bugün

yazarken klavyeyle beraber titrediğimiz insan.türkiyenin en büyük mafyası.sanat ve spor camiasından pek çok dostu olduğu söylenegelir.

edit:abi saygılar.*
vedat peker adında bir abisi olup,şile'de süper bir villası bulunan,medyaya sızmış videolarında psikopatlığın dibini bulmuş olduğunu gördüğümüz adamdır.

Bu da kendisinin facebook profili;

http://www.facebook.com/sedatpeker
irlandalı futbolcu.
Türkiye çapında yaklasık 1300000 yegeni,800000 amcaoglu,130000 kankası oldgunu tahmin ettiğim mafioso.Zira her kavgada geçer bu replik "ben sedat peker'in yegeniyim hüleeen annzı sktirtecem"
bir an önce hapisten çıkarılmaması durumunda sokakların bu günkü pis durumundan bir daha kurtulamayacağını düşündüğüm büyük türk milliyetçisi.
en son o da başbakan gibi değiştiğini iddia edenler kervanına katılmıştır. bir diğeri için (bkz: haluk ulusoy)
futbola da bulaşmış rizeli şahsiyet

http://www.parmakizi.com/...ffset=225&dat_id=3866
hakında cok yakınları dısında kimsenin kesin bişey bilmedigi kişidir,sadece rizeli ve koyu milliyetci oldugu alelade ortadadır.agzından cıkan bir lafla türkiye futbol federasyonu secime gitmiştir okadar tssklıdır.
söylentilere göre eskişehirde yaşamını sürdüreceği,doors parkı satın aldığı idda edilen türkiyenin en büyük mafya babalarından biri..
göksu evlerinde villası olan kişi ayrıca bmw 6 45 i vardı bi ara kahverengi.
antalyaspor başkanının ismi. *
biz doğu kardenizliler kendisini çok severiz. Sebebini bende bilmiyorum ama çok severiz. ismail türüt kendisinme şarkı bile yapmıştır.
"karadeniz uşağı hep zekidir hem deli, anası bilmem ne taşır, kendisi barabelli"
şeklinde sözleri vardı.
Hatta bir kez bu şarkıyı bir karadeniz radyosunda dinlediğimde, dj'in " sedat abimize yazılmış bir şarkı" diye hitab edince çok şaşırmıştım.

