bugün

entry'ler (7091)

dünya türkiye nin neyini kıskanıyor

Çünkü Türkiye'nin koyunu bile bir başka bakıyor.

sokak hayvanları uyutulacak

Hiçbir konuda Avrupa'dan daha medeni ya da ileride değiliz. Neymiş köpekleri öldürmediğimiz için Avrupa'dan daha medeni ve insan oluyormuşuz. Insanlık bu değil.

idamı kaldıran da akp'dir. bu kadar teröristin ve katilin cezalarını dahi tamamlamadan geri çıkaran da onlardır. koysunlar idamı geri iki ayaklı köpekler de öldürülsün. ben sonuna kadar destekliyorum.

tahmini olarak 10 milyon 184 bin sokak köpeği var.
ankarada 93 bin metrekare üzerinde 3000 hayvanlık bir barınak yapıldı.
10 milyon 184 bin köpek için bu barınaktan 3395 tane yapılması gerekiyor.
3395 tane barınak 93 bin metrekare üzerinden 315 bin 735 kilometrekare yapıyor.
türkiyenin en büyük ili konya'nın yüzölçümü 38 bin 873 kilometrekare.
315 bin 735 kilometrekare tam olarak 8,12 adet konya yapıyor. hala anlamayan gerizekalılar olabilir diye bu da görseli:

görsel

atamız recep tayyip erdoğan

recep tayyip erdoğan'ın adını kimse hatırlamayacak 100 yıl sonra. ama atatürk'ün ismi 100 yıl değil bin yıl da geçse anılacak. tıpkı bilge kağan'ın mete han'ın alparslan'ın anıldığı gibi.

kahve içmeden güne başlayamamak

kapitalizmin kölesi olmuştur.

türkiyedeki geri zekalılıklar

bu ülke delilerle, gerizekalılarla, ruh hastaları ile doludur.

gece modu teması çalışmıyor

temas bağımlılığı olan insanların edebileceği şikayet.

ademola lookman

lookman'ın adem olmasını talep eden padişah fermanıdır.
- "adem ola lookman."

piramitleri yapan uzaylıları akrep sokmadı mı

musanın kavmini köle olarak çalıştırıyorlardı. akrepler onları sokarken uzaylılar da tahtırevanlarından onları izleyip gülüyorlardı.

Kısırlaştırmak ve barınak gibi aptalca çözümler öne süren net gerizekalıdır. Bunların maliyetini ve metrekaresini hesaplayamayacak kadar matematikten ve realiteden uzaktır. Öldürmek tek çözümdür. Bunlar bir de kendilerini çoğunluk zannedip öldürülmesini isteyenleri azınlık zannediyorlar. Oysaki kendileri bir avuç insan. Böyle olduğu halde bütün belediyeleri ve çoğunluğu bugüne kadar susturmayı başardılar. Çünkü çirkefler ve insanlar bunlara bulaşmak istemiyor. Sesleri de çok çıkıyor. Sosyal medyada çok etkililer. Asıl susturulan köpeklerin öldürülmesi gerektiğini savunan çoğunluktur.

ateizm inanç mıdır sorunsalı

Inançsız olmak agnostik olmaktır. Ben bir ateist olarak tanrının olmadığına inanıyorum bunu bilmiyorum. (#44320584) Şurada da açıkladığım gibi ateizm tanrının olmadığına inanmaktır. biz bir tanrının olup olmadığını asla bilemeyiz. Bilimsel olarak da ispatlayamayız. Yalnızca şundan emin olabiliriz Allah diye bir tanrı yok.

unutulan ünlüler

Bazılarını ben de unuttum. Bi tane uzun saçlı erkek şarkıcı vardı. Buğulu bir sesle şarkı söylüyordu. Birbirinin devamı gibi 3 tane klip çekmişti. Şarkıda bahar isminde birinden mi bahsediyordu ya da baharla ilgili bir şeyden mı ne? O adam yok mesela 3 şarkı çıkardı sonra kayboldu.

işid in bütün yaptıkları meşrudur

Işid'in yaptıkları islam'a göre meşrudur, insanlığa göre değil. Bunun altını çizmek lazım.

sokak köpeklerini isteyen evinde baksın

Bahçeye alıp salmayı düşünenlerin adına kayıtlı çip takarlar o köpeklere sokakta görüldüğü takdirde sahibine yapıştırırlar cezayı. Ödesinler bize ne?

Akp mültecileri gönderemez küreselciler izin vermez buna. Akp onların kuklası olduğu için yapamaz bunu. Onları ancak Zafer Partisi gönderir tabi o sikik küreselci çeteyi karşımıza almak kaydıyla. Akp başımıza açtığı sorunlardan bazılarını çözsün de akp gidince diğerlerini düşünürüz. Bu sorun çözülmeyecek diye köpek terörü de mi çözülmesin?

spor salonuna gitsem erkekler popoma bakar mı

Açıkta bir şey görürsem bakarım.

sokaklarda kaba saygısız insanlar olmaması için ilk önce ülkede eğitim ve adalet sisteminin düzelmesi gerek. akp 20 yılda bozduğu milli eğitim ve türk adalet sistemini bir gün düzeltip yine kendi yarattığı sorunu çözüp iş yapmış gibi gözükürse sokaklarda yürüyen insanlar daha kaliteli insanlar olurlar. bunun için müracaat recep tayyip erdoğan.

sokakta sokak köpeğine bakmaktan hoşlananlar kendilerine başka bir eğlence bulsun ya da alsın evinde baksın bu kadar basit. kimsenin sokaklarda köpekler yaşasın demeye hakkı yoktur.

itleri öldürün

it ittir.

işid in bütün yaptıkları meşrudur

(bkz: ışidin yaptıkları islama uygundur).