bugün

entry'ler (1033)

düğünün iğrenç bir şey olması

Yok be bence eğlenceli ben yapmak için baba tarafının vefatını bekliyorum mesela.

cinle evli olduğunu söyleyen genç

Lisede bi çocuk vardı hala takipleşiriz çocukları falan olduğunu söylerdi arada cin kavgaları falan da çıkıyomuş kafada otomatik cennet mahallesi canlanıyor bende. Her konuda da bi anın olmasın be eksikbiri.

eve ayakkabıyla girmek

Sözlükte en çok linç yediğim konulardan biri. Benim aw evet giriyorum eve fıtı fıtı alacağımı alıyorum sözlüğe fotomu çekip çıkıyorum mis.

hastane yan yatak arkadaşlığı

Bundan 1 2 sene önce gece acile gitmiştim serum yerken yan tarafta dede yatıyomuş nefesi kesildi birden herifin bağırış çağırış koptu öldü yan yatak arkadaşım hiç ölüm hatta ölünün yakınlarını bile görmemiş biri olarak epey etkilemişti. Bu da böyle bi anımdır.

hard sekste külodu yırtmak istemek ama yırtamamak

Akla ekonominin gelmesiyle gerçekleşen hede. B*klu penti de bile 3 külot 180 lira olmuş sakin olun soft sevişin.

sevgiliyi süpermanle basmak

Gay olduğunu öğrendiğim için çok büyük etkilenmem olur arada öyle şeyler.

içki içen kızla evlenilir mi

Doğru oranı tutturmayı becerebiliyorsa alkol kullanan erkekle de kadınla da evlenilir. Alkol kullanmayan bi erkekle şahsen evlenebilirim ama o erkek benim sapıtmadan içtiğim alkol miktarını bile kısıtlıyorsa ona da dur denilir. Her şey alkolün oranına bağlı. Usturuplu içilirse kimseye bi b*k olmaz.

il olması gereken ilçeler

Ciddi anlamda çorlu. Şu amqm memleketini il yapın artık saçma sapan illeri görünce ilçe konumunda olması saçmalık.

eski sevgiliye yeni sevgiliyi anlatmak

Eski sevgili arkadaş kalmak istemişse yapılmıştır. Şahsen zamanında çok anlattım şimdi ne yenisi kaldı be eskisi sıfırdan yola devam.

1 55 boyundaki kızın bir gecede içtiği şeyler

4 sodayı bile zor içer.

hayatımızı zorlaştıran nedenler

Evden çok uzakta sevmediğin bir yerde tek yaşamak.

güne bir şarkı bırak

https://open.spotify.com/...ck/3H2RwnEAFjyv8eYOwOtXsr

Pilli bebek_eylül akşamı

Kısmet olursa düğünümde ilk dans müziğim aynı zamanda arkadaşlar düğünüm ne zaman kaç yıl sonra belli değil ama hazırlıklı olun.

yaş ilerledikçe anlaşılan şeyler

Yanlızlık paylaşılmaz.

sözlük kızından darı olmaz

Hiçbir kadın darı değildir!!

sözlükte yazan kocayı bir güzel dövmek

Hak etmiştir. Karıyla koca arasına girilmezdi hani?

ilk maaşla yapılanlar

Henüz ilk resmi maaşımı almadım ama aileme hediye alırım büyük ihtimalle düşük bütçeli amele maaşlarımla alışveriş yapmıştım 5 gün çalışıp (2 gün bayram ekstrası dahil) aldığım tüm parayı 1 çantaya verdiğimi biliyorum çünkü ben köpek gibi çalışıp kraliçeler gibi yaşayan bir kadınım.

ekmeğin arasına konulabilecek şeyler

Küçükken ramazan pidesinin içine salatayı doldurup üstüne kaşığımla çorba döküp öyle yerdim akardı çorba ve salatanın suyu ama o bana öyle lezzetli gelirdi ki uh canım çekti arada hala yapıyorum çaktırmayın.

anın görüntüsü

görsel

sözlük hanımlarının bugünkü kıyafetleri

Aynen balım bizi hiç sevmediler.

sözlük hanımlarının bugünkü kıyafetleri

görsel
Ben de olmasam bu sözlüğün vay haline. Gezmelendiniz arkadaşlar.