yıllar sonra editi: aradan sekiz yıl geçti, hala neden sevilir anlamış değilim.
(bkz: hakan peker ile sedat peker in kardeş çıkması)
(#410445)
(bkz: sedat peker in yegeni)
çatlı'dan sonra daha doğrusu çatlı'nın modası geçtikten sonra devlet tarafından desteklenen bir diğer mafya babasıdır sedat peker..
tam bir turk milliyetcisidir onla ilgili abuk sabuk konusan arkadaslarıma sormak istemişimdir sen hiç bir turk genci zehirlenmesin die bi uyusturucu tacirine kafa tutma cesareti gosterdinmi uyusturucu baronlarıyla kapısma cesaretini kendinde duydunmu adam paraya para dememek varken kürt mafyalarıyla ugrastı bazılarnın tekeline comak soktu ama en buyuk destekçileri olması gereken turk gençleri hakkında komik soylemler ediyor son olarak allah yardımcısı olsun diyorum
not:hayatımda hiçbir ahbaplıgım tanısmıslıgım yoktur
bu kurtlar vadisi türk insanını etkiledi baron filan bir çok kelime kullanılıp diğer insanlara göndermeler yapılır oldu. sedat peker'e söven yok ama öven de olmamalı. mafya süper bir şeymiş gibi göstermeye ise hiç gerek yok. kafa tuttuğu onca kötü ve suçlu insanlara rağmen suçsuz insanlara hiç mi bir zararı dokunmamıştır diye sizlere sormak istediğim adamdır..
antalyaspor başkanı muhteşem insan...
turkiye nin bu hale gelmesine sebep olmus mafya, devlet, polis ucgeninin mafya kenarlarindandir. turkiye bagimsiz, demokratik, insan haklarina saygili, esit bir ulke olacaksa mafya denen olayin yok edilmesi gerekir. uyusturucu kacakcilariyla, halka zulum edenlerle ugrasmak mafyanin gorevi degil, devletin gorevidir, hem de temel gorevlerindendir. bu ulkenin sedat peker gibi insanlara ihtiyaci yoktur, olmamalidir. bir hukuk devletinde suclar baska suclar islenerek cezalandirilamaz, kimsenin kurtlar vadisinde oldugu gibi birseyleri halletmeye hakki yoktur, buna gerek de yoktur, olmamalidir. tipki cakir,polat insanlara nasil bir halk kahramani olarak gosterildilerse, sedat peker de oyle gosterilmistir.
(bkz: uyan turkiye)
Antalyaspor'un menderes türel tarafından destek gören güleryüzlü mafya ile işi olmayan başkanı.
ülkemizde mafyanın bitmeyecegine inanmayan insaların kin kustukları kişi mafyayı bitirecek kişi devlettir,devlet bu konuda yetersizse bunlar cogalacaktır olay bu saatten sonra kimin daha iyi bir mafya olduguna bakar
(bkz: mafya kotudur)
(bkz: kotunun iyisi)
(bkz: hayatında mafyayı sadece kurtlar vadisinde gören gençlerin herkesi kendi gibi zannetmesi)
üniversitedeki bir kısım(bir kısım diyorum keza toplasanız hepsini birkaç polat alemdar tipinden başka birşey elde etmeniz mümkün değildir)çok vatansever(!)topluluğa üye olan öğrencilerin yarısından fazlasının kankası,yeğeni,amcası,dayızadesi,amcazadesi,bilmem hangi dereceden bi ilişiği bulunan şahıstır**Kendisi tam bir mafyadır,yerlatında dönen üçkağıtın ciğerini bilir.Öyleki 2003-2004 sezonunda ligin alt sıralarında konuşulan şike ve teşvik primi iddialarının hepsinin kökünde bu adam bulunmuştur,telefon kayıtları bile hala internette yazılı bir biçimde bulunmaktadır.Hal böyleyken bir de ne çelişkidir ki vatanını,toprağını,milletini oldukça(!)seven bu zat yıllardır Türkiye Cumhuriyeti ordusunda askerlik görevini yapmaktan hep bir bahaneyle kaçmaktadır.Elbette yaptığı hiçbir şey yanına kar kalmayacaktır,bu dünyada olmasa bile öbür dünyada mutlaka bu yaptıklarının bedelini ödeyecektir. *
sivasspor'u büyük çabalarıyla süper lige çıkaran halk kahramanı.
Ülkemize bu gune kadar gelen en büyük mafya babalarından biridir. Mafya babası olmasaymış bu ülke için çok önemli bir yerde olacağı kesinmiş. Hayatını geleceğini gençliğini bazı idealleri için bir kalemde silmiş bir mafya babasıdır. Depremde ölenlere yapılacak bir şey yoktur ama kalanların arkasındayız demiş kurmuş cadırını günde 3 öğün yemek dağıtmıştır. Parayı bulmuştur. Ama parayı bulunca kabuğuna çekilmemiş bulduğunu paylaşmıştır. Yalan söylememiş her zaman etrafına destek olmuş gençleri uyuşturucudan korumaya kalkmış, etkili olabilmek kendi yöntemlerini kullanmıştır. Bu hayatı bizzat kendisi seçmiştir. Bu onun yaşam tercihidir. Cesaret isteyen bir iş yapmaktadır.
birçok kişinin ben sedat pekerin kuzeniyim die milleti kandırmasına neden olan mafya babası
Aklı başında değil gibi duran ama konuştuğu zaman aklı başında 1000 tane adamdan daha iyi kelam eden mafya, fakir fukara babası v.s şeklinde onlarca iyi kötü yakıştırma yapılan en son ibrahim Tatlıses ile Akmerkezde yakalanıp ibrahim Tatlıses in "aslanlarada kelepçe takarlar" dediği her işte eli olan kendini milliyetçi olarak nitelendiren ama partiyle yada kurumla bağı olmayan öztürkler.com adında internet sitesi açmış ve bir internet sitesine yapılabilecek en şaşalı açılışı yapmış kişi.
düzce depreminden sonra düzce'de kurduğu tesislerle halka sıcak yemek dağıtan babaların babası. devlet gibi adam. bir an önce çıksa da sokakları bugünkü pisliğinden kurtarsa.
yeğen kavramı çok farklı olan şahıstır. sevdiği ve himayesi altında olan insanlara yiğen der. ayrıca ucu altın olan tesbihte simgesidir, sevdiği insanlara yollar, bu tesbihi görürseniz kaçın başka da bişey demem.
Büyük ihtimalle üniversitelerde ideolojisini yayan takım elbiseli, eli tespihli ağır abilere maddi yardım sağlayan adam. Madem bu kadar iyiydi, melekti neden hapiste?
aynı topraklarda mini miniyken koşuşturduğumuz,büyüklerimizin sen büyüyünce ne olcaksın sorusuna pis pis sırıtan hemşerim.
"imparator bir piç olmaktansa, onurlu bir hiç olmayı tercih ederim" sözünün sahibi insan.
göztepede buyumus ve yıne göztepede bır fotografcının vıtrınınde kocaman bır fotografı asılı olan turkıyenın en genc mafya babası.
"hiçbirşey göründüğü gibi değildir" dediğim kişidir.
(bkz: vedat züker)
kriminalistik laboratuarında sergilenen kullanmış (!) olduğu topuzunu görünce, insanın nasıl bu kadar gaddar olabileceğini bana düşündürten şahıs...
koruması altına aldığı ya da sevdiği insanlara, ailelere 24 ayar altından dost tesbihi hediye eden insan. herhangi bir ortamda elinizde pekerin dost tesbihi varsa, herkes etrafınızda pervane olur.
çok iyiliksever biri olduğu söyleniyor..eee peki onun için mi, allahın bir garip rus kadınını haşat edip hastaneye bırakmış. hem dağıttığı paraları kendi mi çalışıp kazanmış, onun bunun malının parasının üstüne oturmakla abi olunmaz ancak çakal olur.
mafya babası bu,ne kadar iyilik yapsa da mafya babasıdır,iyilik meleği değildir...

