bugün

fotoğrafını napalım aq? bi konuşsa belki tapacaz adama. ne biliyon?
sanırım seks yapabildiğim tek grup.
hanimlar ben zekiymis gibi gorunen bir malim yanilip sasirip bana mesaj atmayin.

sonra sinirlenip geri zekali diyorsunuz.
ben aksini iddia etmisim gibi.
karşısındaki zekayı anlamayacak kadar aptal oldukları için yalnız kalırlar.
Lacasa da papel dizisindeki oyuncular gibi olacaksa evet zeka seksidir.
Hayatını salt bir biblo ile geçiremeyecek kadar donanımı, aklı fikri olan insan özelliğidir.

Kaşın, gözün yetmez, akıldan haber ver!
ben hep zekadan etkilenirdim.
aşık olduğum insan da zeki biri ama zeki biri olmasa da olurdu. çok muhteşem bir şey ya. tam sevmelik. ehehe.
Çirkin olan ya da çirkin seven kadınlardır ki çirkin seven zaten bdsm'ye yatkın olur. Çirkin bi erkek tarafından düzülme istekleri vardır, erkeğin ona sert davranmasını hatta vurmasını falan isterler. Çok tanıdığım oldu böyle.
Karşı cinste afallatan özelliktir. Zaman, mekan fark etmeksizin sizi etkileyebilir.
beyin yalayıcıları. bir çeşit zombi. insan kendinde olmayanı istermiş.
Sapyoseksüel olduğunu iddia eden biri da/de ayrımını yapamayınca anında soğuyorum.
çevremdeki izlenimle olanca varoş dengesiz gerizekalı hanımların 'zeki erkek seviyoruz' sözlerine kulak kesildim.
çünkü kendilerinde ne o dirayet ne de vasıf var ve tek seksüel elde kalır yanları da gücü birşeylere kıstas eylemek olmuş
geçiniz.
zekice yapılmış esprilere hayran olan, bu esprileri yere göğe sığdıramayan, genel kültürü, bilgiyi, zekayı kas, fiziksel cazibe, altın orana tercih eden kişidir.
mesela 2022 erkek güzeli dururken okan bayülgen'e hayran olmak gibi. bayülgen, yeni nesil janti erkekleri över, içten içe onları kıskanır ama ister istemez sahip olduğu özellikle aslında onlardan kat kat üstün ve avantajlı olduğunun da mutlaka farkındadır.
güzel kadınların çoğunun taşımadığı sıfat. çoğu yakışıklı, uzun boylu, ağzı laf yapan, fırlama, motorcu, dövmeci, müzisyen, sporcu tiplerden hoşlanıp onlarla çıkıyor.
entelektüel erkekler genelde yalnız kalır. bu da bir gerçektir.
Yaşınız 25 ve üzerine doğru ilerledikçe içinde bulunan durum. Çünkü salaklara tahammülünüz olmadığını acı tecrübelerle öğrenip zekaya karşı büyük bir ilgi duymaya başlıyorsunuz.
Sapyoseksüel, bileşik bir kelimedir; Latince akıllı ve zeki sözcüğü "sapien" ile "sexualis" kelimelerinin birleşmesinden meydana gelmektedir. Kısacası bir kişinin karşısındakinin dış görünüşünden ziyade zeka ve entelektüel donanım sahibi olmasını çekici bulduğu durumlarda bu kişi sapyoseksüel olarak tanımlanmaktadır. Entelektüel bilgiden, zeka ile yapılan sohbet ve esprilerden hoşlanan sapyoseksüeller, aslında kişiye zekasından dolayı âşık olurlar; zekayı önemli bir tahrik edici unsur olarak görürler.

her yerde bio'suna sapyoseksüel yazan değildir şüphesiz..

ayrıca şu da önemli
(bkz: mükemmeliyetçilik)
Sapyo mapyo bilmeyiz biz, direk abazayız, uçana kaçana ayukün mü?
Efendi erkek sever' e kadar iyi gidiyordun. Zeki erkek, bu kadar aptalın arasında efendi kalamaz, aptalların yarattığı bozgunlullara karşı hep hırçın olur, baskın olur, nobran olur, kimsenin zekasına ve ön görüşlerine güvenmediği için hakimiyeti hep ele almak ister, sorun ve çözümler üzerinde tekil tahakküm koşulu kovalar. Hayat şartları ve potansiyeli zayıf insanların arasında kendi hayatını yönetmek için önce onları yönetrbilmesi gerektiğini bilir ve bunun için hep tetiktedir. Bu tetik pususu da onu biraz sertleştirir.
Kadın savaşan erkek sever, pısıp sinen erkekten haz etmez, her hezimette güçlenip tekrar saldırı atağına hazır adamı sever. Neyse diğerlerini diğer kadınlar anlatsın oğraşamam
ya görünmezlik özelliğine sahip ve sürekli kullanan ya da kendi aralarında oluşturduğu çok gizli örgüte uzun süredir kimseyi kabul etmeyen kişi.
hiçbir karşı cinsin birine okuduğu kitabı ve varoluş felsefesi hakkında meraklı biçimde yaklaştığını görmedim. ama sırf yakışıklı ve güzel olduğu için karşı cinsin yalayıp yutmak istermiş gibi davranıp baktığı çok kişi gördüm.
dolayısıyla varlığından haklı olarak şüphe ediyorum.
ben de yarım-sapyoseksuellik olan.
yakısıklı buldugum entel dantel beylere dusuyorum. ihih.
BiZiM MEMLEKETTE SAPYOSEKSÜEL TANIMI AYNEN BÖYLEDiR. (bkz: #46906965)
tanım: gözlüklü behlül seven kızların kendilerine verdiği isim.
gizli bir derneğin üyesi olabilecek kişi.
her ne hikmetse şu zekadan etkilenen güzel kadınlara bir ben rastlamadım. galiba aralarında parola falan var bunların. görünmez de olabilirler.
Açıkçası ben kızlar arasında kendine sapiyosekisüel olduğunu iddia edip gerçekten sapiyosekisüel olanını görmedim.
Yalan dolan hepsi.
zekanın para ve başarı getireceğine inanların, cinsel ve bir o kadar da pragmatik olan eğilimidir.
güncel Önemli Başlıklar