bugün

sözlük kızları sayesinde öğrendiğim oyuncu.Şimdi çok yakışıklı değil diyeceğim topa tutulacağım.Neyse alın bunu buldum : http://media.sinematurk.c...1306913096027737101_n.jpg
Inadina ask dizisinde basrol oynayan yakisikli oyuncu. Muhtesem kaslari ve vucut yapisiyla yakisikli oyuncular kervanina katilmistir masallahi var yani ayni zamanda oyunculuguda cok iyi..tabi hersey tiple bitmiyor kendisini daha cok ekranlarda gorme dilegiyle.
Çocukken bildiğin maymuna benziyormuş gerçi hala fazla yakışıklı değil ama estetik falan olmuş heralde insana benzemiş.
oyunculuk dışında avukatlıkta yapan oyuncu. ekrana yakışmaktadır, özellikle inadına aşk dizisindeki o duygusal sahnelerin hakkını çok güzel vermiştir.
Oyunculuk yeteneğini oldukça geliştirecek gibi duran kişi.

düzeltme: 3 yıl içinde yanıldığımı anladım.
Bu adami gorunce tosic in karisini gormus ozan tufan gibi tepki veriyorum.
Allahim hem de avukatmis.

Allahim nasil yakisikli.

Hayaller can yaman, hayatlar...
Oyunculuğu eh işte ama son dizisinde iyi oynamış ya da demet Özdemir ile olmuş bu iş.
Avukatlığını konuşturduğu sahne çok hoşuma gitti * bi daha anlatsana diyesim geldi valla..
ÇOK TATLI SOYUNUYOR AMA.
Dizilerde bolca soyunuyor ama abartılı geniş omuzları dışında vücudunun hiç de iyi olmadığını, fazla kalın olduğunu keşke yönetmenler görebilse. Oyunculuğu ise en az diğer jönlerinki kadar kötü ama Türk dizi piyasasına yeter.
soyunmadan duramayan oyuncu.

aklının estiği her an soyunuyor.

su içiyor, soyunuyor.
yemek yerken de soyunuyor.
işe gidiyor, yine soyunuyor.
sokağın ortasında da soyunuyor.

soyunmadan duramıyor garibim.
Bu adam çok güzel sırtı dönük santrafor oynar.
Kollarının pazu kısımlarının üstüne çık kaykay yap amk bir metre genişliğe ulaşmış.

iğrenç. Abartmayın şu spor olayını.
"romantik komedi dizilerine klişe denmesini çok saçma buluyorum" tarzından bir cümle kullanmış olan sözüm ona oyuncu kişi.

bir saniye, bir saniye, bir saniye... saçma mı?!

Evet sayın yazarlar, erkenci kuş türk dizi tarihinin en klişelikten uzak ve özgün yapısına sahip olan dizi olabilir. hepimiz çok yanılmışız. vah vah. öyle ki, hayatımda ilk defa işveren ve çalışan arasındaki aşka şahit oluyorum ben mesela. ya da esas oğlan aşırı kasıntı, esas kız aşırı salak... başka hiçbir türk dizisinde bulamazsınız.

ps röportaj: http://www.ranini.tv/ropo...denmesini-sacma-buluyorum
1 kıvanç 1 kenan değildir. 2 kıvanç 4 kenandır. 3 bölü 4 prensesttir.
bok gibi yaz dizilerine izlensin diye böyle kaslı adamları koyuyolar bunlar da kendini jön ilan ediyo. büyük boy emir berke zincidi.
aşırı kıl oluyorum bu herife. yaptığı vücudu kıskandığımdan değil. isteyen istediği vücudu yapsın. zikimde değil vücudu. yaptığı kendini beğenmiş yorumlarlar beni kıl ediyor. olm sen kimsin lan. türk dizileri ile ünlenen birisin. fazlası değil.
adam büyüye büyüye yarım hektar araziye dönmüş sırtına pamuk eksen ekilir çukurova gibi amk o ne.
Yazla birlikte hayatımıza giren vasat senaryolu çilekli dondurmalı romantik komedilerin rol yapmak nedir bilmeyen, kıçıyla oyunculuk yapan şişkin balonu.
HERiF YAKIŞIKLI AMA ESER MiKTAR BiLE OYUNCULUK YOK.
Karıların hasta olduğu adam.
Kıvanç tatlıtuğu 2.lik tahtından indiren adam. 1.sırada prensest var.
ankaragücü ortasahası gibi adı olan adamdır. her an erdem özgenç' ten gelen topu yay üzerinde düzgün bir plaseyle köşeye gönderecek gibi duruyor.
biri yakışıklı bir iyi oyuncu olmadığını kulağına fısıldamalı bence.