o yüzden şansımızı zorlamasak daha iyi...
(bkz: sedat peker in sozlugu basması)
Turkiyede birçok alanda imzası bulunan bir kişilik.Mafya her zaman işine karışanları vurmaz.
enteresan yoğunlukta bir hayran kitlesi olan adam.. tabiki özellikle ülkücü varoş gençlerde, gerçekten analiz edilmesi gereken bir durum, modern bir robin hood havası yaratılıyor hatta.
gerçekten anlamıyorum, ya da anlamak işime gelmiyor kaçıyorum, böylesi peşkeşçi haraççı, garibe fakire el enseden başka hiç bir faydası olmayan bir "suçlu"nun nasıl olur da bu kadar seveni izleyeni olabiliceğine..
http://www.radikal.com.tr/haber.php?haberno=211676
Sedat Peker, hakkındaki birçok soruşturma nedeniyle 1998 yılında Romanya da yakalanarak Türkiyeye getirildi. O zamanın Başbakanı Mesut Yılmaz, Başbakan Yardımcısı Bülent Ecevit, ve Peker i Organize Suçlar Şubesi nde sorgulayan Emniyet Müdürü ise Adil Serdar Saçan dı. Yani Peker ile iddia edildiği gibi uğraşılıyorsa, bu içişleri Bakanı Abdülkadir Aksu dan öncesine denk gelir. (Aksu ya da diğerleriyle bir bağlantım yok. Sevgi falan da beslemiyorum)
Türk Ceza Kanunu'nun 313/1, 2 ve 4. maddeleri gereğince yani, cürüm işlemek için oluşturulan teşekkülün yöneticisi olmak iddiasıyla Peker hakkında 4,5 yıl ağır hapis istemiyle açılan dava istanbul 4 No'lu DGM'de görüldü. Peker ve adamları gazeteci, iş adamı gibi birçok kişiyi tehdit etmekle suçlanmıştı bu dosyada. Duruşmada Peker savunması yaptıktan sonra, avukatı sözü almış, - Efendim müvekkilim Peker şöyle iyidir, böyle yufka yüreklidir, şöyle fakire fukaraya yardım eder falan diye iki saat savunma yapmıştı. Duruşma salonunda bulunanlar vaahh vaahh meğer adam sütten çıkmış ak kaşıkmış diye düşünmeye başlamıştık ki tam, Peker söz istedi ve şöyle dedi:
- Efendim avukatım güzel bir savunma yaptı ama o kadar da değil. Bizi bilen bilir, o kadar da yufka yürekli değilimdir.
Yani adam kendi itiraf ediyor, o kadar da yufka yürekli olmadığını.
Ha benim anlatmaya çalıştığım nedir? Türkiye, hakkında çete lideri olmak suçundan onca dava açılan adamlara mı kaldı? Ülkeyi savunmak bu adamların işi midir? Farz edelim ki uyuşturucu ya da Kürt mafyalarıyla uğraşmış olsun, bu memlekette hukuk denilen bir şey var. iyi peki o zaman atalım hukuku bir kenara, geçsin Sedat Bey ya da onun gibiler, bizim adımıza ülkeyi yönetsin. Öyleyse yedi TiP li genci canice öldüren Abdullah Çatlılar, Haluk Kırcılar da mı vatanseverdi? Ki Haluk Kırcı da yedi TiP li öğrenciyi öldürmesiyle ilgili olarak, - Evet, yaptım ama hakim bey siz küçükken hiç erik çalmadınız mı? demişti. Ne olursa olsun, kim olursa olsun bir insan canını erik çalmayla bir tutan zihniyetler mi koruyacak bu memleketi?
Okumadan, etmeden, bilmeden Polat Alemdar olma özentisiyle doğru ile yanlışı birbirine karıştırmamak gerekir. Övülecek adamlar haklarında çek senet tahsilatı yapmak, ihalelerden pay almak için adam dövdürtmek, işine gelmediği zaman işinde gücünde işadamlarını tehdit ettirmekten dava açılan kişiler değildir. Sahip çıkılacak, yüceltilecek değerin hukuk olması gerekir kanımca.
Haa Devlet için kurşun atan da yiyen de şereflidir zihniyetindeyse birtakım insanlar, yakın tarihimizden yola çıkarak diyebilirim ki o kurşunlar ülkeleri sadece karanlığa sürükler. Genç insan, bilime, ki hukuk da bir bilimdir, inanır ve güvenir. Çete liderlerine değil. Bu kadar kötü durumda mıyız? Sedat Peker e mi kaldık? Ben kalmadım.
aramızda ne kadar mazoşist polat alemdar taraftarı olduğunun göstergesi...mafya kardeşim mafya...derin devlet...gidin bi kitap okuyun, konsere, tiyatroya gidin...
siyah takım elbiseli, kösele ayakkabılı ve içinde de beyaz gömlekli çocuklara verdiği burs, burs olsa ne olacak, üniversitelerde kulak koparıp bıçak çekecekler gençlere...

