bugün

en sola kaydırılsa ekşi'deki gibi, güzel olmaz mı?
isteyenin, şikayet etmek yerine, kendisine ve formata uygun başlıklarla güzelleştirebileceği sözlük bölgesi. Sadece şikayet edip çözüm üretmemek, uygulamamak bana mantıksız ve yanlış geliyor.
Durmuştur.
nerede o eski sol frame.
yerinde sayıyor artık.
23 milyon mu yok 85 milyon insandır o yanlışın var kardişiim.
23 milyon aktif kullanıcısı olan sözlükte nedense hiç akmıyor.
Bilgisayarda sol kısımda bulunan bugün kısmıdır.

Kısaca güncel başlıkların gözüktüğü bölüm.
çok yavaş akıyor. hadi yazarlar elinize kuvvet. yazın bir şeyler.
kaliteli başlıklarla seri bir şekilde akmaktadır.
monotonluğuyla türkiye'den avrupa'ya göç etmiş gibi hissettirmiştir.

ekşi öyle miydi her dk bir olay. burası sakin. sayfa bile geçsen değişmiyor.
boştu şimdi bu ilk başlık olacak.
feyk hesaplardan sahte mehdiye ne ararsan var. gayet zengin bence.
bugün yine anasını bellemişsiniz, tebrikler...
akması için yeteri derecede başlık ve entryi yeni uyanacak yazarlara hazır halde bıraktım. öğlene kadar idare eder diye düşünüyorum. yine akmazsa sözlüğün akmama sorunu var demektir.
Yine anası s…lmeye başladı ufaktan.
Şu an kendisini b.k götürmekte.
tek başına sol framee tecavüz edip sonra +18 başlıklar kol geziyor diye şikayet eden trolleri görmemizi sağlayan özellik.

ayrıca +18 değil 18+ yazılır o uyarı.
geliştirmek isteyenlerin bilgi entryleri girerek geliştirebileceği bölüm. hep şikayet ediyor ve hiçbir şey yapmıyorsunuz. sözlüğün böyle nasıl düzelmesini bekliyorsunuz ki ?
nickleri değişen ancak misyonları değişmeyen bazı yazarlarca açılan saçma sapan başlıklarla anası bellenen yer. konu ve gündem bütünlüğünü bozarak altı dolan başlıkları arkalara atmakla kalmayıp, yazma motivasyonunu sıfıra indiren bu durum karşısında ne yazık ki moderasyon sadece bakıyor. ya da bakmıyor bile...
Yaprak tıkadı yalım.
şuan çok güzel, olduğu gibi kalsın inşallah.
ilerlemek nedir bilmeyen.
an itibariyle sadece benim başlıklarımdan oluşuyor. sözlüğü ele geçirdim *
kütahya porselen reklamından dolayı sonraki sayfaları görülemiyor, tabii mobilde. Hayır tıklayınca da açılmıyor, bu nasıl salak bir reklam anlamadım ki.
Geldim geldim.

Swh.
güncel Önemli Başlıklar