek

ulemanın birinin bir açıklamasına göre bayanın elini sıkmak onun cinsel organına şehvetle yapışmaktan farksızdır. bu yüzden tokalaştıktan sonra abdest alınmazsa yapılan ibadetler geçersizdir. erkek kadınla tokalaşmamalıdır. bunu marifet sanan erkek dinden çıkmış sayılır. *

mini etekliye kezzap olayinin icyuzu

saldırgan yakalandıktan sonra "evet ben bunu etek giydikleri için yaptım" diyecek kadar salak olmadığından iç yüzü asla öğrenilemeyecektir. birkaç akp li yetkili açıklama yaptı diye gazeteleri suçlamak yersiz. ülke kendini dindar zanneden gerizekalılar yüzünden geriye doğru gitmektedir. adam inandığı kitabı bile okumamaktadır. okusa herkesin dininin kendini ilgilendirdiğini ve örtünmenin ne demek olduğunu anlayacaktır. ama o kadar çok bilmiş kişiler ki bunlar okumazlar. onlara malum olur ama abdal olduklarından değil aptal olduklarından..

30 cm kara ragmen okulu tatil etmeyen zihniyet

bir yerlerden bir şeyler olsa da kaytarsak okula gitmesek çalışmaşak beleş yaşasak günler boyu oturduğumuz yerden popomuzu kaldırmasak zihniyetinin sevmediği zihniyettir. kar yağıyor, ya okullar tatil olursa diye üzüleceğine tatil olmadı diye sinirlenmektedir. sonra da niye biz geri kaldık diye bik bik öterler.

200 kisiyi tek basina kovalayan polis

tabancanın marifetidir.

cinlilerin genel ozellikleri

geleceği bilirler. bazılarının ayakları ters olurmuş.

hüsnü bile gelse şenlendiremez

(bkz: aydın bile doğamaz)

iddaa ya 100 ytl yatirmak

fenerbahçe pendiksporla oynuyorsa pendikspora yatırmakla gelir getirecek eylem.

msn in adim adim sansurlenmesi

amaçları "rahip"in üniversitelerdeki mağdurriyyetini gidermektir. henüz kamuyla ilgili bir sorunları yoktur.