bugün

entry'ler (1918)

kızlar bir bakar mısınız

ikisi de değil be kızım yok mu şıkır şıkır bi şeyler havalar ısındı hem ikisi de uzun kollu çok yıpratıcı daha hareketli daha eğlenceli renkli şeyler bulabilirsin bilemedim çok sade çok düz çok pişti olasılığın yüksek elbiseler ikisinden biri olmak zorunda dersen de siyah olanı seçerim en azından her tarafı kapalı kapalı değil.

edit: duramadım gümüş takılar kullanma siyahın üzerine de bu arada gold takılar kullan altına da siyah şık bi topuklu giy gümüş daha basit gösterir siyah üzerine gold takı takılır öptüm seni.

sözlük kızlarının fotoğrafları

eşek ben öyle miyim? zayıf değilim evet de zayıflayınca da çöp gibi kalmışsın demediniz mi zorbalamadınız mı aşk olsun vallahi.

görsel

hava bebekte müthiş gelsenizeee

edit: çok isteyen konumsuz da bulur. amqm istanbul bebek neyi anlamadınız.

orjinal parfümlerin açıklar kadar kalıcı olmaması

değil baska soru?

nişanlını yıkar mısın

oha abi eski eşin deccal miydi?

yazarların çektiği çiçek fotoğrafları

görsel
eve getirebildim.

sözlük yazarlarının kahveleri

görsel
jager şuruplu evet.

sözlük yazarlarının akşam yemekleri

bugün havuç dilimi baklava ve ramazan pidesini ben yaptım kalanını anneme kitledim o yüzden onları göstermiyorum baklava hazır yufkadan evet ama idare edin iste

görsel
görsel
görsel

iyi sevişen insana aşık olunur mu

ten uyumu dediğimiz şey zaten karşı tarafla sevişirken yakalanan uyum değil midir her türlü iyi sevişilinir ten uyumu yakaladığın kişiyle. yani bu konuda kesin emin olunabilir mi bilemedim ama bahsettiğiniz şeyin her zaman tecrübeyle alakası olduğunu düşünmüyorum. ya da biraz daha farklı yönden sorgulayalım atıyorum bi kadın 10 yılda 100 erkekle birlikte olabilir. ama bel kıramıyorsa 10 yılda da kıramaz 20 yılda da ha dersin bu kadının şunu bunu yapışından anladım okeydir benim bahsettiklerim alternatif saçma sapan bakış açıları yazmak için yazdım zaten bi saat sonra bu konuyla ilgili bambaşka düşünürüm kesin bu aralar bunalımdayım galiba canım sıkkın boş atmak istedim buraya kadar okuduysanız da ne diyim sizi seviyorum hoşça kalın.

edit: masamda çay ve rulokat var aile evine döndüm rulokatı babam almış markasına bakmadım ama tadı rezalet halbuki çok da severim ağzım mı bozuldu acaba anlamadım zaten bi iki gündür de keyifli keeyifli çay da içemiyorum kahve desen dokunuyo neyse alkol var mı?

ideal erkek fiziği anketi

kese kağıdıyla gider. iyimiş.

true nun karı çıkması

gaysın yani.

yavrum biz işçi emekçiyiz bizim saat kavramımız maalesef yok ışık sabah güzeldi ve gerekeni yaptık.

üst üste entry girdiğim saatlere baktım da ben gece hiç uyumamışım yazıklar oldu…

görsel

saçlarımı boyattım ve geri döndüm ne renk diye sormayın ben de bilmiyorum.

en büyük aşk acınız anketi

lan ask böyle bisi mi sizce??

sahurdayız uludağ sözlük

az önce niyet etmeden oruca baslarsan kabul olmadığını öğrendim. ben sabah iyi hissedersem tutuyodum bu öyle bi sey değilmis hayat bitti.

sözlük kızlarına bir şeyler söyle

size inceden yanığım ama acelesi yok…

gençler bunları öğrenin bi erkek arkadaşım var gördüğü her kıza bunu söylüyo düşüyoruz evet.

sözlük yazarlarının şu aralar aldığı en pahalı şey

ayakkabı aldım 2 gün oldu evet maaşım yattı ve yedim hemen.

kadının en güzel yaşı

her yaşıdır. her yaşta kadın kendine yeni bir kişilik ekler. güzelleşir gelişir.

sözlük kızlarının elleri

görsel
ojemin rengine baak bu isi bizee bıraak. yağmur yağıyor arabaları kaydırmayalım kankiler.

sözlük erkeklerinin fotoğrafları

ikinize de jawline yaptırıcam.