bugün

bana gore, Türkiyenin en cekıcı kadını.Bişey var onu cekici yapan ama bende bilmiyorum, bildigim tek sey cok feci etkılendıgım.
ahmet ümit' in romanından uyarlanacak sis ve gece adlı filmde, gizli servis elemanı sedat' ın izini sürdüğü mine rolünde oynayan eski manken.
tıp fakültesi eğitimini yarım bırakarak, oyuncu olmuş güzel..
kızıl saçlarıyla idol haline gelebilecek tuhaf ama ben bildim bakışlarıyla iddialı, kimine göre çok güzel kimine göre çok çirkin olan ilik gibi bir kız.
(bkz: asi)
(bkz: güzel kız)
ifadesiz bir yüz varmış gibi gelen ancak aslında dikkatle bakıldığında güzelliği o zaman anlaşılan hanımefendidir.
zarâfet nedir sorusunun cevabı. yarım elma dizisinde salak kızı oynuyordu biz de doğal olarak gıcık oluyorduk, daha sonra beko dizüstü bilgisayar reklamında ne kadar farklı olduğunu, salak kız karakterinin sadece "rol" olduğunu fark ettik.
sis ve gece yi izleyemedim ama en kısa sürede izlemek hedefim, asi dizisinde ise bambaşka.
kendisi hakkında buradan bilgi alabileceğiniz eski manken yeni oyuncu: http://www.selmaergec.com/
hayatımda gördüğüm en masum güzel hanımdır kendileri.

edit: kendisi almanya doğumludur. 4 dil bildiğini öğrenince ağzım açık kalmıştır.
çok kibar ve çok sakin konuşan,en son asi dizisinde defne karekterini canlandırmış oyuncudur.
Almanya'da tıp eğitimini tamamlayan staj için geldiği Türkiye'de yaşamaya karar veren fotomodellik, mankenlik yapan bilumum klip ve reklamlarda dizilerde filmlerde oynayan donanımlı pek bir kültürlü 1978 doğumlu güzel insan. Şimdilerde Sis ve Gece'den sonra ikinci sinema filmi Ses 'in heyecanı içerisinde olan duru güzellik.
gerçekten başarılı bir oyunculuğa sahip güzel insan.
bugüne kadar başlığı açılmayan oyuncu. hem güzel hem başarılı. yarım elma dizisindeki aptal sarışın ayça rolüyle tanıdım ben onu. ardından da asi dizisinde izledim.
(bkz: güzel)
bir filmde hayvan gibi sevişen sarışın.
ortalamın üstünde bir güzelliğe sahip olan oyuncu. ayrıca yarım elma dan sonra bir daha salak rolünde oynamadığı içinde farklı tarzdaki rollerde başarılıdır.
hürremli dizide padişahın kız kardeşi rolünde oynamaktadır kendisi.
yıllar evvel güzellik yarışmalarında derece alamadığında üzülmüştük, çünkü dayımın sevgilisiydi. bugün böyle ünlü olacağını, oyuncu olucağını bilseydik üzülmezdik herhalde! sanırım tıp okuyordu, bıraktı sonra okulu, bir süre mankenlik yaptı, iyi bir fiziğe ve buz gibi olsa da değişik bir yüze sahip, aynı zamanda da keman çaldığını bildiğim, ses filminde mehmet günsür ile başrol oynamış olan, kendini gittikçe oyunculuk konusunda geliştiren hatun.

(bkz: severek izliyoruz)
muhteşem yüzyıl isimli dizi sebebiyle bu ara namıdiğer hatice sultan olan hoş hatun kişisi. pargalı ibrahim paşa'ya kavuşamadığı için hasretle süzülen aşık kadın halleri ve hüzünlü bakışlarıyla rolünün hakkını veriyor.
zamanında emre altuğ klibinde de oynamış hatundur.
(bkz: gidecek yerim mi var)
16.Sadri Alısık sinema ve tiyatro ödüllerinde Ses filmi ile en iyi kadın oyuncu ödülünü büyük bir saskınlık ve heyecan icinde almıstır. gülüsüne hayran kalınası melek insan. basarıların daim olsun.
2.anlatya televizyon ödülleri törenine oynadıgı dizi Muhteşem yüzyıl ekibi ile katılmış, ve o sütun gibi bacakları ile ortalıgı yakmış oyuncudur.
benim bile gözlerim kamaştı, yakınlarında bulunanları düşünemiyorum.
asi'de de böyleydi, tutuk,uyuşuk,cansız ifadeler, mimikler,heyecanlı ve titrek haller. başıyla selam verişi, gözlerini süzüşü, yere bakışı... oyunculuğu kesinlikle beceremiyor, mimiklerini çok abartıyor,çok fazla süzülüp büzülüyor. tıp fakültesine devam etseymiş keşke.
görsel

wallaa silikonlu falan değilse hiç fena değil.

ekleme: birilerine göre fena imiş.
görsel