bugün

entry'ler (7351)

ali erbaş ın hz isa nın öldüğünü söylemesi

Tekrar geri gelecek ama di mi? O konu ile ilgili sıkıntı yok. Çünkü gelmezse çok ayıp olur milyarlarca insan onu bekliyor.

ali erbaş ın hz isa nın öldüğünü söylemesi

Bir karar verin öldü mü ölmedi mi? Ohoo.

pitbull besleyen insanın psikolojisi

Pitbullar canavardır, pitbull besleyenler de canavardır. Bu yüzden pitbullar sahipleri ile birlikte uyutulmalıdır.

din olmadan ahlak temellendirilemez

Karadeniz şakası mı nedir bu? Bir gün din, ahlak ve temel uçağa binmişler.

yapılan mı yoksa yapılmayan mı çok pişmanlık verir

Yapmasaydın denmesi en büyük pişmanlığı verir.

köpektapar

Meclise yürümeye çalışan bazı köpek sömürücüleri gözaltına alınmış. Ne güzel haber. Darısı devleti sokağa çıkmakla tehdit eden diğer köpek saplantılı bireylerin başına.

millet kuran ı tefsiri ile okusa dinden çıkar

Kuranı okuyan dinden çıkar. Bu bir gerçek. Fakat okumaya gerek bile yok. Çünkü Kur'an evrimi kabul etmez. Oysaki evrim bir gerçektir. Dolayısıyla kuran gerçek değildir. Bu kadar basit. Hiç boşuna demagoji yapmaya gerek yok.

bu ne meyvesi arkadaşlar

Mor kivi. Beğenmeyenler bir de filipinlere gelip yesin.

kadınla erkeği birbirine yakınlaştıran şeyler

(bkz: uçak).

ayağımı yalayacak binlerce erkek var

Bu yine de Serenay Sarıkayanın güzel ve seksi olduğunu göstermez. Kendilerini aşağılatmaktan hoşlanan babet köpeği erkekler olduğunu gösterir. Nefes almasının yeterli bir kriter olduğu bu ülkede ayağımı yalayacak erkekler var diye ön plana çıkmak akıllıca bir hareket değil. Örneğin Mısır'da ölüyü diriyi sikiyorlar.

diamond tema

--spoiler--
ateistlerin peygamber, bilirkişi, ulu önder ve bilimum şeyler olarak kabul gördüğü youtuber.
--spoiler--

Benim tanrım bilim, peygamberim darwin, bilir kişim nietzsche, ulu önderim Mustafa Kemal Atatürktür. Diamond tema ise ateist veya ateizmin savunucusu bir kişi değil müslüman kudurtan bir arkadaştır. Müslümanlara bilmedikleri dinlerini öğreten kişidir. Müslümanlar bilmedikleri konuları bana danışır mesela. Ben de onlara bildiklerimi onların istediği şekilde öğretirim. Ölümüne savunduğunuz dininizi size öğreten ateistleri ve agnostikleri sevmiyorsunuz. Deistler bize de yabancı geliyor o konuda haklısınız.

diamond tema

Ben petradan bir yere girmedim. Bu iddiaya bir göz atın dedim. Bu gerçekle yüzleşin gibi bir iddiam da yok. Ama şöyle bir iddiam var. Allah diye bir tanrı yok ve Kur'an da araplar tarafından yazılmış bir kitap. Bu gerçekle önünde sonunda yüzleşeceksiniz. Bugün değilse yarın. Çünkü gerçek bu. Bir zamanlar ben de Müslümandım ve islamı da ateizmi de biliyorum. Peygamber 6 yaşında kızla evlenmiş falan değil mesele. Sen evrim var diyemiyorsan Kuran'da, Kur'an gerçek değildir. Olay bu kadar basit. Boş konuşmanın anlamı yok. Bilim 1850 de bütün dinleri ortadan kaldırılmıştır. Yaratılış inancı çökmüştür.

https://youtu.be/NwPX5Ucd-hM?si=priIR5WixEuzcabw

alevi komşunun getirdiği aşureyi dökmek

Aşure yenmeyecek bir şey olsa neyse. Amk bedava yiyecek gelmiş çöpe dökülür mü? Nimet bu. Bunu yapan bir de kendine Müslüman mı diyor? Üstelik tadı da onca saçma sapan şeyin birleşimi olduğu halde gayet güzel. Amaç ne bu aşureyi bir alevi yapınca içine günah mı katıyor şeker yerine?

sokak köpekleri

Ya sokak köpekleri devlet eliyle toplanacak ağrısız acısız iğne ile öldürülecek ya da halk sokakta başıboş köpek avına çıkacak sonunda. Pek çok köpek ve köpek saplantılı birey sokak ortasında şiddete maruz kalabilir. Bu yaklaşan bir tehlikedir. Devleti ve belediyeleri rahat bırakın işlerini yapsınlar. Yasa öldürmeyi emretmiyor zaten. Sokaktan bütün köpekleri toplayacaklar sonra öldürecekler mi besleyecekler mi belediyeler karar verecek.

Benim verdiğim vergi ile milyonlarca köpeğe bakılmasını istemiyorum. Bu köpeklerin sorumluluğu köpek saplantılı bireylerindir. Şimdiye kadar kendilerini kandırıp soğüşleyen mama lobisine nasıl paralarını seve seve verdilerse şimdi de belediyelerin köpekleri bakması için belediyelere versinler. Kesinlikle devlet bütçesinden veya belediye bütçesinden karşılanmasını istemiyorum bu masrafların.

yazarların en sevdiği sütlü tatlı

Sütlü Nuriye.

erkeklerden soğumak

Bu ne be kıllı kıllı yaratıklar. Biz kadınlardan devam.

antalya da 1200 liraya nar suyu satan büfe

Bu alçaklara para kazandıracağıma Yunanistan'a mermi kazandırırım daha iyi. Polisler de gelip tezgahı başına yıkmıyor bu namussuzun. Bu demektir ki bu seferlik olmadı ama bir dahaki sefere 1200 ü yine indirecek cebe. Bunlar kendi milletine zarar veren en aşağılık en namert düşmandır. Türk milletinin şerefini 1200 liralık etti.

türk milliyetçileri

Türk olabilmek için önce araplığı bırakmaları gerekiyor. Türkçülere selam olsun.

yks de nalbantlık bölümünü tutturmam

Yaramaz çocuk işte söz geçiremiyorsun. Bir şeyi tutturdu mu illa ki onu istiyor.

kilo vermenin en garanti yolu

Önceden pazarı araştırıp alıcılarla anlaşmalar yapmaktır.