bugün

entry'ler (204)

burçların üstüne yapışmış özellikler

terazi-dengesizlik
teraziyim ve çok da dengeliyim ama dengesizini de görmedim değil ha.

ayrılan sevgilinin geri dönmesi

daha iyisini bulamadığı bari elimdekini kaybetmeyim diye düşündüğü içindir.kendisini terkettiği kişi gibi seven birini bulamayıp tıpış tıpış egosunu tatmin etmesi için geri dönmesidir.kabul etmeyin,kapatın kapnızı oturun ve ortam normale dönene kadar da çıkmayın.güvenliğiniz için...

ismail yk

şu an radyoda çalmaya başlamasıyla muhabbet kuşumun kendini kafeste yerden yere atması bir olmuştur. sanırım değiştirmemi istiyor,kuşun bile bir müzik zevki varmış

doğuş un çıplak fotoğrafı

ucuz şöhret

izmir

türkiye'nin en güzel şehri.

sevilmeyen akrabalar

kuzenler. akraba olmasın akbaba.....

osmanlı devleti ni yıkıp türkiye yi kurmak

düşman postalı girmişti o osmanlı da osmalı diye ağlandığınız imparatorluğun topraklarına, osmanlı kalmamıştı ortada,yunan olmuştu ingiliz olmuştu italyan olmuştu. Atatürk duruma el koymasaydı şimdi Türkiye denen bir şey yoktu,sen de yoktun.

rte nin somaliye giden tek başbakan olması

sen o hastaneler,hanlar hamamları kendi ülkende sefalet içinde yaşayan halkına,doğuya yapsan ya. oradaki gençler işsizlikten,cehaletten pkk zihniyetine çekiliyor ister istemez. okullar yap köylere,hastaneler yap,yollar yap askerlerimiz torak yollara döşenen mayınlarda ölmese. yine yap somaliye yardımını ama önce kendi içindeki somaliye de bi el atıverseydin. doğu ihmal edildikçe pkk zihniyeti genişliyor. kız çocukları okutulmuyor, okula gönderen aileler de karda kmlerce yürütmek, her an parçalanıcak tahta köprülerden geçirtmek, eğreti sallarla üstüste karşıdaki köyün okuluna göndermek istemediklerinden alıyorlar çocuklarını. önce bunlara bi bakıverseniz diyorum,önc ekendi kapımızın önünü temizleyip sonra başkasının kapısın önünü süpürmeye kalksak.

erol köse

gündemde olmadığı,unutulduğu için napsam napsam diye düşünüp ünlülerin sırlarını ifşa etmek suretiyle yeniden o çevreye kabul görmeyi hedeflemiş, ünlülerin de "ya bizim de bi şeyimizi bulur,açıklarsa"korkusuyla aralarına alıp içten içe nefret ederek görüntüde pışpışladıklarını düşündüğüm ayrıca çok kötü bir kalbe sahip olduğuna inandığım,gıybetin kralını yapan kişi.onunla ilgil yorum yapıyor olmak bile benim için yeterince kötü hissettirici ama içimde kalmasın istedim.

tuvana türkay

90'lı olduğunu ağzından duymasam inanmazdım. yeni nesil fazla gelişmiş yahu, kaaç yaş büyüğüm ama yanyana gelsek beni 90'lı sanırlar yanında. çok güzel bir kız, eğer değerlendirebilir,korursa çok kaliteli bir tarzı var,bozmazsa çizgisini başrolde oynayabilir gelecek sezon. o burnunu keşke yaptırmasaymış bir, kaşlarını derhal eski haline getirmeli bu da 2. onu güzel yapan detaylar doğallığı, hiçbir müdahaleye,oynamaya gerek duymayan hatları. kaşlarını dilerim doğal haline getirir. çok güzel bir kız,maşallah diyelim buradan.

matematik hayatin her alaninda gereklidir

bakkaldan aldığınız yumurtanın para üzerini saymanıza yarar.

sözlüğe girer girmez sinirlenmek

sol tarafta akp,tayyip,fethullah,mini etek giyen oruç tutmayan kız,izmirli olup oruç tutmayan saçı röfleli kız...gibi bir dolu başlık kirliliği görmek.

nur erkul

bir bayan olarak dupduru güzelliğiyle beni bile kendine hayran bırakmıştır bu hanım kızımız.Allah yolunu açık etsin.türk ırkı gerçekten güzelleşiyor,eskiden böyle değildi yahu,bizim nesilde zordu güzel bulmak şimdiki jenerasyonda elini sallasan güzel kıza çarpıyorsun.avrupadakiler halt etmiş hıh!

taksiciyle müşteri arasındaki diyaloglar

-selamun aleyküm
-aleyküm selam kızım. sen de bizdensin demek
-efendim?
(seçim öncesiydi,akp'ye ince bi gönderme yaptı burada,allahın selamnı bir tek akpliler verirmiş sanki)
-hayır değilim.
yolda ilerlerken mini etekli bir bayan görür ve başlar eleştirmeye
-şunlara bak ya kızım, k..ı başı açık afedersin,ramazan da yaza denk geliyor,biz nasıl oruç tutucaz bilmiyorum artık,orucumuzu da bozucaklar yengenaım(arkada oturan anneme söylüyor)
sizden önce bi kız bindi,minicik şort,analsın diye"kızım üşümüyo mu bacakalrın"dedim,gıg yok,anlamamaza geliyor.çok canım sıkıldı, tam kızdım eve gideyim süremicem başka diyordum siz bindiniz.

