bugün

iddiali man$etlerin gazetesi,
(bkz: zidane cimbom a)
(bkz: dingiltere)
cem uzanın hortumladığı bankası nedeniyle devlete olan borcuna karşılık devletin el koyduğu gazete.
(bkz: imarzedeler)
ahiretten bile haber verebilen gazete.
(bkz: star box)
illüstrasyon konusunda üstüne tanımadığım, bir zamanlar sırf bunun için aldığım, "ker-kürt" ve "kalleş" gibi iddialı manşetlerin yer alabildiği Uzan grubu orijinli gazete.
gazetenin yayın hayatına başladığı ilk gün bedava pringles dağıtan işini bilen gazete... ****
hollywood'da ün salmış insanlara verilen ortak ad.. Sibel tüzün'ün de süpır sıtarı var o ayrı mesele. (bkz: süpır sıtar)
ilan vermek için iyi bir gazete fakat fiyat konusunda tutarsız.bunu yakın dostum kaçak kelebekle pasomu kaybettim ilanıvermek için bayiye gittiğimizde anladık.

kaçakkelebek:ben star gazetesine ilan verdim diğer gazetelerden daha ucuz tam yedi milyon
pasifagresif:tamam hadi gidelim bende oraya ilan vereyim.
ikili birlikte iki gün önce kaçağın gittiği bayiye ilan vermeye giderler.bayideki adam kaçağı tanımıştır.
pasifagresif:pasomu kaybettim ilanı vericem.
adam:pasomu kaybettim hukumsuzdur.pasifagresif yeterli mi?
kaçakkelebek:okulun adını da yazın.
adam:tamam.borcunuz beş milyon.
kaçakkelebek:heeeyyy!ne demek bu ya?benden yedi milyonalmıştınız.adamına göre mi muamele yapıyosunuz
pasifagresif:oleyy ben az para vericem oleyy!
adam:buyrun size bir milyonunuzu geri iade ediyorum kaçak hanım.
kaçakkelebek:*
ingilizcede yıldız.
roberto carlos' u galatasaray' a transfer eden , bunu da manşet yapan gezete

(bkz: bi siktir git)
tarkan'ın*, eşcinselliği çağrıştıran fotoğraflarını "AB'ye tersten girdik!" manşetiyle yayınlayan gazete.
3-2 lik galatasaray milan maçı sonrası yendik mi lan diye başlık atan gazetedir..
türkiyede bir ilke imza atıp dağıtım ağından çıkan herkese kafa tutan sonra da onlara dahil olan bir gazetedir. bunu cem uzanda yapmış olsa takdir etmek gerekir hiç kolay değildir dağıtıcı şirkete kafa tutmak.
başına; mega, hiper, süper gibi absurd kelimeler eklenmiş itici kelime.
mükemmel bir reamon şarkısı her duruma gider nakaratı bitirir...
girişi inanılmaz derecede dream on kokan reamonn parçası.. isimleri de benzemiyor değil hani..

(bkz: reamonn)
(bkz: dream on) *
aydın doğan a satıldığını anlamak pek de zor olmayan gazetedir. zira, bugün itibariyle manşette cem uzan hakkında pek de hoş olmayan haber vardı.
harika bir şarkıdır..

http://www.youtube.com/watch?v=OO_rBgwiv34
şu sıralar yazarlarının ona buna sararak prim yapmaya çalıştığı gazetedir. mehmet altan, ahmet kekeç gibi hainliği tescil edilmiş yazarları barındırmaktadır aynı zamanda.
25 agustos 2000 galatasaray real madrid maci sonrası "super cup'tık" şeklinde manşet atan gazete.
genel yayın müdürü mustafa karaalioglu'dur. kendisi önceden yeni şafak'ta köşe yazarıydı. anlayacağınız aydın doğan'la uzakta yakından ilgisi yok.
mahir kaynak'ı bünyesinde bulunduran gazete.
en son karikatürist hasan kaçan'ın da çizgi ve yazılarıyla yer aldığı başyazarı mehmet altan olan okunası gazete
mehmet altan, eser karakas, samil tayyar, mahir kaynak,ahmet kekec* gibi kaliteli yazarlarin yanina usta karikaturist hasan kacan'i da ekleyip iyice kalitesini arttiran gazete.

yalniz gazetenin internet sitesinde yazarlar degil de guncel yazarlar yazan bir kisim var neden guncel yazarlar demisler anlamis degilim dogrusu.
promosyon çılgınlığının yavaş yavaş yine eski zamanlarda ki gibi geldiğini hissettiren gazete .