bugün

Ben aldım, tüketici hakem heyeti vs ile uğraşıyorum. Pişman kere pişman oldum. Aklınız varsa önünden bile geçmeyin derim.
2017 eylülünde aldığım katı meyve sıkacağı üst tarafı yerine tam oturmamasından dolayı yumruklayarak kırdım bugün bir daha tövbe almam 1.5 yılda çöp oldu katı meyve sıkacağı be.
Sinbo dayanıklı ev aletleri sloganı ile aklıma kazınmış Marka.
fakirin dostu, zenginin düşmanı.
Hiç de öyle iki üç sene kullan at olmayan markadır. Yani en azından benim ekmek kızartma makinesi, kettle, saç kesim makinesi öyle değil. Yıllardır kullanırım. Son zamanda bozulan ekonomiyle bu markanın da fiyatları arttı. Zaten mayısta da en çok fiyatı artanlardan biri ev eşyalarıymış.
mekanizması sağlam da olsa, malzemesi kötü marka.
cihazların motoru bozulmuyor ama malzemesi çürüyor, plastiği eriyor, metal yerleri pas yapıyor. vb...
Geçen yıl devlet tarafından piyasadan toplatılan elekronik ürünler içersinde adı geçen marka.
Bir phillips değildir. Bütçesi düşük insanlara hitap eder ve idare eder.
kettle'ını 4 yıl kullandığım firma.
menşeisi çin olan marka.
ürünleri kısa sürede elinizde kalır, kullanmayın.
tost makineleri rezildir.
Servisi çok iyi olan firma. 30 Liraya fanlı ısıtıcı almıştık. 2-3 Ay sonra durup dururken çalışmamaya başladı. Sinbo'nun sitesinde bir form var kargolu servis için. Onu doldurdum. 1-2 Gün sonra Yurtiçi Kargo'dan geldiler ürünü almak için. Garanti belgesiyle birlikte yolladık. Yine 1-2 Gün içinde ürün geri geldi kargoyla. Bu sefer yapılmış bi' haldeydi ve benden bu süreçte kargo parası falan da almamaları beni şaşırttı diyebilirim...
hala niye üretim yaptığı sorgulanması gereken firma.
(bkz: onuncu nesil silik)
Fiyat/performans açısından mükemmel firma. Via port kipadan farklı zamanlarda aldığım. Saç kurutma makinesi, kahve makinesi (en mükemmeli sadece 20 tl), tost makinesi (5.yılı) ve blendırı sorunsuz olarak çalışmaktadır.

Yazarlarımız dandikliğinden dem vurmuş ama 20 tl ye kahve makinesi satıyor adamlar ayıp. Garantisini kullandığına değmez lan bozulsun 1 yıl sonra al yenisini, kargocu falan beklediğine değmez. Mükemmel markadır. Tek yarı yolda bırakan aletı hassas mutfak kantarıdır. Zaten bu kadar ucuz bir firmadan öyle ince işçilik beklemmez.
elektronik tartısı rezalet olan markadır. ilk çıkışınızda kilonuzu öğrenerek üzgün bir şekilde tartıdan inersiniz, hemen 3 saniye sonrasındaki ikinci çıkışınızda sizi 6 kilo daha zayıf tartar. siz de bir daha ucuz marka almamak üzere kendinize söz verirsiniz.
bazı ürünleri yıllarca , bazı ürünleri sadece 1 yıl kullanılıp bozulan ve tamir olamayan ucuz marka

kullandığım rondosu ve ütüsü çabuk bozulmuş ve tamir olmamış olsa da
-saç kurutma makinesini 6 yıldır
-tost makinesini 8-9 yıldır
-mikserini 10 yıldır kullandığım marka.

yine de helal olsun .
2 yıldır hergün kullandığım blender ve yumurta haşlama makinesinin hala arıza yapmaması ile sevdiğim bir marka olmuştur.
öğrencilerin evinde a dan z ye bütün elektrikli ev aletlerinin markası. oldukça ucuz olduğu için tercih edilir fakat ucuz olduğu kadar da güvenilir değildir. evde prize takılı şekilde sinbo ev aletleri bırakılmamalıdır.
bozulmayan ürünü yoktur, daha üretilmemiştir.
fiyat performans olarak bakıldığında üstüne tanınmayacak markadır...*
gariptir, bu markanın yanında verilen garanti belgesinde garanti ne kadarsa, aletin bozulmama süresi de o kadar. ekmek kızartma makinamın iki yıl garantisi vardı ve iki yılı geçince bozuldu mesela. birkaç kişide de böyle oldu. tabii tamamen kendi kanaatim bu. yine de ucuz olduğundan, alınıp iki yıl kullanılarak atılabilir.
ucuz olduğu için gittim bir tost makinesi aldım sinbodan. daha önce burun içi kılsal yapıyı modifiye etme mekiği almıştım. çok iyi kesmiyordu ama bunu asla yüzüne vurmadım. garibandır deyip sustum. hakkını yemeyim bazı bazı da hayretler içerisinde bırakmışlığı vardır. misal on parçaya bölünmüştü o burun içi kılsal yapıyı modifiye etme aparatı lakin yine de çalışmaya devam etti. gönülden yapıyordu işini. aşikardı bu. elin zengin piçi, arzum ve tefal, olsa en ufak bir çizikte yarı yolda bırakırdı beni. ama o yapmadı. bırakmadı benim narin kollarımı. ben de sırf o'nun hatrına sinboya gittim bugün bir kez daha. bir tost makinesi aldım. biliyorum bu tost makinesinden de tam randıman alamayacağım. ama olsun. öğrenci dostu olması, dayanıklılığı ve tost yaparken gönlünü koyacak olması yeter bana. gönülden pişirsin de tostumu varsın geç olsun...

candır. canandır sinbo. yardan geçilir sinbodan geçilmez.
Yeni açtığımız mağazamıza aldığımız Sinbo marka mini elektrik süpürgesinin motoru yanınca mail attığım firma. Cevaben ; yarım saat içinde tarafıma dönüş yapmış olmaları , ilgi alakaları beni hayretlere düşürmüş firmadır efenim.Ve akabinde ücretsiz kargo hizmetleriyle ürünü mağazadan aldırıp , 3 evet rakamla da yazıyla da üç gün içinde makineyi yenisiyle değiştirip yine ücretsiz bir şekilde tarafıma kargolamışlardır.Ağlamak istiyorum sayın izleyiciler
satış temsilcilerinin bile daha sormaya kalktığınız anda, ürünlerini satmalarına rağmen tavsiye etmem dediği marka.