bugün

üçüncü nesil bir yazar. *
1888 ağustos-kasım ayları arasında, londra'nın whitechapel semtinde 5 hayat kadınını hunharca öldürmüş efsanevi seri katil karındeşen jack'ı tüm özverisine ve araştırmasına rağmen yakalayamamış metropolitan polis departmanı dedektifi.
saat bir sularından itibaren amacı fenerbahçeye laf giydirmekten başka bir şey olmayan yazar. envai çeşit fenerbahçe başlıklarına kışkırtan entry ler girmesiyle dikkat çekmiştir. cevap niteliği taşıyan entry girmekten bıkmışımdır ama o fenerbahçe'nin hedesi , fenerbahçe'nin hödösü başlıklarını sol frame e getirmekten bıkmamıştır. olsundur eğlensindir. galatasaray taraftarının her yenilgisinden sonra sataştığı bizler sabırlı insanlarız severiz yazar arkadaşlarımızı.
çaylaklık döneminde hatasını anlayan ve yazarlığa döndüğü için sevinçli olan yazardır.
hasan kabze ile yakından uzaktan alakam olmadığını bilen yazar. seri mesajcı, gecenin o saatinde ben mesajı yolladıktan sonra windowsun saatine bakıp, tekrar bir başlığa tıklayana kadar 2 tane mesaj atıyor. maşallah.
özenle yazılmış ve zaman zaman gülümseten entrylerin sahibi olan yazar.
iyi insan.
sol frame i ve beni çok sıkı takip ettiğini anladığım yazar.. aynı zamanda iyi bir sözlük okuryazarı dır kendisi..
gaziosmanpaşa lı yazar. (bkz: gop lu yazarlar)
sözlükte ilk tanıştıgım insanlardan.iyi dost olacagını zannediyorum.
sabah sabah özellikle futbol ile ilgili konularda sol frame de kendini belli etmiş kişi. fenerbahçe ile ne alıp veremediği anlaşılamamıştır.
başlığım altına hakkımda yazdığı ince düşünceleriyle beni onore eden, takip etmekten mutluluk duyduğum yazar kişisi. * hasta galatasaray`lı. kaliteli yazar.
hasta galatasaraylı olmasına lafımız olmayan ama fenerbahçe'ye olan nefreti ve nedense çekememezliğini üzüce bir şekilde burada ortalığı karıştırarak yansıtan yazar.
sol frame den tiksindiğim futbol başlıklarının eksilmesine asla izin vermeyen,galataray olsun,fenerbahçe olsun,uefa kupası olsun bilgi ve birikim isteyen konularda bizi ampul gibi aydınlatan arkadaş.
3. nesil çaylak. *
neden çaylak olduğunu bilmediğim, fakat kısa sürede tekrar yazarlığa geçmesini istediğim,umduğum dostum...
Carrusca'nın gönderilmesini istemeyen yazar arkadaş. *
galatasaraylı olmayıp beşiktaşlı olsa daha bir takip edilesi yazar.*
izmir de sozluk zirvesi'nde tanışılmış, çok kısıtlı bir süre sohbet etme imkanı bulunulmuş, velhasıl sohbetinin tadı damakta kalmış yazar kişisidir. sohbetin devamı, bir dahaki zirvelere kalmıştır artık.

nickinin hikayesini, kendi ağzından dinleyince daha ilgi çekici geliyor, orası kesin *
gece boyunca açtığı başlıklarla sol frame i öksüz bırakmamış faydalı yazar. *
enrty girme şampiyonu üçüncü nesi yazar. *
yazılarını ilgiyle takip ettiğim yazar.
hakkında söylenen her şeyden önce efendi, kendini bilen bir insan. sözlüğe entry ve başlık olarak faydası var, sözlük etkinliklerine katılıyor. daha ne olsun.
an itibariyle ukte dolduran yazar kişisi.**
yıllardır yazar olmak için can atıyormuş ve ortamını uludağ sözlük'de yakalamış, üçüncü nesil olmasına rağmen entry'leri 2500 e yaklaşmış nesildaş yazar.*
(bkz: severek izliyoruz)