bugün

entry'ler (4577)

kuran ı öpme kampanyası

"her cuma bir ayet sallıyorum. Bakara makara."

kuran ı öpme kampanyası

Kuran muran öpmem şerefsiz ayakkabı yalayan ve muz öpendir.

hz davud u kime benzetiyorsunuz

görsel

ebu leheb de karısı da cehennem e

1. Ebû Leheb'in elleri kurusun. Zaten kurudu.
2. Ona ne malı fayda verdi, ne de kazandığı.
3. O, bir alevli ateşe girecektir.
4,5. Boynunda bükülmüş hurma liflerinden bir ip olduğu hâlde sırtında odun taşıyarak karısı da (o ateşe girecektir).

tüm insanlığı ve tüm zamanları kapsayacak mucizevi bir sure.

gültekin uysal ın ümit özdağa hakaret etmesi

birisine laf söyleyecek olsam benim aklıma "çocukluğunda tecavüze uğramış çocuk psikolojisi ile bir ömür boyu aklından ve ruhundan istesen de silemeyeceğin..." ifadesi gelmez. gültekin uysal bu psikolojiyi nereden biliyor sorusu geliyor benim aklıma.

zafer partisi

sızlanmanız bittiyse siyaset dersine devam edelim. nerede kalmıştık?
çok ağır öğreniyorsunuz. fazla yükleniyorsak bizim kapasitemiz bu kadar diyebilirsiniz.

gültekin uysal ın ümit özdağa hakaret etmesi

Ümit Özdağ bunları nasıl kudurttuysa yeterince kuduranlar ağzından köpük saçmaya başlıyor. Kuduzun çaresi yok maalesef geçmiş olsun Gültekin Uysal'a.

melek mızrak subaşı

Iki boyalı saç gördüler diye kadını Cumhurbaşkanı yaptılar. Bilecikli olduğum halde ben tanımıyorum kadını bütün ülkede meşhur oldu.

sizi çok seviyorum ne yapmalıyım

Seviyorsan git konuş bence.

ideal kedi nasıl olmalı

Durduk yere kedilerimi özlettirmeyin bana. Eski karımı aramak istemiyorum. Kedi dediğin laftan anlayacak. Gel, al, yat, koş, atla komutlarımı anlıyorlardı.

başıboş köpek sorunu

başıboş olmayan köpekler de tehlikelidir.

islam ı reddetme nedenleri

O kadar anlatıyorum hala doğrular işine gelmiyor diyen var. Arkadaşım senin doğru sandığın şey komple yalan. Doğru olsa biz de inanırdık. Bir de inanmayanların din bilgisinin eksik olduğunu sananlar var. Onlar da ayrı bir vaka. Bizde bir eksiklik yok merak etmeyin. özellikle ben gayet iyi biliyorum neyin ne olduğunu. Buradaki eksiklik inananların bilim eksikliği.

kuran ın orjinal dilinin türkçe olması

https://youtu.be/vbPlxb5upH8

Bu iki ketoya göre Türkçedir.

millet ittifakı seçim bildirisi

1. anayasadan türklüğü kaldırmak.
2. türkiye cumhuriyetini etnik bölgelere parçalamak.
3. atatürk ilkelerinden kopmak.
4. laikliği kaldırıp şeriat getirmek.
5. tarikat ve cemaatlere yasal statü vermek.
6. türkiye cumhuriyetinin kazanımlarını yabancı sermayeye satmak.
7. türkleri ezmek.

gibi türk milletinin aleyhine her türlü davranışta bulunmak.

korkudan altına sıçmak

kaçarken ağırlık yapmasın diye herhalde.

isteseydim istanbul ve ankara yı chp alamazdı

bu itiraftan sonra tayyip erdoğan'ın kendisine gerekli cezayı vermesi gerekir. demek ki akp'nin kazanmasını istememiş.

tesadüf bir fikir değil bir bilgidir. tesadüf yolda yürürken bir arkadaşına rastlamak değildir. belli şartların aynı anda bir ortamda bulunması sonucunda yaşamın ortaya çıkmasına olanak sağlaması bir tesadüftür. bu şartları sağlamayan gezegenlerde hayat ortaya çıkmamıştır. bu şartları sağlayan her gezegende hayat ortaya çıkmış olabilir. bizden çok daha gelişmiş canlılar ya da çok daha ilkel canlılar ortaya çıkmış olabilir. o yaşam formları dünyadaki evrimle kıyaslanamayacak kadar farklı evrimsel gelişmeler göstermiş olabilir. bir gün farklı bir gezegendeki hayatı inceleyebilme fırsatı bulursanız bunu görürsünüz. cahil olan ben değilim yaratılış ve kutsal kitaplar gibi dogmalara inananlardır. biraz bilimsel bilgi öğrenin de doğruyu yanlışı görmeye başlayın. bilimsel bilgi diyorum bak doğruluğu ispatlanmış veriler bütünü. 2 kere 2 nin 4 ettiği kadar kesin bilgilerden bahsediyorum. ama yine de siz bilirsiniz tabii. bu cehaletle yaşamaya devam etmek de bir tercihtir.

kriz varken fakirler neden akparti ye oy veriyor

görsel

Tamamen bilimsel nedenlerdir. Ne evreni ne de canlıları herhangi bir tanrı yaratmadı. Bütün bu gördükleriniz kendiliğinden oldu. Tesadüfün bu kadarı işte. Big bang, abiogenesis, evolution. Bu kuramları öğrendikten sonra bir de kuranın Türkçesini okuyunca açıkça görülüyor ki, kuran 7. Yy Araplarının uydurduğu fantastik bir kitap. Içerisinde gerçekleştiği öne sürülen fantastik olayların hepsi fizik kuralları çerçevesinde gerçekleşmesi mümkün olmayan olaylardır. Ve gerçekleşmemiştir de. Tarihsel kayıtlarda da bu olayların gerçekleştiğine dair hiçbir bilgi bulunmamaktadır. Herhalde nedenler anlaşılmıştır.

15 temmuzda geziciler ne yapıyordu

görsel