1. 1.
  kendisi bir dönem mitte görev yapmış fevkalade karanlık bir adamdır. derin devlet derin devlet der... kendisi derin devletin tillahıdır
  5 -3 ... beyazyelkenli
 2. 2.
  gaziantep doğumludur.büyük ortadoğu projesive derin devletadı altında kitapları bulunmaktadır.
  1 ... berbay
 3. 3.
  12 eylül öncesi büyük sol grupların çökertilmesinde büyük rol oynamış eğer yakalanmasaydım bugün türkiyenin büyük sol partilerinin birinin lideriydim diyen,türkiyeye doğru analiz yapmayı öğretmiş,şuan star gazetesinde yazan eski istihbaratçı ve iktisatçı şimdiki yazar...
  2 ... giray
 4. 4.
  bu cumartesi kendisiyle röportaj yapacak olmamdan dolayı hakkında uzun araştırmalar yaptıkça hayranlık katsayımın yükseldiği isnan.
  1 -4 ... arude50
 5. 5.
  sol gruplar olarak adı geçen örgüt, ordu içerisinde darbe hazırlıkları yaptığı iddia edilen madanoğlu grubudur. adı geçen şahsın mit'teki kod adı üniversitelidir.
  1 -1 ... editor
 6. 6.
  Tip'in içine sızdırılmış hatta tip başkanının en güvendiği kişi haline bile gelmiştir; toplantılarının dinlendiği duyumları alan tiplilerce üstlerin aranması kararı çıkmıştır ve dönemin tip başkanı herkesin üstünü sırtında teyp göğsünde mikrofon yapıştırılmış şekilde toplantıda bulunan mahir kaynak a aratmıştır. Bukadar güvenmişlerdir ama kabak çıkmıştır.
  Daha sonra yapmayın etmeyin nidalarına rağmen devlet kendisini mahkemede tip aleyhina tanıklık etmeye mecbur bırakmıştır, deşifre olduğu için artık görev yapamayacağından dolayı mitteki ve ne olduğu anlaşıldığı için solda ki itibarı sıfırlanan mahir kaynak hayatını pis işlere bulaşmaya adamıştır. içinde olduğu pis işlerle ilgili yaptığı olayın dışından yorumlar insanlara zaman zaman "aboooow" dedirtmektedir ki bu bir oyundur.
  2 -1 ... medeni hali medeniyetsiz
 7. 7.
  (bkz: istihbarat ve terör oyunları) adlı kitabın yazarıdır.mit de görev yaptığı için yazacagı daha cok şeyi vardır.
  1 ... sadece uykum var
 8. 8.
  derin devlet adinda omer lutfi mete ile beraber yazdigi, bir kitabi mevcuttur.
  1 ... ankakusu
 9. 9.
  eski mitli yazardır 4 kitabı vardır.emekli iktisat profesörüdür.
  ... efesim
 10. 10.
  amerikanın maşası olmuş insan, cia ajanı ama her şeye rağmen zeki hem de çok zekidir.
  -3 ... bahtsiz medeni