(bkz: faşizm)
(bkz: köpek)
mafya her yerde mafyadir esekler, bunun turku, kurdu, lazi cerkesi olmaz dedirten ve uludag sozlukte bu kadar yaptiklarina ragmen polat alemdar mevkisine getirilmek istenen mafya babasi.

Zaten biz kotuyu kotuyle cozmeyi severiz. Imansiz mi tamam daha beterini bulun, katil mi daha da piskopatini bulun.

Allah sempatizanlarina akil fikir ihsan eylesin.
yakın bir arkadaşımın eniştesinin yakın bir arkadaşı olduğundan hakkında biraz bir şeyler bildiğim şahıs. oldukça kanlı bir eli vardır. hapiste olduğu zamanlar, hapisten savcıyla beraber kol kola çıkar, eniştenin dükkanına giderler çay içip biraz dolaştıktan sonra geri dönerler. böyle de kurallara bağlıdır. iş yerinde çalışan çingenelerden birisini de kıl olduğu için döven, bir çok kişinin kanını akıtmış bir katil.
babalar gününü kutladığım türk-islam mozayiği.
http://www.youtube.com/watch?v=cCOg0FYuTiw
üçüncü lig takımlarını ikinci lige çıkarmaktan tutun süper çocuk onurşan adlı bir popstar yaratmaya kadar her alana elini atmış ne idüğü belirsiz adam.ama birşey belirli ki gereksiz bir adam olduğu.