1. 1.
    mutfak araç ve gereçleri satan bir firma adıdır.
    ... akrep
  2. 2.
    dandirik ev aletleri markası. tek iyi yönü fiyatının düşük olmasıdır. adamlar miksere 5 seçeneği olan hız ayarı düğmesi koymuş ancak hepsinde de alet aynı hızda çalışıyor. bir de turbo tuşu var ki ne işe yaradığı henüz çözülemedi.
    2 ... ad lucem
  3. 3.
    sadece mutfak araç gereçleri değil küçük ev aletleri üreten, satan firmadır.

--spoiler--
    ürünler şuradan incelenebilir:
    http://sinbo.com.tr/HTML/index.asp
    --spoiler--
    2 ... hataliysam ara
  4. 4.
    (bkz: garbage)
    1 ... max cavelara
  5. 5.
    Paranın satın aldığına alacağına pişman olan, ucuz ev aletleri üretmeye çalışan firma.
    ... burax
  6. 6.
    ekmek yapma makinesi reklamlarındaki gitar çalan amcamızın konuştuktan sonra neden aniden sağa (bize göre sola) baktığını merak ettiğimiz ürün.
    1 ... brunglace
  7. 7.
    en dandik elektronik eşya markalarında ilk üçte muhakkak yer alması gereken dandirik marka. gerçi adamlar 20 ytl'ye kettle satıyorlar, hem ucuz, hem de kaliteli olsun diye bir beklenti içine girmek çok da doğru olmasa gerek.
    2 ... yasak merve
  8. 8.
    14 ytl ye saç kurutma makinesi satan ve şu ana kadarki performansından gayet memnun bırakan firmadır. fazla kaliteli ürün beklemek hatalıdır zira 14 ytl ye aldığınız bir ürüne ne kadar giderse kar gözüyle bakmak gerekir.
    1 ... eurasia
  9. 9.
    bendeki 20 ytl'lik fritözünün yağ kabının çıkmaması sebebiyle beni delirten fritözün markasıdır.
    -1 ... archvile
  10. 10.
    ben ürünlerini kullanıyorum.mikseri gayet güzel.2.5 yıl oldu hala bozulmadı.bekliyorum bozulacak diye * tıkır tıkır çalışıyor.
    ... celebrity