bugün

entry'ler (1625)

bugünkü aklınız olsa aynı kişiyle evlenir miydiniz

ben bu konuda çok kararsızım. eşimi seviyorum, 5 yıldır evliyim, ama evlenmek bana göre değilmiş. sanırım bugünkü aklım olsa hiç kimseyle evlenmezdim.

ibb nin köpekler için 100 tane kulübe yapması

"siz yardım edilmiş yoksullar istiyorsunuz biz ortadan kaldırılmış yoksulluk." sözü aklıma geliyor böyle aptalca işleri gördüğümde.

sürtünerek sevişmek

bir vajinismus vakası olabilir.

bir erkeği köpek etmenin yolları

eğer sihirli annem dudu peri olabilirseniz bu isteğinizi gerçekleştire bilirsiniz.

bakırköy de köpeklerin saldırısına uğrayan adam

köpek sorununu nasıl çözeceklerse köpektapar sorununu da öyle çözmelerini bekliyorum. köpektaparları da öldürsünler ya da barınaklara kapatsınlar.

bu memleketten ya kemalistler gidecek ya biz

aciz köpekler olarak sürüneceğiniz günler yakındır.

alttaki yazarla hangi oyunu oynamak istersin

super contra.

tengrizm mi islam mı anketi

islam'dan çıkıp tengrizme geçiş yapma düşüncesi bana ünlü bir siyasetçinin meşhur sözlerini hatırlatıyor. nadanı terkettin yaraağını arzularsın. çağ dışı inançları geride bırakıp bilime yönelmek gerekir. selam ve Darwin ile...

en başarılı osmanlı padişahı kim

yavuz sultan selim dir.

trans çocuklar vardır

ismi hawin olan birinden her şey beklenir amk. bunların eşek siktiği erkek siktiği yetmiyormuş gibi şimdi de çoluğu çocuğu gözüne kestirmişler.

35 lik rakının 129 lira olması

90 lirayken almıştım. 2 kere içtim dibinde bir bardaklık bıraktım bir gün tadını özlersem içeceğim.

ateistler ölünce nereye gider sorunsalı

dünyada ölen dünyada kalır. hiçbir yere gitmez. ama bu inananların zoruna gider.

covirgin

covirgin olarak kendimi doğru kişiye saklıyorum.

atatürk düşmanı orospu evlatları

genelde islamcı yobazlardan oluşur bu orospu evlatları bir de türk düşmanı yabancılardan oluşur. türk düşmanı yabancı orospu evlatları neyse de islamcı yobaz orospu evlatları içimizdeki hainlerdir. Atatürk'e laf etmek alçaklıktır, hainliktir, şerefsizliktir.

ideal bir türk ün dini ne olmalıdır

1850 yılında sosyoloji biliminin kurucusu Auguste comte insanlık dini adında yeni bir din ortaya koymaya çalışmıştır. amacı pozitivist bir anlayışla bilimsel olarak hazırladığı bu yeni din ile insanları, diğer çağ dışı inançlardan ve dinlerden kurtarmaktı. ancak comte' un bu çabası karşısında bilim camiasının tepkisi "daha yeni bilim sayesinde dinlerin yalan olduğu ortaya koyuldu. şimdi sen gelip önümüze yeni bir din koyuyorsun. böyle bir şeyi kabul etmemiz mümkün değildir." şeklinde oldu. yani 1850 yılında bilim insanları kaynağı bilim bile olsa herhangi bir başka dine inanmayı reddetmiştir. etik ve bilimsel değerlerin dogmatizme dökülmesini istememişlerdir. bu toplumun gelişmesine ileride engel teşkil edebilir. bilim camiasında herhangi bir din 172 yıldır tartışılmıyor. bu sebeple 2022 yılında ideal Türk'e din aramak yanlıştır.

cinlerin ateistlere musallat olmaması

bizim cinsel problemlerimiz yok.

askerlere ölmeyi emredip atı ters yöne sürmek

Atatürk'e laf söyleyebilmek hiç kimsenin haddine değildir. bütün varlığı ile Türk milletinin kurtuluşu için mücadele etmiş bir insana saygısızlık etmek aşağılık bir davranıştır.

ideal bir türk ün dini ne olmalıdır

ideal bir Türk'ün dini olmaz. sadece ideal bir Türk'ün değil çağımızda yaşayan hiçbir insanın bir dini olmaması gerekir. bütün dinler kültürümüze sonradan empoze edilmiştir. ayrıca bilim ve teknoloji ışığında herhangi bir dinin gerçek olmadığı ve bir şeylerin var olması için bir tanrıya ihtiyaç olmadığı ortadadır. buna rağmen dinlere bağlılığını sürdürebilen insanlar, tamamen bu konulardaki bilgi eksikliğinden ya da bilgiyi işleyen yerlerinde var olan bir takım problemlerden ötürü hala inanmayı sürdürüyorlardır.

hz muhammedin cehennem tasviri

en büyük zalimler, müslüman olduğu için günahları kadar yandıktan sonra, sonsuza dek cennette sefa sürecekler.
en iyi insanlar, müslüman olmadığı için, sevabı kadar cennete bile giremeden, direkt cehenneme gidip, sonsuza dek yanacaklar. bahsi geçen işkencelere tabi tutulacaklar. işte Allah'ın adaleti budur. hala inanmaz mısınız?

sokak köpeğinden rahatsız oluyorsan sokağa çıkma

insanlar da bir hayvandır ve bir aslan nasıl kendi bölgesini oluşturuyorsa insanlar da kendi bölgesini oluşturuyor. bu sokakları yaparak insanlar kendi doğal alanını inşa ettiler. bu doğada köpekler yaşamıyordu. köpekleri insanlar getirdiler. köpeklerin köpek olması bile insanlar sayesinde oldu. şimdi de büyük bir sorun teşkil ediyorlar. ve yine insanlar tarafından sayılarının ciddi ölçüde azaltılması gerekiyor.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.