bugün

entry'ler (89)

ah cikolata

heteroseksüel olmamak bir beceriyse adamlar(!) oldukça sağlam diyebilirim. şarkıları hakkında yorum yapmaktan kaçınıyorum, dikkatimi pek çekmedi. yine de eşcinsel eğilimi olan müzisyenlerin dışlanması taraftarı olduğumu söyleyemem, ama arada müzik de yapmalılar. bir de özgün (evet özgün) olunmalı. "travesti müziği abi güzel olur." felsefesi benimsenmemeli.

the cranberries

en iyi ruh halinizde bile sizi kolayca derin psikoljik nevrozlara sokabilen, şarkıları irlanda ilahilerini andıran, dünyaya inmiş birnevi peygamberler topluluğu.aşırı dinlenmesi halinde kalıcı ruhsal bozukluklara yol açabilir. intihar edeceklere, bu grubu eylemlerinde fon müziği olarak kullanmaları şiddetle önerilir.

odası her daim dağınık olan insan

dünyanın fani olduğunun bilincinde olan, şu üç günlük dünyada oda dağınık olsa ne olur toplu ne olsa ne olur felsefesini benimseyen erdemli insan topluluğudur.

mk sozluk

(bkz: manisa kavşağı sözlük)

yürüyün be uludağ sözlük yazarları

(bkz: hanım koş terliğimi getir)

girişi güzel olan şarkılar

rhcp - can't stop

veda entry si

(bkz: ben giderim nickim kalır ardımda)

mahalle maclarinda kaleci olmak

mahalle maçalrında fifa kurallarından kat kat daha kesin bir kural vardır. küçükseniz kaleye geçersiniz.

yeni yıla girmek

yeni yıla girmektir. yeni yılın hiç bir özelliğinin ve bir önceki yıldan hiç bir farkının olmadığının farkında girmektir.

yeni yıla girenin

(bkz: yeni yıla sakin girmek)

yeni yıla herkesten önce girmek

imkansızdır çünkü yeni yıla ilk noel baba girer.

yeni yıla morgda girmek

yeni yıla girilebilecek - ya da girilemeyecek - en alternatif mekandır. önünüzdeki yıl pek bir heyecanlı olacaktır.

(bkz: cennet)

(bkz: cehennem)

yilbasinda intihar etmek

(bkz: yeni yıla morgda girmek)

need for speed carbon

underground serisini oynayıp arkasına da most wanted'ı bitiren nfsseverin carbonu daha en başından itibaren sevmemesi normaldir, çünkü oyun tam anlamıyla bir fiyaskodur. grafikler güzelleştirilmemiş aksine berbat edilmiştirı.aksiyon olsun diye yarışta kullanılan grafik özürlü co-pilotlar oyuna hiç bir artı katmamakla birlikte oyunu oldukça bayağılaştırmaktadır. müziklerle ilgili yorum yapmaktan kaçınıyorum, ilgimi çekmedi.

ölmeden önce söylenen son sözler

- meraba dünyalı biz dostuz.

yeni yıla çaylak olarak girmek

(bkz: dressrobes)

iki ezan birden

ezan okunma zamanlarının birbirine tam olarak denk gelmemesi yüzünden bir ezan bitince diğerinin başlaması olayıdır. müziğin sesini kısıp ezan bittikten sonra tekrar sesi açan gençler olay karşısında şaşkınlıklarını gizleyemez.

- abi kapasana şunu ezan okunuyo...
+ yok lan bizim ezan dil o bizimki az önce bitti.
- ????!!!!

yeni yila girmemek

(bkz: bir sonraki yılı beklemek)

zoru hemen imkansizi zamanla basaracagiz

(bkz: impossible is nothing)

ilk defa silgi aldim adam olacam

(bkz: bi de kalemim olsa)