bugün

entry'ler (20644)

kumral erkekler

çocuklukta sarışın olma potansiyelleri yüksektir, türkiye şartlarında sarışın muamelesi görürler. norveçli finli gibi çiğ sarı yahut yağız kara sakallı erkekten havada karada öndedir.

buda heykeli

Minyatür boyutlarda olanları güney asyaya yolu düşenler tarafından hatıra niyetine alınabilir.

sosyal medya yöneticiliği

(bkz: admin)
(bkz: moderatör)

çağdaş

Migros ile birlikte iki seküler tandanslı pahalı marketten biri.

sen ergenekon un savcısıysan ben de avukatıyım

Merhum deniz baykalın tarihe geçen ve tarih önünde haklı çıktığı sözüdür. Haleflerine nazaran ehvenişer bir insandı, ruhu şad olsun.

çocuk yemeden güne başlayamayan sokak köpeği

Öyle bir sokak köpeği görmedim, duymadım boşa tatava yapmayın.

arveles

Güçlü ağrı kesicilerden. Ameliyat ağrısı, diş ağrısı gibi arizi durumlarda kullanılabilir fakat uzun vadeli kullanımı başka organlarda sıkıntılara yol açar.

dalgalanan bayrak

Rüzgarda dalgalanan bayrak görmek, insana yaşam sevinci verir.

çin ve hindistan a peygamber göndermemek

(bkz: buda)

uyku apnesi hastaları

Başka hastalıklara bağlı ortaya çıkabilir, altındaki nedenleri araştırmalılar. Babamın kuzeninde kalp yetmezliği ve koah olduğu için uykuda ağzı açık kala kala çenesinde hasar/şekil bozukluğu ortaya çıkmış.

sınavdan 20 almak

Lisede matematikten kaç defa başıma gelen durum.

2013 sıfır araba fiyatları

Bir komşumuzun 17.500e araba almasına yardımcı/vesile olmuştuk, o yılı hatırlıyorum. Yine O yıl tatile gittiğimizde evini kiraladığımız adamın oğlu 55.000e sıfır araba almış diye sağlam kazıklanmış demiştim içimden. Ah ülkem ah. :(

aktarma yapmak

Bu devirde fiyatı tuzludur, yürümek güzeldir çocuğum.

iran cumhurbaşkanının cennete girişi

Ajanslara yansıyan bilgilere göre 12 imam ve humeyni'nin önde yer aldığı bir ekip tarafından ipek halıyla karşılanmış..

türkiye fakirse halk neden obez

Fakir olduğumuz için, un ve karbonhidrattan başka bir şey yiyemediğimiz için millet olarak sağlıksız ve kiloluyuz zaten.

turuncu güngüzeli

Yetiştirdiğim turuncu zambağa benzer bir görüntüsü olan çiçek.

kabak çekirdeği yağı

Bitkisel yağların hemen tamamı gibi saç bakımı için de kullanılabilecek ve kötü kolestrolü düşürüp iyi kolestrol seviyelerini yükseltmeye yardımcı olduğu bilinen tohumsal yağ.

insanlarin gri olmasi

(bkz: insanların gri olması)

duvar sarmaşığı

Anneanne evini hatırlatır.

öksüz ve yetim olmayan huzurevi sakini

Huzurevi sakinleri, ekseriyetle ihtiyar insanlar oldukları için anne babaları vefat etmiş olmaktadır haliyle. Dayım, felç geçirdiği için ömrünün son 5-6 ayını huzurevinde geçirmek durumunda kalmış ve orada vefat etmişti. Anneannem halen yaşıyor.