bugün

entry'ler (127)

toplu tasima araclarinda gazete okuyan tip

sayfaları nasıl rahatlıkla çevirdiğini herzaman hayretle izlediğim insan.

althuu

adı atuu olarak değiştirilen yazar.

olumden korkmamak icin yapilacaklar

dünyada bağlanacak hiçbişeyinin olmaması.

aşkın insana yaptırdıkları

aşık olunan kişinin fotoğrafına bakıp hayaller kurmak.

denizci kızlar

son derece şık tarzıyla bakırköy'ün bir numaralı kafesi olmasıyla beraber fiyatlar açısından da bir numara olmayı başarmış, tuvalete gittim gol oldu göremedim diye üzülme şansınızın olmadığı nezih mekan.

olmeden once sorulan son soru

-valla düşündüğün gibi değil abi.su tesisatını tamire gelmiştim.tamir ettim gidiyordum..başka bir isteğin var mı abicim?

7 ekim 2007 beşiktaş gençlerbirliği maçı

dün netten fb macını izlediğim gibi bugunde izlemeyi düşündüğüm futbol karşılaşması.

mateja kezman

fenerbahçemizin kadrosunda boşuna yer kaplayan, eski günlerini mumla aratan, zaman zaman hırcın olsada hic bisey yapmadıgı halde sadece önyargıya kurban giden futbolcu.

19 eylül 2007 fenerbahçe inter milan maçı

fenerbahçemizin sezonun en iyi futbolunu oynadığı, rakibini çimlere gömdüğü, birilerinin takım elbise kaybetmesine yol açan futbol karşılaşması.

20 eylül 2007 fc sion galatasaray maçı

galatasarayın rakibini inanılmaz şekilde küçümseyip sahanın neredeyse tamamını boş bıraktığı, defans anlamında hiçbişey yapmadan oynadığı , seyir zevki ve heyecanı yüksek UEFA kupası maçı.

terk edilmek istemek

mutlu olmaktan sıkılmış birazda acı isteyen değişik insanların düştüğü durum.

susuzlugun yaptirdiklari

zamanında yapılan uyarılara kulak asmayanların, suları boşa harcayanların hakkederek düştüğü durum.

yattığı kadın sayısıyla övünen erkek

büyük ihtimalle söylediğinin yarısı kadar kişiyle yatabilmiş acınası insan.

muarrem abi

okuldan kacmaya calıstıgımızda ikna olması icin uzun uzun fenerbahce muhabbetleri yaptıgım, beni fenerli oldugum icin seven, öğrenci dostu okul görevlisi.

ingiliz cemal

lise sonların dersine girer konuya başlar ve bütün sene boyunca derslerde aynı konu ve en fazla 4 cümle işleyen. bunlardan zaman buldugunda ise yarının at yarışı bülteni inceleyen sacı pek olmayan öğretmenim.

gulayse erer

analitik geometri dersinde tahtaya uzun ve karısık bi soru yazarken aramızda gecen diyalogu hic unutmadıgım sevdiğim bi hocam. diyalog:
gulayse hoca: x eşittir 4 y artı 56 dogrusunun x eksenine gore simetriğinin x eşittir y artı 2 dogrusu ile ortasındaki noktanın ...

ben: annesinin kızlık soyadı
sınıf:puhahahhahha
gulayse hoca: ben şimdi gosterirdim sana annesinin bişeyini ama neyse...
sınıf: uuuuuuuuuuu

bu diyalogdan sonra gulayse hoca büyülüğünü gösterip özür dilemiştir. tabii bende diledim..

maho

1oo. yıl mezunu olduğum okulum nişantaşı anadolu lisesinin yüce öğretmeni. Sınavlarında ibrahim tatlıses sarkılarını ve real madrid kadrosunu tam yazanlara 100 veren , bir keresinde figoyu ilk 11e koymadım diye bana küfürler savcuran, derslerinde ibrahim tatlıses şarkılarıyla halay çektiğimiz, bana 'hayat kadını satıcısı' anlamına gelen kelime ile hitap eden büyük şahsiyet.

bankta uyumak

yazın sabaha kadar arkadaşlarınla otururken uyku bastırınca ayıp olamasın diye eve gidemediğinde kaçınılmaz olan son.

kocaman adam olup ekmege chokella suren insan

büyüdüm diye hoşlandığı şeyleri yapmaktan vazgeçmeyen, yapay olmayan insan

yaran diyaloglar

- bügun naptınız?
+ kızlarla buluştuk, gezdik abi.
- konuştunuz mu kızlarla?
+ :S