bugün

Beyinsiz. Bu taşkın soyadında bir şey var ya hadi hayırlısı.
bugün kendimi sırf memesine shop denildi diye soyunup foto atarak kanıtlayan merve taşkın kadar istikrarlı ve zeki hissediyorum.

Takipçi kazandırayım belki böyle düşüyodur. o sen olsan bariyi söylüyor galiba memelere bakarken kulaklarım çınlamış pek anlamadım.

https://twitter.com/mania...status/907727180381278208
Kendini rezil ediyor, bunun farkında değil mi? Umursamıyor mu? Bilemiyorum.
Karius 'un instagram whatsapp ve snap den yurudugu hatun diyorlar.. dogru mu bilemedim...
Ağır kaşardır. Sürekli kendini sergilemekten kaçınmaz. Abaza’lar çok sever.
https://www.superhaber.tv...afi-paylasti-haber-143347

hala bakireymiş.

karius buna dokunmamış, sabaha kadar şiir okumuşlar birbirlerine.
Bakireysen evlenelim güzelim? Neyi bekliyoruz ulan.
görsel
Kendisinin zihinsel sorunları olduğunu düşünüyorum gündeme gelmek ve mesaj vermek için çaba.
(bkz: ciddiye alınmayan bir mal)
kendini et parçası olarak gören insanlara üzülüyorum. benim bir vasfım yok tüm varlığım resimde gördükleriniz, diyorlar bu insanlar. bakireliği tartışma konusu yapmak ? bu büyük başarı olmalı. ya da karius mudur her neyse o herifi reddetmek bunlar insanlığa ve ülkemize çok büyük katma değer sağlayan şeyler (!) ata'nın gençliğe hitabesini yanlış anlamış milyonlarca genç... yazık. bu bir hakaret veya küfür yazısı değil, sadece sitem.
görsel
geriye ne kalıyor ki zaten?
çok güzel memeleri vardır. tinderda eşleşmiştik zamanında, kanyon welldone'da yediğimiz yemek sonrası deadpool 2'yi izlemek için sinemaya gitmiştik. morena baccarin'i de izlerken hormonlarıma yenik düşüp memeleri elleşmişliğim vardır, fazlası yok. kendisi bakire olduğu için evlenemeden olmaz demişti.
henüz ünlü olmadan evvel eşleşmiştik.

"görüntün tamam ama sustalı taşımak da nedir yoksa barzo musun?" deyip reddetmişti. canı sağ olsun.
görsel
artık bakire değilmiş kanlı çarşaf assaydın bi de instagramına
Bütün Türk milletinin merakını tamamıyla gidermiş kaşardır.
atalarımız boşuna dememiş.

ya meraktan ya yar...... gelir .
yeni olmuş gibi lanse ediyor bence. böyle hatunlar çoktan denemiştir... gündeme gelme çabası işte.
Yüz verme karıya gelir sıçar halıya diye boşa dememişler. Bu siktigimin sosyal medyası yüzünden karılar arsızlaştı.
https://twitter.com/mertp...tatus/1068183690264670211
gereksiz tip bir insandır,evet ne yazık ki hemcinsim...
Çok tatlı bir hanım kızımızdır. Beğenerek takip ediyoruz. Evet
Artık bakire olmadığına göre;

(bkz: anne ben bu gece mervelerde kalıcam)

sözü daha bir anlam kazanmış oldu bundan böyle..

Sembolik bir anlam kazandı velhasıl.
Bunu nusret gibi paraya para demeyenler götürür.
salak ayağına yatıp paraları cukkalayan bir hanım kızımız. o da biliyor yaptıklarının bu ülkede kendini nasıl imaje ettiğini, yediği damgaları ama güzel de reklamını yapıyor. 3-5 sene sonra kendini yeterince garantiye aldıktan sonra baktı tepki yağıyor ülkeden siktir olup gitme ihtimali var. bizim sazanlar da utanmıyor mu ailesi falan yok mu diyor kız vücudunu reklam yapıp zengin oldu bile. elalem 1 der 2 der üçüncüde ya unutur ya alışır sen de elinde çekirdek magazin programları izlersin. yani bırakın kim ne bok yerse yesin herkesin aklı başında sadece çok güzel salağa yatıyorlar yani yine sikilen sen ben oluyoruz. al bak şeyma subaşı senin onu kötülemen şeyinin ucunda bile değil aldığı paralara bakıyor. o insanların zaten dünyası kendi cemiyetleri. onun dışındakiler umurlarında bile değil onun
dünyası da o. mesela sen ailene bağlısın, bir mahalleye, bir okula, bir şehre kısacası bir şeylere bağlısın ve bu bağlılıklar bizi toplumun normlarına uymaya zorluyor. böyle yıkık bir başlığa neden bu kadar uzun yazdım bende bilmiyorum ama biz böyle aa öyle mi yapmış, vay orospu vay, yok artık falan dedikçe bu kişilerin ekmeğine bal sürmekten başka bir şey yapmıyoruz.