bugün

adresi http://www.yemeksepeti.com olan mükemmel yararlı harika site.evde otururken canınızın istediğini ayağınıza getirtme fırsatı veriyor.tabii ay sonunda o ay süresince gırtlak için ödediğiniz parayı hesaplayınca kalbiniz bir hop eder ama olsun,can boğazdan gelirmiş.bugüne kadar hiç bir sorunla karşılaşmamam,gayet ince düşünceli oluşları,online destekleri kendilerini vazgeçilmez yapıyor.
kurucusunun cok zeki ve cin oldugunu düsündügüm süper sey**
http://www.yemeksepeti.com/ internetten sipariş verebileceğiniz başarılı güzel bir site.
en doyurucu site..*
açlık sorunumu çok kısa bir sürede çözen harika oluşum.internetteki kaydım bittikten tam 30 saniye sonra onay telefonu geldi,özel indirimleri de cabası.helal olsun diyorum.
kayıt olurken, "bu siteyi nerden duydunuz" bölümünde "ek$isozluk" secenegini de kondurmuş site.
Gördüğüm en başarılı Türk sitesi.
Telefonla yemek siparişi vermeye üşenen benim gibi kişiler için tarifsiz yer.
http://www.adreseyemek.com
Yasadigim kadariyla süper ötesi bir ciddiyetle calısan*hatta soyleki siparis vermis oldugunuz yemek yok ise sizi arayıp*o yemek kalmamis sana biz sundan verelim diyen sirket.Cani gonulden destekliyoruz seni yemeksepeti**
kendini internet ortamından şimdide dijitürk ortamına açmış aç ve üşengeç insanların göz bebeği.
antalya'da da hizmete girmiştir.
en favori sitem.kim yaptıysa allah kendisinden razı olsu dedirten site...
Verdiği kaliteden dolayı dvd dışında ek promosyonlar (hediye çekleri gibi) sunmayan site. Ancak sunduğu hizmet o denli başarılı, müşteri hizmetleri o kadar doğru ki; bu da bize yeter diyoruz.
tam sedatif * kişiler için hazırlandığını düşündüğüm site.
yurtta kalan öğrencilerin hayat kurtarıcı sitesi..
artık bana plaket takmasını beklediğim en doyurucu site.
az önce yaşadıklarım üzerine popülaritesini sömüren değil o popülariteyi hakeden bir işletme olduğunu bana ispatlamış hizmet aracıdır. 2 saat kadar önce verdiğim siparişin içinden istediğim salata çıkmayınca ben de yemeksepeti'nin müşteri hizmetlerini aradım. o telefonda benle ilgilenen beni tekrar tekrar arayıp durumu soran hanfendi her kimse kendisine karşı en içten sevgilerimi besliyorum bunu buradan itiraf etmek isterim. salatanın olmadığını ve ayrıca gelen yemeğin de yolda biraz döküldüğünü söyledim. hemen siparişi verdiğim restoranı arayıp iki dakika içinde beni geri aradı yemeksepeti'ndeki o güzel sesli kişi. söylediği şey salata yerine bana tatlı gönderileceği ve ayrıca yemeğin de yeniden gönderileceiği oldu! üstelik benim yemek konusunda bir yenilenme talebim olmamasına rağmen. kendileri sayesinde bir tabak yemeği de fazlada yemiş oldum açıkcası. anladığım kadarıyla yemeksepeti ile çalışan restoranlar da bu ortaklığın bozulmaması adına her türlü isteği kabul ediyorlar; doğrudan o restorandan bu siparişi verseydim acaba aynı tepkiyi alabilir miydim doğrusu şüpheliyim. eh bir aracı kurum olarak yemeksepeti gerek personelinin müşteriyle olan diyalogu gerekse sunduğu hizmetle bu aracılık sektörünün lideri olmayı sonuna kadar hakediyor! ancak bu siteyi kullanıcak kişiler için bir tavsiye: kebap gibi sıcak tüketilmesi tercih edilen yiyecekleri olabildiğince size yakın restoranlardan sipariş edin. sitede başka yerlerde olup da size de sipariş getiren restoranlara aldanmayın çünkü servis ulaşıncaya kadar verdiğiniz sipariş buz gibi oluyor bu da tadı etkiliypr tabii benden naçizane bir hatırlatma...
internet üzerinden en ince ayrıntısına kadar aldığı yemek siparişlerini restaurantlara ileterek sizi restaurant görevlileriyle telefonda muhattap olmaktan kurtaran, olası sorunlarda müşteriyle birebir ilgilenerek onların gönlünü almasını bilen üstelik belli bir miktar ve üstü sipariş verirseniz size dvd hediye eden* başarılı kuruluş.**

Başarılı olmuş, kapsama alanı artmıştır. Hatta piyasada yeni yeni taklitleri de görünmeye başlamıştır. *
bu karlı kışlı havalarda hayat kurtaran yemekcim. dışarı çıkmıyon telefonda etmiyon yemeğin geliyo ohh kebab yok pisa oehh.
hizmet veren restoranlarına gece geç saatlere kadar açık olan seyyar kokoreççileri de katmasını istediğimiz karın doyuran oluşum.
aslında midye dolma da satsalar hiç fena olmaz.
çoğu öğrenci bilgisayarında sık kullanılanlarda rastlanabilecek hizmet sitesi. siteyi açılış sayfası yapanını tanıyorum, o derece yani!
insanlık tarihinin, avlanmak ve yemek pişirmeyi öğrenmek dışında, en büyük buluşu.
Türkiye'nin en iyi ticari websitesidir kuşkusuz.Müşteri memnuniyeti flan herşeyiyle...
yaban ellere düşmüş telefonunda bir kontörü bile bulunmayan öğrencilerin kara gün dostu site.O'na site demek yanlış olur , o bir fenomen...*
uyuşuk öğrenciler için de ilaç gibidir. Misal, yurdun tam karşısında bulunan mekana gitmeye üşenen uyuşuklar * alırlar bilgisayarı ellerine ve hiç utanmadan sipariş verirler.Yavrum zavallı mekan sahibi de apışıp kalır ne yani nasıl ya diyerekten...
(bkz: gençlik nereye gidiyor azizim)
McDonalds servis elemanları ile arkadaşlık seviyemi "enseye tokat göte şaPLak" durumuna getirtecek site.