bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1246.
    Sevgili sedat peker abiyle tanışmamız 2 yıl öncesine dayanıyor. Herneyse, o an o yerde sedat abinin sadece taşakları 120 kilo, ben kendimi tamamen taşaksız hissettim. Ki taşaklarım baksırdan şeyapar kendilerini hissederim ama o gün taşaklarım yoktu resmen. Sedat abey 68 kilo ya var ya yok, büyük bir kısmı da takım elbisenin ağırlığı. Neyse. Yine güzel konuştu odadakileri gaza getirdi ama bir şeyler yanlış, bence... Peki sedat abey 'Biz şimdi ülkücü müyüz ümmet'çi miyiz dedim. Orada bir sessizlik oluştu... Sedat abiğğ cevap veremedi, arkamda bir iki homurdanma hissettim. Çıkışta birkaç kişi beni tebrik etti. Nereye gidiyon abeyy bırakalım araba yoksa dedi. Kaşe montum ve fiyakalı atkı bağlayışım, tabi uzun ve heybetli cüssem de insanları önemli biri olduğuma ikna etmiş olabilir. "Metroyla döncem gerek yok" dedim. Sedat abi özünde iyi biri ama aklı biraz karışmış gibi geldi bana o gün.
    -1 ... pseco
  2. 1245.
    #sedat peker 158 boyunda 48 kiloyum. 2 yıl karete, 6 ay fitness çalıştım. Yiyorsa Taksim meydanı'na gel de dünyanı karartayım.
    3 ... beyinsiz mahlukat
  3. 1244.
    her zaman yanındayız sen neredeysen biz de oradayız reis.
    bir umuttur yaşamak...

66 Yozgat Yerköy'den hürmet ederim.
    3 -6 ... goodbadnotgod
  4. 1241.
    Ay noolursun gelip bizi bulup sikerler simdi bular ay cok korkuyorum ..
    Adam allah yerine koyan gerizekalilarda suc .
    Yoksa hic bir islei yok para soy , adam oldu, adam oldur,turkum bozkurtcuyum ama rus kari istiyorum tipik bir mafya bide devlet el uzatmis buna , ya birak artik diyim .
    1 ... mc burger
  5. 1240.
    küçük adamların güneş batarken büyük gölgesi olur derler.
    ciddiye falan almayın siktir edin gitsin.
    her havlayan ciddiye alınıyor olsaydı, köpekler fink atıyor olurdu.
    kısaca siktir edin.
    3 ... goliaht
  6. 1239.
    hiç kimsedir,
    tek yaptığı din ve ideolojileri dile getirerek başkasını yalamaya bayılan koyunları kendine çekmek, hepsi bu.
    ayrıca çok kolay öyle oturduğu villadan hükümeti övmek, hükümet seni nasıl bağlıyor, sen çalışmıyorsun ki ? git asgari ücret ile madende çalışan işçilere öv hükümeti, oracıkta kırarlar bacaklarını.
    4 ... tapmadiyentanri
  7. 1233.
    Reis,yüce insan.
    1 -3 ... verem eder geceler
  8. 1232.
    Haksız kazanç elde etmiş birinin yaptığı yardımdan bahseden, ve bu mafya bozuntusunu iyilik timsali olarak bize yutturmaya çalışan salakları görmemize vesile olmuştur.

Olm bu adamın mesleği nedir?
    Mali kazanımı hangi türde bir kazanımdır ki yardımseverliğinden bahsedelim.
    Aklınızı başınıza alın ve bu türde insanlara prim tanıyacak methiyelerde bulunmayın.
    6 ... tekkontak
  9. 1231.
    Botokslu iktidar yalagi mafya bozmasi. Ulke de mafya ya hurmet edildigini de gorduk ya...
    2 ... surekli silinen adam
  10. 1230.
    kartal cezaevinde görev yapmış bir gardiyanla muhabbetim olmuş konu sedat peker'e alaattin çakıcı'ya falan gelmişti gardiyanın anlattığı kadarını aktarayım *; görevli memurlara son derece saygılı davranırmış, görüş bittiğinde ikaza mahal vermeden koğuşuna döner rahatsızlık vermezmiş ( bazı mafya babaları görüş saati bitse dahi koğuşa dönmemekte ayak diretirlermiş) gönderilen mektupları tek tek okur yardım isteyenleri araştırır gerçekten durum mektupta yazdığı gibiyse o yardımı yaparmış, kısacası orada da sevilen biriymiş.

edit: entry içerisine yorum katmadım ne duyduysam onu aktardım.
    2 -5 ... kenan kilicdaroglu