bugün

Kendisini bunları yazdığı için

doğru söyleniş biçimi tehlikeli köpeklerin olmadığı sokaklar istiyoruz olması gereken istek cümlesi. çünkü bütün köpekler tehlikeli değildir. ayrıca sokaklarda çoğu köpekten ziyade çoğu insan olmasaydı kesinlikle daha mutlu olurduk.

Takdir ettiğim kişi tebrikler.
Çok konuşuyordu. Donuza atıp rahatladım.
sevgili icardi1905; mesaja kapalı olduğunuz için buradan yazmak zorunda kaldım. her şeyden önce çok teşekkür ederim. saygılar karşılıklı.

annenize rahmet diliyorum, katlanılması zor durumlar acımız karşılıklı. yolumuz zor ama başarmak zorundayız. sevgiyle kalın.
neden bu kadar nefret edildiğini anlamadığım yazardır kendisi, gayet güzel entryleri olan hoş bir yazardır aynı zaman da.
Başınız sağ olsun sabır diliyorum saygılar.
beni yeni bir üye sanmış yazar. artı sırf arkadaşına ve kendisinin bir başlığına birer tane eleştiri yazdığım için beni sürekli eleştiri yapan bir yazar olarak nick6ma yazmış yazar. sözlükte yazr olunca ilk entry im onun başlığını eleştiren bir entry di ve beğenmiyorsan kapı şurda imalarında nick6ma yazı yazmış. yani önyargılı bir insan. ve ayrımcı. arkadaşı kesinlikle troll ve başkası olsa donuzlayacağı insanı destek çıkıyor. tamam kendisi bilgi üreten, deneyimli birisi olsa bile bu özelliklerinden dolayı gerekli şeyleri yaptım. fikrinden dolayı değil, önyargılı ve ayrımcı birisi olduğu için donuzluyorum. sevmiyorum ama sataşacak halim yok. mutlu ama uzak olsun...
günün anlam ve önemine binaen fanatik fenerli troll panpaların ağladığını hisseden yazar. mendil lazım mıydı ?

edit: başka biri başka sebepten ağlıyorsa ona da mendil verebilirim.
bir de ağlayanlara '' daha gürültülü ağlayın, ses gelmiyor '' demek isteyen yazar. haydi öptüm.

görsel
Fake imdir, silinebilir.
'' soda mı vereyim maden suyu mu ? '' diye sormak isteyen yazar. ikisine de ihtiyaç duyulduğunu düşünüyorum.
neymiş bu icardi beee.. adam hem sahada atıyor hem sözlükte atıyor.
güncel Önemli Başlıklar