bugün

dandirik ev aletleri markası. tek iyi yönü fiyatının düşük olmasıdır. adamlar miksere 5 seçeneği olan hız ayarı düğmesi koymuş ancak hepsinde de alet aynı hızda çalışıyor. bir de turbo tuşu var ki ne işe yaradığı henüz çözülemedi.
sadece mutfak araç gereçleri değil küçük ev aletleri üreten, satan firmadır.

--spoiler--
ürünler şuradan incelenebilir:
http://sinbo.com.tr/HTML/index.asp
--spoiler--
(bkz: garbage)
Paranın satın aldığına alacağına pişman olan, ucuz ev aletleri üretmeye çalışan firma.
ekmek yapma makinesi reklamlarındaki gitar çalan amcamızın konuştuktan sonra neden aniden sağa (bize göre sola) baktığını merak ettiğimiz ürün.
en dandik elektronik eşya markalarında ilk üçte muhakkak yer alması gereken dandirik marka. gerçi adamlar 20 ytl'ye kettle satıyorlar, hem ucuz, hem de kaliteli olsun diye bir beklenti içine girmek çok da doğru olmasa gerek.
14 ytl ye saç kurutma makinesi satan ve şu ana kadarki performansından gayet memnun bırakan firmadır. fazla kaliteli ürün beklemek hatalıdır zira 14 ytl ye aldığınız bir ürüne ne kadar giderse kar gözüyle bakmak gerekir.
bendeki 20 ytl'lik fritözünün yağ kabının çıkmaması sebebiyle beni delirten fritözün markasıdır.
ben ürünlerini kullanıyorum.mikseri gayet güzel.2.5 yıl oldu hala bozulmadı.bekliyorum bozulacak diye * tıkır tıkır çalışıyor.
28 ytl ye gayet şık görünümlü ve gizli resistanslı kettle satarak beğenimi kazanmış marka. bizim arkadaşlar 7 aydır kullanıyorlar, bir şey olmadı.

edit : hayır millet bunda kötülenecek ne var şimdi biri bana açıklasın. kenwood, moulinex kötü demiyorum da onların kettle ları 80-90 ytl. öğrenci adamız yahu sonuçta.
muhtesem turk kahvesi makinesiyle vatan hasretini bir nemzede olsa dindiren turk markasi...ayrica kuru kahveci mehmet efendi'ninde topragi bol olsun. * yerli mali yurdun mali...
evdeki blender denen aletini kullanmaktayım maşallah taş gibi 5-10sn de soğanları doğruyor ama havuç salatası yapamıyorum çünkü onları da soğan gibi minicik doğruyor ama karıştırıcı olarak kullanıldığında da gayet başarılı. keşke havuç, marul ve domatesleri de salata için doğrayabilse o zaman harika olurdu da hoş var mı böyle bir alet bilmiyorum o da ayrı konu tabii.
bilindik elektrikli ev aletleri üretici firmalarına alternatif kurulmuş ,başlarda kimsenin adını bilmediği, şimdilerde bütçesi kısıtlı vatandaşların imdadına koşan ucuzcu firmadır.
yemekten önce 84,5 kg ölçüp, yemek sonrasında 83,9 kg ölçebilen 100 gram hassasiyete(!) sahip elektronik baskül markası. virgülden sonraki hassasiyet olmuşta, birler basamağı için daha çalışmaları lazım.*
genel olarak ürünlerini hiç kullanmamış olanların sürekli bok attıkları firmadır. oldukça ön yargıyla yaklaştıktan sonra fritöz ve mikresini edindim sinbo'nun, daha önceden kullandıklarımın yaklaşık 1/4 fiyatında ve 6 aydır mükemmel performansla çalışıyorlar. evlenmeden önce bu kadar ön yargılı olmasam en az 4-5 ürün daha eklerdim sepete. kullanıp da "ah vah" eden pek kimse görmedim...
zincir gıda marketlerin bir numaralı elektronik markası. sinbo markası altında bir sürü markaları da vardır. ürünleri tatminkardır. unutulmamalıdır ki ne kadar ekmek o kadar köfte .
Yukarıda da değinildiği gibi doğalgazı yanmayan öğrenci evinde -10 derece soğuk bir şehirde 18 liraya aldığınız ıstıcıyla (http://www.vatanbilgisaya...ctdetails.aspx?I_ID=40621) içinizi ısıtan marka, şimdi kim bana ne derse desin ben sinboyu savunurum arkadaş ;onlar için slogan bile buldum "sinbo donmaya karşı birebir".
banyo ve mutfaklarımıza teknolojik ev aletleriyle giren ve halen girmeye devam eden ev aletleri markası.
mahallemdeki şok mağzasına gelen 3 sinbo katı meyve sıkacağının 1 tanesi bozulup geri gelmiştir. burdan da yüzde 33 lük bir arıza ihtimali oluyor. alırken dikkat edin şansınızın iyi olması lazım.
Ucuz mallardan, çabuk bozulan küçük ev aletleri yapan firma. Gidip Çin malı alsanız daha iyidir, ondan daha uzun dayanacağı kesindir. Kullanan kişiler her an gazetelerin üçüncü sayfalarına haber olabilirler.
4 senelik kettle ı canavar gibi çalışmaktadır.
aldığım sinbo marka tıraş makinesi, saç kurutma makinesi ve baskül arasından 4 hafta ile en uzun süre dayanan baskülü buradan kutluyorum.

kısaca (bkz: dandik).
ucuz ve güzel ürünleri ile öğrenci milletinin kara gün dostu, yareni, can yoldaşı.

sinbo traş makinesi: birkaç ayda bir şarj edilen bu alet kullanımına alıştıktan sonra gayet başarılı sonuçlar veriyor. 1 yıldır kullanıyorum ama arada bir. normalde tercihim mach 3.

sinbo basgül: 80kg olan ben ve 100kg olan ev arkadaşımla ortak aldığımız bu alet hassas görüntüsüne ve cam olmasına rağmen şimdiye kadar yamuk yapmadı. henüz 1 yaşında.

sinbo saç kurutma makinesi: sinbo shd-2639... küçücük bir saç kurutma makinesi bu. ama ben hani yaşlı amcalarımızın, teyzelerimizin taktıkları damaklar var ya onların yapım aşamalarında bile ısıtıcı olarak kullandım bu aleti. 'baz plak' denilen mumları yumuşatmak için 30-40 dakika aralıksız çalıştırdım ve bana mısın demedi... bu günlerde yaşadığım şehir biraz soğuk ve kaloriferlerin yanması için de henüz çok erken. peki bilin bakalım ben az önce nasıl ısındım?*
babama aldığım tıraş makinesi 3.gününde kullanılamaz hale geldi. içindeki bir parçası kırılmıştı. sinbo nun müşteri hizmetlerini aradık ve durumu anlattık. hiç bir ücret alınmadan kırılan parçanın yenisini adresimize gönderdiler. şimdilik ucuz olan bir marka ama gittiği yol doğru.
evimizin her şeyi olan bu muydu diye şuan kara kara düşünmeye iten küçük ev aletçisi.