demet akalın

40 yaşına merdiven dayamıştır, nereye kadar bu şöhret, bu cafcaflı,ışıltılı ama boş hayat. artık çoluk çocuğa,düzenli bir hayata karışıp yuva kursa...ileride tüm bu ışıltılar sönünce pişmanlık duymasa.

izmirli kızların oruç tutmama sebebi

kanal 7'de çalışan, deniz feneri yardım kampanyasında yıllarca boy gösteren,yardım konserlerinde sahne alan sunucu-şarkıcı konserlere ücret almadan çıkıyorum beyanatını verip yıllar önce, bugün ortaya çıktı ki her konsere 2bin euro karşılığı çıkmış.nezaretten çıkar çıkmaz" çok şükür nezarette tuttum orucumu"dedi adam. oruç tuttun ya temizsin şimdi sen halkın gözünde,aklandına rtık.öyledir bizim milletimiz.dini damardan girdinmi tamamdır. o nedenle oruç tutan Allaha yakın,iyi insan,tutmayan kötü diye bir şey yok. Tutmuyor ama kimsenin de hakkını yemiyordur.oruçla namazla iyi insan,allahın sevdiği insan olunmuyor.sen harama el uzatmamış mıısn,gıybet etmemiş misin,kul hakkı yememiş misin, başkasının karısına-kızına bakmamış mısın, hep bana rabbena diyerek senden zor durumda olanları görmemiş,yardım etmemiş misin,anne-babana hayırlı evlat olmamış mısın...bunlar yokmuş ama senin başın secdeden kalkmıyormuş,oruç tutuyormuşsun...kimi kandırıyorsun?kendini mi,Allahı mı?kendini olmayasın? ibadet de gizlidir kabahat de, sen başkalarının orucuna kafa yoracağına kendi orucuna,ibadetine yönel,bırak başkasını, sırat köprüsünden belki sen emekleyerek geçerken o koşarak geçecek.

yardımlaşma ve dayanışma dernekleri

çok az bir istisnayı ayırarak,çoğu kendilerini eğlendiren,dostlar alışverişte görsün tarzında olan,dernek çalışanları ve ailelerine yemekler düzenlemekten başka bir şey yapmayan yardımlaşma dernelerinin adını kirleten yapılaşmalardır.

sözlük yazarlarının istekleri

kadın ezilmesin,hor görülmesin,şiddet görmesin istiyorum
gençler kötü alışkanlıklar edinmesin,uyuşturucu-alkol bağımlısı olmasın istiyorum
kimse kaza geçirmesin,birilerine muhtaç kalmasın istiyorum
fakirlik kavramı ortadan kalksın, fakir olan herkes orta halli olsun istiyorum
trafikte hız yapılmasın,herkese ehliyet verilmesin istiyorum
doğuda doğurmanın bir sınırı olsun,bir kadın (5-6 çocuk hatta fazlası)doğurmasın istiyorum
kimse hırsızlık yapmasın,kimse kimsenin caanına kast etmesin, dünya güvenli ve huzurlu olsun istiyorum
genç kızlar kendilerini ortalık malı gibi her çıktıklarının altına atmasın, biraz zor olsunlar istiyorum
evde hasta olduğumda benimle ilgilenip,anne çorbası pişirecek biri olsun istiyorum
savaş olmasın,kimse kimsenin oprağına göz dikmesin istiyorum
yere çöp atanları görüp de görmemezliğe gelmek yerine uyarsınlar,utandırsınlar istiyorum
herkes eşit hak ve özgürlüklere sahip olsun istiyorum, parası olan haklı olmasın
dizilerde bazı meslek gruplarını aşağılayıcı temalar işlenmesin istiyorum...kapısı kızı,şöför oğlu,manav kızı...

whitney houston

bir zamanların efsanevi kadın vokali...sonra pek çok yıldız gibi uyuşturucu,alkol batağına saplanıp yıldızını söndürmüştür.
http://www.dailymotion.co...ston-i-have-nothing_music

hilal cebeci

ünlüler çiftliği miydi neydi öyle bi program vardı, orada çok aklı başında,ağır başlı bir kızdı ve çok şaşıtmıştı beni peki neden diğer imajı oturttu üzerine diye. şimdi yine saçmalamış. kim böyle fotoğrafları milyonlara servis eden birinin eşi,çocuğunun annesi olmasını ister hilal? kim ileride annesinin böyle fotoğraflarının okulda,orda,burda,bir tartışmada önüne getirilmesini, annem gençliğinde neler yapmış, insanlar onun hakkında neler düşünüyormuş diye google'da arama yaptığında bu fotoğraf ve yorumları görmeyi ister ister?keşke adından bahsettirmek,ün,şan değil de iyi bir eşle iyi bir yuva kurmak olsa önceliğin.