bugün

entry'ler (415)

hz muhammed in 9 yaşındaki karısı

araştırmadan, kulaktan dolma bilgilerle yazılmış iftira.

http://www.sorularlaislam...ginde-kac-yasindaydi.html

okuyun da öğrenin cahiller.

amy winehouse

Dünyanın en güzel sesli kadınlarından biriydi. Yaşamı trajik, ölümü ise tam bir dram oldu. Ben en çok annesine kızıyorum. Nasıl oldu da yavrunu o halde görmeye dayanabildin? Benim de yavrum var. Seni ağlarken görünce içim acıdı. Ama kabahatin büyüğü sende hanım teyze. Yavrunu kaderine terkettin. O mezarını kazmaya yeltenirken eline küreği sen verdin.

Kimse kızmasın bana. Anne olacaksınız en başta dediğimi anlayabilmeniz için.

37 yıldır yıkanmayan adam

Beklemediği bir anda üzerine 1 kova sabunlu su atılması gereken kişidir. Ya da çaktırmadan "amca bak sana ne göstereceğiz" deyip seri bir şekilde araba yıkama ünitesine de sokulabilir. Oradan kurtulmaya çalıştıkça cillop gibi olacağı kesin.

hastahane mimarisindeki labirent sorunu

Televizyon binası yapmak isteyen mimara hastane işinin gelmesi, akabinde cinnet geçiren mimarın intikam alması sonucunda meydana gelecek sorun.

yazar nicklerinden ölüm nedenlerini tayin etmek

taichiyapanpisi: kuduz ya da hain bir köpek saldırısı sonucunda parçalanarak feci şekilde can verme.

öpmekten haz duyulan uzuvlar

Bebek gıdısı.

gaza getiren metal şarkıları

Fuel-Metallica.

kuzeylilerin güneylilerden daha güzel olması

(bkz: Bunlar da mı estetikli)
http://galeri.uludagsozlu...a-g%C3%BCzel-olmas%C4%B1/

kuzeylilerin güneylilerden daha güzel olması

Dünyanın en güzel kızları Venezuela'dan çıkar. Diğerlerine haksızlık olmasın diye her sene seçmiyorlar. Oysa hemen hepsi huri gibi. Yani neymiş, desteksiz atmıyormuşuz.

eurovision a minik dualar katılsın kampanyası

(bkz: eurovisiona mustafa keser katılsın)

atatürk asker ise vatanı kurtarmak zaten göreviydi

(bkz: memlekette tek asker atatürk müydü ki)

allah ın helal kıldığına haram demek

Peygamber Efendimiz (S.A.V)'nin bal şerbeti hususunda kızıp yemin etmesi üzerine inen Tahrim Suresinde mealen:
"Ey Peygamber! Niçin hanımlarının hoşnutluğunu arayıp da Allah'ın helâl kıldığı şeyi kendine yasaklıyorsun? Allah çok bağışlayıcı, çok merhamet edicidir." denmiştir. Yani Allah'ın helal dediğini insanın kendine haram etmesi yanlıştır. Yemin de edildiyse, 3 gün üst üste oruç tutmak kefarettir.

ben bu yazıyı tanrı ya yazdım

Allah'ım gece gündüz yakarıyorum ama beni duymuyorsun. Ben senin kulun değil miyim?

3 pitbull ile çıkmaz sokakta karşılaşmak

Bunun daha da korkuncu "Konakta 14 köpekle karşılaşmak" olabilir ki mümkündür. Hatta rivayete göre olayları yatıştırmaya giden başkandan da 100gr kadar eksiltmişlerdir.

tek kelime ile mustafa kemal atatürk

Kahraman.

cezar millan

Nat.Geo.'da "Köpeklere Fısıldayan Adam" programının yapımcısı. 27 Ağustos 1969 doğumlu. Kitabı Amerikan Best Seller'e 1 numara olmuştur. Ayrıca bu kadar ufak tefek bir adamın 2 şımarık kurdu (evet kurt, kurt köpeği değil) mum etmesine şahit oldum. Adamdaki kontrol takdire şayandır. Los Angels'ta Köpek Psikoloji Merkezi'ni kurmuştur (2009).

(Edit: Hızlı klavye kazası için kusura bakmayın)
(bkz: Rezillik)

3 pitbull ile çıkmaz sokakta karşılaşmak

Köpeklerin gözlerine bakmayın ve Cesar Millan'ın dediklerini hatırlayın: "Sakin ve özgüven dolu, sakin ve özgüven dolu... Eşşehü enlaaaa..."

(bkz: cesar millan)

sözlük yazarlarının hayat felsefeleri

Herşeyin hakkını ver; aşkın da, savaşın da...

püskevit için ne dediler

çükületalı püskevit olsa, yanında çay mis olurdu mis.
(bkz: taichiyapanpisi)

tayyip erdoğan ın istanbul u biz fethettik demesi

(bkz: izmir i fethet de görelim)