bugün

üçüncü nesil bir yazar. *
1888 ağustos-kasım ayları arasında, londra'nın whitechapel semtinde 5 hayat kadınını hunharca öldürmüş efsanevi seri katil karındeşen jack'ı tüm özverisine ve araştırmasına rağmen yakalayamamış metropolitan polis departmanı dedektifi.
saat bir sularından itibaren amacı fenerbahçeye laf giydirmekten başka bir şey olmayan yazar. envai çeşit fenerbahçe başlıklarına kışkırtan entry ler girmesiyle dikkat çekmiştir. cevap niteliği taşıyan entry girmekten bıkmışımdır ama o fenerbahçe'nin hedesi , fenerbahçe'nin hödösü başlıklarını sol frame e getirmekten bıkmamıştır. olsundur eğlensindir. galatasaray taraftarının her yenilgisinden sonra sataştığı bizler sabırlı insanlarız severiz yazar arkadaşlarımızı.
çaylaklık döneminde hatasını anlayan ve yazarlığa döndüğü için sevinçli olan yazardır.
hasan kabze ile yakından uzaktan alakam olmadığını bilen yazar. seri mesajcı, gecenin o saatinde ben mesajı yolladıktan sonra windowsun saatine bakıp, tekrar bir başlığa tıklayana kadar 2 tane mesaj atıyor. maşallah.
özenle yazılmış ve zaman zaman gülümseten entrylerin sahibi olan yazar.
iyi insan.
sol frame i ve beni çok sıkı takip ettiğini anladığım yazar.. aynı zamanda iyi bir sözlük okuryazarı dır kendisi..
gaziosmanpaşa lı yazar. (bkz: gop lu yazarlar)
sözlükte ilk tanıştıgım insanlardan.iyi dost olacagını zannediyorum.
sabah sabah özellikle futbol ile ilgili konularda sol frame de kendini belli etmiş kişi. fenerbahçe ile ne alıp veremediği anlaşılamamıştır.
başlığım altına hakkımda yazdığı ince düşünceleriyle beni onore eden, takip etmekten mutluluk duyduğum yazar kişisi. * hasta galatasaray`lı. kaliteli yazar.
hasta galatasaraylı olmasına lafımız olmayan ama fenerbahçe'ye olan nefreti ve nedense çekememezliğini üzüce bir şekilde burada ortalığı karıştırarak yansıtan yazar.
sol frame den tiksindiğim futbol başlıklarının eksilmesine asla izin vermeyen,galataray olsun,fenerbahçe olsun,uefa kupası olsun bilgi ve birikim isteyen konularda bizi ampul gibi aydınlatan arkadaş.
3. nesil çaylak. *
neden çaylak olduğunu bilmediğim, fakat kısa sürede tekrar yazarlığa geçmesini istediğim,umduğum dostum...
Carrusca'nın gönderilmesini istemeyen yazar arkadaş. *
galatasaraylı olmayıp beşiktaşlı olsa daha bir takip edilesi yazar.*
izmir de sozluk zirvesi'nde tanışılmış, çok kısıtlı bir süre sohbet etme imkanı bulunulmuş, velhasıl sohbetinin tadı damakta kalmış yazar kişisidir. sohbetin devamı, bir dahaki zirvelere kalmıştır artık.

nickinin hikayesini, kendi ağzından dinleyince daha ilgi çekici geliyor, orası kesin *
gece boyunca açtığı başlıklarla sol frame i öksüz bırakmamış faydalı yazar. *
enrty girme şampiyonu üçüncü nesi yazar. *
yazılarını ilgiyle takip ettiğim yazar.
hakkında söylenen her şeyden önce efendi, kendini bilen bir insan. sözlüğe entry ve başlık olarak faydası var, sözlük etkinliklerine katılıyor. daha ne olsun.
an itibariyle ukte dolduran yazar kişisi.**
yıllardır yazar olmak için can atıyormuş ve ortamını uludağ sözlük'de yakalamış, üçüncü nesil olmasına rağmen entry'leri 2500 e yaklaşmış nesildaş yazar.*
(bkz: severek izliyoruz)
(bkz: azimli)
okulumda okumuşluğu olan yazar
hoşgeldiniyle huzur vermiş kişi. hoşbulduk anacım hoşbulduk.
gün itibariyle eskişehir' e gidecek olmasından dolayı bir süre boyunca sözlüğe daha az zaman ayıracak yazar.
edit: birileri sevindi heralde. *
schenardi ile beraber iyi ki doğmuş olan yazar, yakın dostum... can-ı gönülden ; nice mutlu yıllara sağlıkla, mutlulukla, aşkla, huzurla dileklerimi iletiyorum kendisine...
iyi ki doğdun yazar kişisi.. mutlu yıllar.. *
iyi ki dogmus yazarmis...*
nice sağlıklı ve mutlu senelere diyerek doğum gününü kutlamak istediğim yazar. ayrıca bu vesileyle az konuşmuşluğumuza rağmen bende iyi etkiler bırakmış sıcakkanlı biri olduğunu belirtmek istediğim, sözlüğe girdiği güzel yazılarla büyük emeği geçen yazar kişisidir.
happy birthday to you
mandalina suyu
çişini yap da uyu
happy birthday to you

