1. 1.
  yanıbaşındaki escortta aynısı %30 daha ucuz olan ürünlerini alıp ohhh sabancı güvencesi altındayım diye kendinizi avutabileceğiniz, taksitli fiyatlarla satış yapıp, peşin ödemede indirim yapmayan güzide teknoloji mağazası
  5 -1 ... paccino5
 2. 2.
  her turlu elektronık ıvır zıvırın bulunabılecegı kapanmayan magaza.
  ... painkiller
 3. 3.
  Fiyatların yüksek olmasına rağmen zengin tüketicinin "pahalı olsun garanti olsun" anlaşıyı sayesinde iyi para kazanan firma.
  4 ... kevin
 4. 4.
  çalışanlarının ilgisizliği ve bilgisizliği karşısında insanı şaşkına çeviren, bünyede "patlıcanın yeni modelini" sokma istediği uyandıran mağazalar zinciri.
  4 ... alas
 5. 5.
  bakkal market gibi yakında her köşe başında görebilecegimizi düşündügüm teknoloji magazası.
  3 ... iysr
 6. 6.
  Kazık merkezi ve bozuk ürünler merkezi.
  3 -1 ... fehimsiz ekmek
 7. 7.
  market psikolojisiyle peynir ekmek gibi elektronik eşya satılabileceğine inanan, teknik servisi olmayan, yaptıkları işten pek az anlayan firma.
  3 -1 ... bl
 8. 8.
  her şeyin en iyisi en yenisi sloganıyla gördüğümüz,elektronik eşya denince akla ilk gelen mağazalar zinciri
  -1 ... oske35
 9. 9.
  elektronik eşyaya yabancı ya da doğru yerde araştırma yapma imkanı, zamanı,vs. olmayan insanlar için her büyük alışveriş merkezinde bulunan teknoloji mağazası, iki kuruşluk şeyi beş kuruşa satmalarıyla ünlüdürler, yazıktır günahtır.
  (bkz: kazıksa)
  ... kisinin degeri aradigi seydir
 10. 10.
  zannimca fiyatlari, musteriye kazandirdigi degerden cok daha fazla yuksektir. calisanlarinin musteriyle ilgilenmemeyi bir hedef secmis olmalari da ufak bir ayrintidir.
  1 -1 ... curufinwe