bugün

entry'ler (5654)

yıkandıktan sonra kurulanan adam gizli eşcinseldir

dostum hobi olarak mı gerizekalısın ek gelir mi sağlıyorsun? bu kadar boş konuşmayı nasıl becerebiliyorsunuz abicim siz? aklım almıyor, almayacak, alamayacak...

7 buçuk santim penisle çocuk yapılır mı

bildiğim kadarıyla döllenmenin olabilmesi için hesaplanmış olan en kısa penis uzunluğu 8 cm, burda bahsedilen uzunlukta sorun olabilir gibi.

6 ayda vücut yapılır mı sorunsalı

demlenir.

abberline ın kulağına trömsö diye fısıldamak

nereye darbe indireceğini bilen ebbırın o darbeyi indirmesine neden olur. gerçi olsa olsa kendi hayalarına tekme atar bu; ama yine de dikkat etmek lazım.

ezeli rakibe 3 maç sonra isabetli şut çekmek

golü yiyen takıma beraberlik bile yetecekken şampiyon olup deni danalar gibi böğüre böğüre sevinecekken içlerinde kalan şuttur ama, acısı hala çıkmamış belli.

konuyla alakam yok; ama ne seviye bir malsan senin yüzünden fenerbahçe övüyorum burada...

sigma olomouc

şimdi bir işsiz çıkıp trömsö yada ostersund mudur ne sikimdir onun ligdeki son durumunu yazar belki buraya da kimse senin kadar işşiz ve umutsuz vaka değil be ebbır.
çok merak ettik amk ligdeki son durumunu....

kadınlar olarak erkeklerle sevişmiyoruz

Valla bebeğim kırk tane sikim olsa bi tanesini sana sokmam ben. Gayet yerinde bir istek.
Sakil ilişkilerinizin çürük meyvelerini burada satmaya çalışmayın.

bir kadına çok zekisin demek

Hani olm motor ve müzisyen kombosu eksik yazmışsın. Otur sıfır...

icardi1905 adamdır

Niye seni anlamak zorundayız ebbır anlatsana biraz. Şöyle kanaat önderi sanıyor ya kendini ifrit olmamak elde değil amk...

arıların seks işçisi olması

kendilerine ait dünyalarında istedikleri hiyerarşiyi kurmuşlar ve yaşıyorlar arkadaş, hastalıklı fikirlerinizi mübarek hayvanlar üzerinden sözlüğe taşımayın be...

kim seks eksiği çekiyorsa saçma sapan şekilde sözlüğe kusuyor bunu amk.

icardi1905

Hangi bölgelere darbe indirip etkisiz hale getirebileceğini bilen yazar ona göre. Allahım beni bir gülme aldı ama neyse...

Bilmek ayrı da yapmaya cesaret lazım be ebbır, anca rüzgar...

maca sekiz

Hayırlı olsun kardeş ebbırı aktifleştirmişsin. Her yazar bu salağı çekiyor burada, idare edeceğiz. Ayıplı mali kimse iade almıyor.

burda senin paran gecmez diyen delikanli kiz

ablacım be görsene şu kardeşini? performansımda iyidir bak.

tanım; olduğu söylenen ama hiç inandırıcı olmayan kız, bi kere zaten türk değildir.

ortadan kaybolan erkeğin birdenbire hortlaması

bu zamana kadar bunu hiç yapmadım, umarım bu ilk ve son olur, kusura bakmayın;

(bkz: inanma seni sikecek)

okula bikiniyle gelen kız

türkiye sınırları içerisinde olması imkansızdır, dinozorları tekrar hayata döndürdüler desen daha çok inanan çıkar.

16 mayıs 2024

allahım yine başladı, bir şu, bir erector birde ebbır, kabir azabı gibiler amk...

hayır sıkılıp gitmiyorlar, biz çekiyoruz.

adam olan moderatör şu başlıktan sonra ''s.kerim senin yapacağın yazarlığı'' deyip anında şutlamalı ama nerede o toto...

moskof cuckold

nicki biraz ofsayt gibi olan yazar, hoşgelmiş.

embesil yazarlar

Herkes bu listenin başındaki kişiyi biliyor ama söylemek istemiyor. Tersi pis keratanın...

bir ay boyunca sadece soğan tüketip her gün koşmak

bu denyo sürekli aynı şeyleri yapmanın sağlıklı olmadığını ve hiçbir şekilde tavsiye edilmediğini ne zaman anlayacak acaba?

adam kendi doğruları ile yaşıyor amk, bilim yardımcı olamıyor kendisine.

uydur uydur yap be ebbır artık saldık seni...

erkek orospusu

kadının orospusunun önünde tövbe edeceği, şeytanın illahlah ettiği bir tiptir. erkeğin gevşek ağızlısı, laf taşıyanı, fitne fücur olanı hiç çekilecek kahır değil.

ekseriyetle amsalak olur bunlar, dikkat etmek lazım.