bugün

kendisi hakkındaki efsane analiz

ahmet çakar : "Seni tanımasam umumiyetle geceleri son derece lüks lokallere çıkan. yaşı 50 olup, fiziğini korumuş, bilekliği ve bordo renk ceketiyle, 70-75 yaşındaki kadınlara jigololuk hizmeti veren bir adam sanırdım.

https://youtu.be/XNHvACmte-4?t=349
Galatasarayin orta sahasını beğenmedim bugun diyor hahahhaha .

Cimbom yenince suratı duvar gibi olmus. Orta sahamiz çatır catir top oynadi bugun. Nererdeyse tüm yorumcular orta sahayi övdü.

Futbol bilgisi bu kadar bu adamin.
Sinan engin in instagram adresi Sinan Engin.
allah'ın yeryüzünde ki gölgesi.
seda sayan'ın oğlunun babası.
beğenmediğiniz bu adamı seda sayan koca olarak aldı ve bir de çocuk yaptı bundan. bir tarafını beğendi ki aldı...
Onun fikri onu ilgilendirmez.
parti kursa oy veririm çok ciddiyim.
görsel

uygun fiyata marketlerde bulabilirsiniz, ben kullandım ve oldukça memnunum.

kepek sorunundan uzun süredir muafım.
sinan engin için herkesin bir düşüncesi var, biraz enteresan bir adam da benim aklımda kalan şey topçuluğunun harbiden iyi olması.

yani bir cristiano fiziği ve karizması, bir messi yeteneği de değil.

en fit halinde bile futbolcuya benzememesine karşın bir pırpırlık, bir teknik, uzun şut yetisi...

güney amerika desen değil, avrupa desen tam o da değil. enteresan bir stil ama ciddi iyi topçuymuş sinan engin.

genelde yorumculuk yapan topçular neden bilmem çok da yetenekli olmaz. çok flaş tipler genelde hocalık yapar zaten.

izletir yani:
https://www.youtube.com/watch?v=9KExeZblxGA
eski beşiktaşlı futbolcu, beyaz futbol isimli durum komedisi canlı sitcom programında yorumcu ve ahmet "goethe" çakar'ın bir numaralı yakın arkadaşı. kendisi adam gibi bir adamdır ama ahmet hoca kadar kendisine hayran değilimdir. özellikle kel olduğu için insanlar şampuan, saç gibi konularla dalga geçince aşırı sinirlenir.

canlı yayınlarda genellikle (önceden) ali ertem şener ve rasim ozan kütahyalı sağolsun bazen canını sıksalar da onlar da çok severler sinan hocayı. rasim genelde abdülkerim durmaz ile uğraşır (amca yeğen profili olarak kerimcan durmaz'ı başına sarmıştır mesela, apo hoca rasime kupayı fırlatması gibi örnekler) ama birbirilerinden asla ödün vermezler.

beyaz futbol ve derin futbol programlarında özellikle başrolü üstlenir. rasim genelde paylaçoyu oynar, ahmet çakar filozoftur, abdülkerim durmaz ciddi takılır, onur yıldız moderatördür ve futbolun konuşulmasını ister, sinan engin de ağır abidir. başrolün en nirvana noktasındadır.

genellikle futbolun çok konuşulmadığı fakat dünya gündemi ve türkiye siyaseti ile ilgili alakalı komikli şakalı bölümler oluşturulup insanlara sunulduğu sırada kendisi ile ilgili rasim olsun, ahmet çakar olsun, takipçiler ve troller olsun, ister istemez sinirini yansıtacağı sıralarda bazen ortalığın amına koysa bile kimse yadırgamaz. çünkü onun sinirini kimse şov unsuru olarak algılamaz.

tolunay ören kendisiyle tanışma fırsatı bulmuştur. dün soru cevap yaptılar mesela instagramdan. hatta canlı yayında sinan engin kendisinden de bahsetmiş, selamlarını yollamıştır.

"bak sana burdan bi küfür ederim, bi küfür ederim, nefes alamazsın ha!"
saçını hangi şampuanla yıkadığını merak ettiğim abimiz.
bugünkü saç stili efsane olan ağabeyimiz.
şu an da yer aldığı programa yakışmıyor.
saçlarını hangi şampuanla yıkadığını merak ettiğim kişidir.
görsel
beşiktaş bitime 5 hafta kala şampiyon olur demişti çok fena patladı.
görsel
instagram adresi Sinan engin’dir.
200 kiloluk beyaz atkı sahibi şahıs. Komik bir insandır.

Eski karısı seda sayan da 90'larda kıtmızı saten yorgan giyiyordu.
görsel
bayağı güzel golleri varmış
https://www.youtube.com/watch?v=Gg4pn89iLwU
Futboldan bir gram anlamayan
2003 te mafyalikla falan bjkyi 100 yılında şampiyon yaptıran (!) Kişi

işin ilginci bir sene sonra 17 hafta fenerin 12 puan olduğu halde 34 hafta şampiyonluğu kaptırdı..

Enteresan...
beşiktaşın 2003 şampiyonluğunun baş mimarıdır. "benim fikrim beni ilgliendirmez" "futbolcunun cenaze namazı kılınmaz" "ben seni korurum kuddusi" gibi sözlerin sahibidir.
güncel Önemli Başlıklar