bugün

entry'ler (548)

sözlüğün güzel kızları sıralı liste

Bizi beğenmemişler çobanık diye. Kuzularımız da kendileri halbuki peh.

eskiamaeksikbiri

efsane şekilde geri dönecek olan yazardır.

kocanız eve iş getirse kızar mısınız

kızarım. ama tatlı kızgınlık sonra benimle daha çok ilgilensin diye kızarım. ne yapsın adam ekmek parası.

sözlük yazarlarının sorunları

gram hatam yokken çaylak yedim. ama biz bunu da hallederiz.

sözlük yazarları şu an ne yapıyor

çok sevdiğim birinin doğum günü yaklaşıyor ve ne alsam diye bakmaya başladım şimdiden. erkeklere hediye almak zulüm gibi bi şey.

kanatlarim varr ruhumda ya imam nikahı yapmak

imam nikahı diyor 5.eşi (?) olabilirsiniz dikkat. Gerçi nihavent kişisiymiş hiç yoktur onda yazıktır.

neden eksilendiği anlaşılamayan entryler

Geçen bezelye atmıştım. Bezelye sadece bezelye. Eksilemişler. Ne denir ki...

eskiamaeksikbiri

görsel

kanatlarim var ruhumda

Benimki yemedi şimdi buna geldi. herkese yorum yapıyorum bahanesi ardında sırayla tüm sözlüğün nickaltını hoplatacak arkadaş.

Ayrıca kanatlarım var ruhumda hanımı da severim gayet güzel çıtı pıtı bir hanım yazarımız.

eskiamaeksikbiri

Dümbük demem sizi epey yaralamış gibi görünüyor entel Feridun bey. Nickaltıma gelip ıvır zıvırlarınızı kusmanızdan kullandığınız varoş kelimesini dibine kadar hak ettiniz.egom yeterince yerinde burada genel linç yiyorum zaten ne düşündüğünü ve gereksiz yorumlarının umrumda olmadığını da buradan anlayabilirsin zaten. Öpüyorum canım seni bi dahakine ağlayarak günlüğüne yaz.

sözlük kızlarının dillere destan güzelliği

Çok da iddialaşma bence. Güzellik dediğin bir sivilceye bakar sonuçta.

uludağ sözlük kıyafet savaşları

Yok bundan dolayı çıkmaz arınma gecesi olur bu işin bahanesidir.

hayvanlar da vardır

görsel
Hayvanlar davar mıdır diye sordurtan sloganlardır.

sözlük hanımlarının bugünkü kıyafetleri

Len koca arasak sözlükte mi ararız daha genciz çıtırız kocaya mı ihtiyacımız var ayıpsınız.

sözlük hanımlarının bugünkü kıyafetleri

görsel
Bugün şıkır şıkır elbiseler giyemedik kusura bakmayın. Normal kıyafetlerdir.

kahvaltıda ne yiyeceksiniz

Yazı getirdiğimizi ilan eden kahvaltılardır domates ve biber kızartması yuduk. Afiyet olsun hepinizee.

kediler yazar olsa açacağı başlıklar

insanlar yazar olsa açacakları başlıklar.

kuş cıvıltıları

Kuşş seslerii ovalaaaraa yayılıyorrree melodisini akla getirir.

kuşum ötmüyor diyen erkek

altın kafese koy öter. sonuçta bülbülüm altın kafeste öter aheste aheste demişler.

kadını yatakta mutlu etmenin yolları

ne olursa olsun sadece cinsellikten öte düşündüğünüz biriyse sevgiyi üzerinden eksik etmeyin. dilediğiniz kadar işe kaptırın kendinizi ya da asla soft olmayan bir ilişki olsun fark etmez ama ona onu bir şekilde sevginizi hissettirmelisiniz.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.