bugün

Akmam diyor.
Geldim geldim.

Swh.
kütahya porselen reklamından dolayı sonraki sayfaları görülemiyor, tabii mobilde. Hayır tıklayınca da açılmıyor, bu nasıl salak bir reklam anlamadım ki.
an itibariyle sadece benim başlıklarımdan oluşuyor. sözlüğü ele geçirdim *
ilerlemek nedir bilmeyen.
şuan çok güzel, olduğu gibi kalsın inşallah.
Yaprak tıkadı yalım.
nickleri değişen ancak misyonları değişmeyen bazı yazarlarca açılan saçma sapan başlıklarla anası bellenen yer. konu ve gündem bütünlüğünü bozarak altı dolan başlıkları arkalara atmakla kalmayıp, yazma motivasyonunu sıfıra indiren bu durum karşısında ne yazık ki moderasyon sadece bakıyor. ya da bakmıyor bile...
geliştirmek isteyenlerin bilgi entryleri girerek geliştirebileceği bölüm. hep şikayet ediyor ve hiçbir şey yapmıyorsunuz. sözlüğün böyle nasıl düzelmesini bekliyorsunuz ki ?
tek başına sol framee tecavüz edip sonra +18 başlıklar kol geziyor diye şikayet eden trolleri görmemizi sağlayan özellik.

ayrıca +18 değil 18+ yazılır o uyarı.
Şu an kendisini b.k götürmekte.
Yine anası s…lmeye başladı ufaktan.
akması için yeteri derecede başlık ve entryi yeni uyanacak yazarlara hazır halde bıraktım. öğlene kadar idare eder diye düşünüyorum. yine akmazsa sözlüğün akmama sorunu var demektir.
bugün yine anasını bellemişsiniz, tebrikler...
feyk hesaplardan sahte mehdiye ne ararsan var. gayet zengin bence.
boştu şimdi bu ilk başlık olacak.
monotonluğuyla türkiye'den avrupa'ya göç etmiş gibi hissettirmiştir.

ekşi öyle miydi her dk bir olay. burası sakin. sayfa bile geçsen değişmiyor.
kaliteli başlıklarla seri bir şekilde akmaktadır.
çok yavaş akıyor. hadi yazarlar elinize kuvvet. yazın bir şeyler.
Bilgisayarda sol kısımda bulunan bugün kısmıdır.

Kısaca güncel başlıkların gözüktüğü bölüm.
23 milyon aktif kullanıcısı olan sözlükte nedense hiç akmıyor.
23 milyon mu yok 85 milyon insandır o yanlışın var kardişiim.
nerede o eski sol frame.
yerinde sayıyor artık.
Durmuştur.
isteyenin, şikayet etmek yerine, kendisine ve formata uygun başlıklarla güzelleştirebileceği sözlük bölgesi. Sadece şikayet edip çözüm üretmemek, uygulamamak bana mantıksız ve yanlış geliyor.