1. 1.
  cnbc-e de yayınlanan, süperman 'in gencliginin anlatıldı dizi. patlamalardan ne süperman ne de süpermanin elbiseleri etkilenmektedir, ilginctir.
  3 ... otisabii
 2. 2.
  (bkz: clark kent)
  2 ... yarteles
 3. 3.
  orjinal olmayan , sıradan gençlik dizisi.
  1 -2 ... yıllaryılı
 4. 4.
  clark kent'in büyüdüğü şehir
  2 ... frgttn1
 5. 5.
  --spoiler--
  clark 4. sezonda ucacaktır.
  --spoiler--
  1 -2 ... otisabii
 6. 6.
  superman in tayt giymeden önceki yaşamını anlatan gençlik dizisi.dizide kan gözükmesin fazla diye çok kasıyorlar gibime geliyor.ayrıca dizi hep kendini tekrar etmeye başladı.müzikler güzel tabii...

  yalnız o nasıl bir kasabadır anlamadım.dizinin başından beridir onlarca genciyle yaşlısıyla insan garip şekillerde öldü,delirdi,patlamalar oldu ama hala normal işleyiş devam ediyor.tüm paranormal olaylar smallville de fox mulder nerde sorusunu sorduruyor dizi.hani şöyle x-files la birleşse filan aralıksız 2 saat izlerdik pazar günü diziyi...

  ayrıca lana lang rolünde oynayan kristin kreuk mükemmel gerçektende.
  4 -1 ... disco inferno
 7. 7.
  supermen'in sadece güç olarak değil özellik olarak da küçüklüğünden beri karakter olarak da süper bir insan olduğunu gösterir. dizide supermen'in gençlik hali olan clark, anneye babaya saygılı, arkadaşları tarafından sevilen, o kadar güce rağmen gücünü hep iyilik de kullanan, kendini düşünmeyen, aza kanaat eden, kızlar arasında populer; yani harbiden süper bir adam. gençliği böyleyse bu ilerde daha süper bi adam olur bu dedirten dizidir.
  1 -1 ... zall
 8. 8.
  kasımda aşk başkadırda bir gay rolünü oynayan lex luthor karakterinin karizmasını kurtaran dizi.
  2 ... koko
 9. 9.
  olaylar çok dar bir alanda ve sınırlı insanlar arasında geçse de özellikle görsel efektleri için izlemeğe değer dizi. hem zaten superman ı da bu yüzden sevmemiş miydi insanlar? yerçekimi vb bir sürü doğa kanununa meydan okumasına, insan tabiatını aşan özeliklerine hayrandık ve hayallerimizde biz de superman oluyorduk. kötülere karşı savaşıp, iyileri koruyorduk.
  1 ... zehiri alınmış kobra
 10. 10.
  superman'in gençliğini anlatan,her bölümünde bu clark ne zaman uçacak diye beklenilen dizidir.
  1 ... gaffur