bugün

29 Temmuz 2019.

Ve bir hafta sonra çaylaklıktan çıkmıştım burayı o yüzden bir ayrı seviyorum.
(bkz: 2018)
ilk hesabımı aldığım tarih 28 ekim 2014.
2011 di galiba aq.
Bu hesap ile 2008. 2 sene de bundan öncesi var.
şubat 2007.
(bkz: 2010)
2020 sonuydu galiba. Tazeyim ben daha. Cedid acer...
2020'de gelmiştim. Sweet but pyscho teyze vardı sözlükte.
2006. Bir kısmınız doğmamıştı.
2009 lar olması lazım. O zamanlar buralar hep dutluktu…
2017 galiba. o zamanlar buralar dutluktu diyemiyorum maalesef asıl şimdi dutluk çünkü...
2007 bazılarınız emeklemeye başlamıştı.
2008 yılı sonu 2009 başıydı diyeyim. Tanrıdan pipiyi isteyen ve istediğine kavuşan adem gibi dağa taşa işeyip koşturduğum yıllardı. Hep forum yazariydim ama. Kötü yazar pis yazar forum yazarı diye diye az aglatmadilardi beni. Şimdi herkes forum yazarı naber pisler. Değdi mi beni kirmaniza.
2015 hey gidi günler hey.
animsiyorum da "gece 2de online olan 700 yazar" gibi basliklar vardi. simdi gun icinde 500 olsa zall zevkten harakiri yapar.
2009 falandı sanırım.
(bkz: 28 haziran 2016)
2012 galiba ama çok daha önceden okuyordum o zamanlar sevdiğim büssürü yazar vardı.
good old times be
ilk entryi Nisan 2013 te girmişim burada yaşlanmışız resmen.
ilk hesabımı 15 kasım 2021'de açtım.
bu hesapla üye olduğum tarih 7 ocak 2022.
ekim 2006: tam gününü unuttum. nick: abberline.
milattan önce felan olmalı. fosillik bir durum var ama henüz içi geçmemiş bir fosil benim nesil.
sözlüge torunumuzun torununun torunu üye oldu.
Boomer dayilar gibi hissettim lan kendimi.
Adamlar telefonla "alooo, santral" 'den, çevirmeli telefona, daha sonra düğmeli telefona, ardından cep telefonundan akıllı telefon kullanmayı ögrenerek emekli oldular.

neyse; konuyu saptirmayayim sevgili torunlar.
bundan 16 sene önce...
2005'ti , bilenler bilir sözlüğü arka planda ilk kodlayan bendim. bir gün zall bize misafirliğe geldiğinde bilgisayarda açık script'i çaktırmadan diskete yükleyip , kekimizi yiyip gitti. Bir sabah ismini merdane koymayı plandığim site artık ulu olmuştu. Şuan ise gönlümü almak adına modluk verdiler. Ayık olun banlarım hepinizi.
(bkz: 2014)