bugün

yazarken klavyeyle beraber titrediğimiz insan.türkiyenin en büyük mafyası.sanat ve spor camiasından pek çok dostu olduğu söylenegelir.

edit:abi saygılar.*
vedat peker adında bir abisi olup,şile'de süper bir villası bulunan,medyaya sızmış videolarında psikopatlığın dibini bulmuş olduğunu gördüğümüz adamdır.

Bu da kendisinin facebook profili;

http://www.facebook.com/sedatpeker
irlandalı futbolcu.
Türkiye çapında yaklasık 1300000 yegeni,800000 amcaoglu,130000 kankası oldgunu tahmin ettiğim mafioso.Zira her kavgada geçer bu replik "ben sedat peker'in yegeniyim hüleeen annzı sktirtecem"
bir an önce hapisten çıkarılmaması durumunda sokakların bu günkü pis durumundan bir daha kurtulamayacağını düşündüğüm büyük türk milliyetçisi.
en son o da başbakan gibi değiştiğini iddia edenler kervanına katılmıştır. bir diğeri için (bkz: haluk ulusoy)
futbola da bulaşmış rizeli şahsiyet

http://www.parmakizi.com/...ffset=225&dat_id=3866
hakında cok yakınları dısında kimsenin kesin bişey bilmedigi kişidir,sadece rizeli ve koyu milliyetci oldugu alelade ortadadır.agzından cıkan bir lafla türkiye futbol federasyonu secime gitmiştir okadar tssklıdır.
söylentilere göre eskişehirde yaşamını sürdüreceği,doors parkı satın aldığı idda edilen türkiyenin en büyük mafya babalarından biri..
göksu evlerinde villası olan kişi ayrıca bmw 6 45 i vardı bi ara kahverengi.
antalyaspor başkanının ismi. *
biz doğu kardenizliler kendisini çok severiz. Sebebini bende bilmiyorum ama çok severiz. ismail türüt kendisinme şarkı bile yapmıştır.
"karadeniz uşağı hep zekidir hem deli, anası bilmem ne taşır, kendisi barabelli"
şeklinde sözleri vardı.
Hatta bir kez bu şarkıyı bir karadeniz radyosunda dinlediğimde, dj'in " sedat abimize yazılmış bir şarkı" diye hitab edince çok şaşırmıştım.

yıllar sonra editi: aradan sekiz yıl geçti, hala neden sevilir anlamış değilim.
(bkz: hakan peker ile sedat peker in kardeş çıkması)
(#410445)
(bkz: sedat peker in yegeni)
çatlı'dan sonra daha doğrusu çatlı'nın modası geçtikten sonra devlet tarafından desteklenen bir diğer mafya babasıdır sedat peker..
tam bir turk milliyetcisidir onla ilgili abuk sabuk konusan arkadaslarıma sormak istemişimdir sen hiç bir turk genci zehirlenmesin die bi uyusturucu tacirine kafa tutma cesareti gosterdinmi uyusturucu baronlarıyla kapısma cesaretini kendinde duydunmu adam paraya para dememek varken kürt mafyalarıyla ugrastı bazılarnın tekeline comak soktu ama en buyuk destekçileri olması gereken turk gençleri hakkında komik soylemler ediyor son olarak allah yardımcısı olsun diyorum
not:hayatımda hiçbir ahbaplıgım tanısmıslıgım yoktur
bu kurtlar vadisi türk insanını etkiledi baron filan bir çok kelime kullanılıp diğer insanlara göndermeler yapılır oldu. sedat peker'e söven yok ama öven de olmamalı. mafya süper bir şeymiş gibi göstermeye ise hiç gerek yok. kafa tuttuğu onca kötü ve suçlu insanlara rağmen suçsuz insanlara hiç mi bir zararı dokunmamıştır diye sizlere sormak istediğim adamdır..
antalyaspor başkanı muhteşem insan...
turkiye nin bu hale gelmesine sebep olmus mafya, devlet, polis ucgeninin mafya kenarlarindandir. turkiye bagimsiz, demokratik, insan haklarina saygili, esit bir ulke olacaksa mafya denen olayin yok edilmesi gerekir. uyusturucu kacakcilariyla, halka zulum edenlerle ugrasmak mafyanin gorevi degil, devletin gorevidir, hem de temel gorevlerindendir. bu ulkenin sedat peker gibi insanlara ihtiyaci yoktur, olmamalidir. bir hukuk devletinde suclar baska suclar islenerek cezalandirilamaz, kimsenin kurtlar vadisinde oldugu gibi birseyleri halletmeye hakki yoktur, buna gerek de yoktur, olmamalidir. tipki cakir,polat insanlara nasil bir halk kahramani olarak gosterildilerse, sedat peker de oyle gosterilmistir.
(bkz: uyan turkiye)
Antalyaspor'un menderes türel tarafından destek gören güleryüzlü mafya ile işi olmayan başkanı.
ülkemizde mafyanın bitmeyecegine inanmayan insaların kin kustukları kişi mafyayı bitirecek kişi devlettir,devlet bu konuda yetersizse bunlar cogalacaktır olay bu saatten sonra kimin daha iyi bir mafya olduguna bakar
(bkz: mafya kotudur)
(bkz: kotunun iyisi)
(bkz: hayatında mafyayı sadece kurtlar vadisinde gören gençlerin herkesi kendi gibi zannetmesi)
üniversitedeki bir kısım(bir kısım diyorum keza toplasanız hepsini birkaç polat alemdar tipinden başka birşey elde etmeniz mümkün değildir)çok vatansever(!)topluluğa üye olan öğrencilerin yarısından fazlasının kankası,yeğeni,amcası,dayızadesi,amcazadesi,bilmem hangi dereceden bi ilişiği bulunan şahıstır**Kendisi tam bir mafyadır,yerlatında dönen üçkağıtın ciğerini bilir.Öyleki 2003-2004 sezonunda ligin alt sıralarında konuşulan şike ve teşvik primi iddialarının hepsinin kökünde bu adam bulunmuştur,telefon kayıtları bile hala internette yazılı bir biçimde bulunmaktadır.Hal böyleyken bir de ne çelişkidir ki vatanını,toprağını,milletini oldukça(!)seven bu zat yıllardır Türkiye Cumhuriyeti ordusunda askerlik görevini yapmaktan hep bir bahaneyle kaçmaktadır.Elbette yaptığı hiçbir şey yanına kar kalmayacaktır,bu dünyada olmasa bile öbür dünyada mutlaka bu yaptıklarının bedelini ödeyecektir. *
sivasspor'u büyük çabalarıyla süper lige çıkaran halk kahramanı.
Ülkemize bu gune kadar gelen en büyük mafya babalarından biridir. Mafya babası olmasaymış bu ülke için çok önemli bir yerde olacağı kesinmiş. Hayatını geleceğini gençliğini bazı idealleri için bir kalemde silmiş bir mafya babasıdır. Depremde ölenlere yapılacak bir şey yoktur ama kalanların arkasındayız demiş kurmuş cadırını günde 3 öğün yemek dağıtmıştır. Parayı bulmuştur. Ama parayı bulunca kabuğuna çekilmemiş bulduğunu paylaşmıştır. Yalan söylememiş her zaman etrafına destek olmuş gençleri uyuşturucudan korumaya kalkmış, etkili olabilmek kendi yöntemlerini kullanmıştır. Bu hayatı bizzat kendisi seçmiştir. Bu onun yaşam tercihidir. Cesaret isteyen bir iş yapmaktadır.
birçok kişinin ben sedat pekerin kuzeniyim die milleti kandırmasına neden olan mafya babası