bugün

entry'ler (4135)

old quiet sleeper

Yahu arkadaş şu herifin her türlü yazdığını görmemizi engelleyecek bir algoritma yazacak site tasarımcısı yok mu?

Bıktım yüzlerce farklı nickle aynı kelimelerin yazılmasından yeter lan...

markette sırasını veren erkeğe sevgilim var demek

bu benim başıma geldi. salağa döndüm anasını satayım. ''allah mesut etsin kardeşim'' deyip alışverişe devam ettim.

selam yazan erkeği savcılığa vermek

bu gidişle olacağı odur. geçen gün karşılaştığım terbiyesizliği yapan kişi büyük ihtimalle harun abi olsa da sanalda bile olduğu kişi olmayı beceremeyen bir sürü insan var.

o küfürü gerçekte yüzüme söylese kadın, erkek farketmez bi güzel döverdim de neyse. klavye icat oldu mertlik bozuldu tabii.

sözlük erkeklerinin kendilerini nimetten saymaları

Benim gibi birinin size bakma ihtimali sıfır diyen arkadaşlar da bakmasın bi zahmet. Şizofren kahrı çekecek değiliz.
ingiltere tahtının varisi sanki amk havalara gel ...

taksimde saat 2 de buluşuyoruz

Cumartesi günü olmasın ama bu millet ikinci bir infiali kaldıramaz.

cüzdanında 50 tl olan erkek

o meşhur ''bne hep 50 liralık alıyorum'' diyen adam olabilir.

biri size omuz atsa ne yaparsınız

(bkz: #45576129)
en fazla kırıcı omuz atışından dolayı donuza eklersin sen allahın şizofreni dememe neden olan durum. valla ben hırlamam kavga çıkarmam. ülke açık hava tımarhanesine döndü çünkü.

kadının aldatması erkeğin suçudur

tecrübe konuşuyor, adam haklı denmesi gereken durum.

trakya

türkiye'nin avrupa kıtasındaki topraklarının adı olsa da eski bir yerleşim birimi ve halkının adıdır aynı zamanda.

iyi akşamlar arkadaşlar hepinizden nefret ediyorum

çokta çükümüzde olmayan durum.

michy batshuayi

Trabzonspor alacaksa şimdiden hayrını görsün. Bizden uzakta istediği takımın sistemini istediği gibi sikebilir hiç problem değil.

Sikindirik spor gazetelerindeki uydurma haberleri de şuraya taşımayın artık be abicim. Küme düşen altay göztepe vb bile ilgilenmezken neden trabzon almak istesin amk az mantığınızı kullanın.

sözlük hanımlarının bugünkü kıyafetleri

iyide ablacım görsek atarken erkeği gömmek neden? Diye sormama neden olan kıyafetlerdir.

evlilikte tecavüz

Evli bile olsan eşinle seks yapabilmek için izin kağıdı ve sabika ve kaydı getirmesi gerektiğini bilmeyen mal hemcinslerim olduğu için doğru önermedir.
Avrupa ve abdde kadın hayır derse devamı tecavüz olurmuş diyor millet şimdide.
E be amcık ağızlı işine gelince avrupa abd gelmeyince yurdum ataerkil kanunlarının erkeğe dayadıkları... türk erkeği olarak nefes almaya hakkımız yok amk...

iş yerinden sevgili yapmak

bi ara denendi olmadı, özellikle statü olarak sizden büyükse yürümüyor.

mg3

Bir mg42 değildir birebir aynısıdır.

cinselliğe doymuş yazarlar

Ebbır denen zerzevat daha geçende kızın birisi ile ilgili benimle şarap içer mi deyu başlık sıçmıştı. Yok cinselliğe doyan hali buysa birkaç sene önce damacanaya hallenen adamda o muydu merak ediyorum.

zengin koca bulamadan heba olan 35 yıl

Bebeğim öyle zengin varsa bile seninle işi olmaz merak etme. Sana gelene kadar en az kırkbin türlü dişiden geçer. Sana gelse bile anca kılçığı kalmış olur.

tengir budun

Açık oylamanın bende iyiye işaret olduğunu düşünüyorum ama gelip kendi yazısı ile yazana kadar beklemek lazım. Genç kardeşimiz kurtulacak inşallah...

vücut yapan erkeklerin genel kültürü

Kendini "vücut yapan erkek" olarak sınıflandıramam belki ama bu işlerle uğraşırım ve evet kas kütlemde baya geniş sayılır. Şu konuda tanımadığı bilmediği insanlar hakkında angil dingil konuşan tipleri genel kültürüm ile dövebilirim rahatlıkla. O kadar eminim.
Salonda gördüğünüz geneli barzo olan tipler nedeniyle her spora yapanı barzo zannetme geleneği sıkmadı mi artık?

tengir budun

Beyin tomogrofisinin iyi çıkması güzel haber. Tekrardan geçmiş olsun yazarı.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.