günün 2. doumgünü yazar kişisidir. isteklerinin gerçekleşmesi dileğiyle nice mutlu yıllara..
Son derece kibar , içten bir yazar. Bu "sanal alem" dedikleri yerde eşine pek rastlanmayan türden. özel mesıcla ufak bir hatırlatmam olmuştu kendisine , belki on kere teşekkür etti , bilimum güzel laflar hazırladı bana * . kendisine "hepbi börtdey tu yu" diyerek , sevdikleriyle beraber uzun , sağlıklı ve mutlu bir yaşam geçirmesini temenni ettim gitti. * *
doğumgününü kutlayan herkese teker teker teşekkür eden yazar.
eskişehir zirvesinde tanıştığım ağırbaşlı, efendi yazar. doğum gününü bilmediğim için kutlayamadığım yazar. ancak geç kalmuş sayılmam herhalde: doğum günün kutlu olsun.
an itibarı ile yazdıgı herseyin altına yazdıgım denk gelen yazar. *
hayattan uzun süredir zevk alamayan, bursa' ya bir türlü alışamayan, hüngür hüngür ağlamak isteyen ama onu da beceremeyen yazardır.
sözlüğün doğum gününde sözlüğe bu kadar emeği geçmiş biri olması dolayısıyla aramızda mutlaka görmek istediğimiz yazardır.* * * *
soluksuz takip edilesi entry'lerin yazarı. yeni sözlük yılı kutlanası uuser.
kısa zamanda entryler açısından büyük iş yapan, neredeyse her konuda hatrı sayılır bilgiye sahip olan ; bilgili, zeki bir yazar ; dostum, kardeşim... birinci yılda onu burda görmek mutluluk verici, hep beraber nice yıllara...
tam adı frederick george abberline olan ingiliz kanun adamı. 1843 - 1929 yılları arasında yaşadı. londra kulesi' ni bombalamak isteyen saldırganı, pantalon paçası ve kişisel özelliklerinden birkaç saatte tespit ettiği söylenendir. kariyeri boyunca 250' nin üzerinde davayı çözmüştür. tek başarısız davası karındeşen jack cinayetleri olan abberline, saat tamirciliğinde ustaydı.
1. yılın kutlu olsun yazarı.
aydınlık her yerde aydınlık ve gülümseyerek çıkıyor insanın karşısına. değişik noktalarda kesişen hayatlarımızla ve yarınlara bakışımızla kaynaştığım yazar arkadaş.
sessiz sedasız ilk polisiye romanını tamamlamış yazar.
- sözlüğün fair play ödülünü hakeden yazar.
- 4000 entry girmiş faydalı bünye.
- farklı illerde zirvelere giden, bu performansıdan ötürü uludağ sözlük gezici moral ekibine katılmasına kesin gözüyle bakılan kişi.
fenerbahçe den nefret ettiğini açığa vurmasına rağmen, geriye kalan tüm sözlük yazarlarının gs ye karşı sempatiyle yaklaşmasını bekleyen ve fütursuzca sağa sola sataşan yazar...
ayrıca kendisine sadece benim entrylerime bakıp atıp tutması yerine, at gözlüklerini çıkarıp, holiganik tarzda entryler giren ve her entrylerinde fenerbahçeye sataşıp, provakasyon yapan, gs li yazarların da entrylerine bakması tavsiyesinde bulunmayı da insanlık vazifesi olarak görüyorum.
insan at gözlüklerini çıkarmayı unutunca böyle durumlarda ortaya çıkabiliyor...*
fenerbahçe' den nefret eden yazardır. galatasaray taraftarıdır. ancak ne fenerbahçe' nin alman ligi' nin alt sıralarındaki eintrach frankfurt' tan zar zor 1 puan alabilmesini, ne aziz yıldırım' ın kibirli tavırlarını, ne volkan' ın yediği komik golü, ne de devamlı takımı hakkında çirkin entryler yazan şahsı eleştirmiştir. 2 avrupa kupasına sahip olan takımıyla gurur duymakta, fenerbahçe' nin de aynı başarıyı göstermesini istemektedir. fewzi1907 için, krmyrdsn için, karşılıklı saygıyla anlaştığı tüm ezeli rakip taraftarları için. galatasaraylılığın parasızlığını ve trömsö kaybını diline dolamış malum yazar hakkındaki düşünceleri de kesinlikle değişmeyecektir. 14 şubat akşamı kalbi fewzi1907 ve krmyrdsn ile çarpacak ancak saygı kelimesini anlamayan şahsın yanında olmayacaktır.
duruşu, konuşması, tavırları kısacası her hali ile beyefendi, düzgün insan.

doğum günü geçmiş gitmiş, kutluyorum yine de, geç de olsa. sözlüğe giremediğimden geç görülmüştür. affola.

not: nisan'daki zirvede yerimizi seve seve alacağımızı da şimdiden bildirelim.