1. 1.
    onun yanındayken entrikalarla dolu bir hayatınız olmakla birlikte eglence manyagı eden kişilik.o benim kardeşim , o okulun yeşil gözlü agresif kızı ehehehe *
    1 -1 ... kacak kelebek
  2. 2.
    sinirli olduğunda yanına yaklaşılmamasında fayda olan, ama sinirli olduğu zamanlar zaten çok az olduğundan sürekli yanında durulması gereken, kalbini size açarsa içinden asla ayrılmak istemeyeceğiniz, arkadaş hatta arkadaştan öte bir dost, sevgi kelebeği.
    ... wunsch
  3. 3.
    zekeriya beyaz arabadayken *, zekeriya beyaz sokakta paralarını sayarken * serilerinin taklitlerini başarılı bir şekilde yaparken yanındaki arkadaşlarının yerlere yatması * ile sonuçlanan olayı yapan yazar. anlatılmaz yaşanır*
    1 ... kacak kelebek
  4. 4.
    An itibarı ile alçaklık yaptığım bana çok kızmamasını umduğum walla bilmiyordum dediğim pasiflik kısmının agresiflik kısmına ağır basmasını umduğum.Kaçak kelebekin arkadaşı olduğunu bildiğim.Biyoloji ile ilgili başıklarla bizi mutlu kılmasını beklediğim eglenceli takip edilesi yazarımız.
    ... narsil
  5. 5.
    bir cennetmahallesi li yazar daha.nicki ile alakasi yoktur,aktif yazardir.
    ... hexagram
  6. 6.
    sözlükteki cennet mahalleli yazar klonundan bir yazar.yazıları takip edilesidir.*
    ... kurabiyecanavari
  7. 7.
    (bkz: passive aggresive)
    ... hendrix
  8. 8.
    yaklaşık 1.5 ay önce, ona yapmış olduğum haksızlığa karşı - ki kötü bir günüme denk gelmişti, 70 milyon önünde tekrar özür diliyorum- her normal insan gibi çemkirmek yerine sessiz kalmayı tercih etmiş, akabinde yine de bana özel mesajla güzel şeyler söylemiş, ardından bir günde coğu entrysini okuduğum ve takip edilecekler listesine aldığım, kibar, nazik, ince yazar, kardesss*. (bkz: tutuyorum)
    ... redwinemania
  9. 9.
    sozlukteki sıcak aile ortamını bana hissettiren kişilerdendir efendim kendisi. nikinin aksine, şimdiye kadar hep pasif kısmı denk gelmiştir bana.
    dinlemeyi bilen bir uuser olması da pasifliginden ileri geliyor olabilir.
    bundan sonra da aynı çizgide gitmesini temmenni ediyoruz. *
    ... trinfr
  10. 10.
    ceza aldigi icin uzuldugum sempatik yazar.ayrica yazilari da cok guzeldir.biraz anlamaya calisirsaniz onu icinde ne cevherler oldugunu gorursunuz.
    ... hexagram