bugün

entry'ler (2208)

5 temmuz 2022

hayat benimle dalga geçmeye başladı artık hissediyorum. beni bi sal kimseye zararım yok ne diye düşman oluyorsun bana anlamıyorum.
süründürürken güldürmeye mi çalışıyorsun bilemedim. yolda arabanın lastiği patladı, hastaneye girdiğim an uluslararası bir firmadan iş teklifi aldım bugün ne alaka ulan.
hayat, sana inat yaşıyorum.

Edit: lastik patladıktan 2 dakika sonra arabanın yanına ışınlanan dilenci, sen nereden geldin de dalga geçer gibi yolda kaldım diye para istiyodun benden. Ben de yolda kaldım diyorum hala tartışıyosun benimle yüzsüz.

4 temmuz 2022

Benim için uzun zamandır beklediğim özel bir gündür, tabi böyle değildi hayalimdeki.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Uzun zamandır çoğu şeyi yoluna sokmaya çalışıyorum, bu süreçte beni soran arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Kimine mayıs kimine haziran gibi geleceğim demiştim. Sırf sözümü tutmak için denedim ama yapamadım, özür diliyorum sizlerden. yazasım gelmiyor ve odağımı değiştirdiğim noktaları var hayatımın, bir süre aklımdan uzak kalmam gerekiyor. Her şey yolundaymış gibi yaşayamıyorum. Bazı şeyleri yoluna koyabildiğim zaman tekrar yazmaya geleceğim. Şimdilik sizleri izlemek istiyorum uzaklardan. Görüşmek üzere.

ados gri

Akustik versiyonunu keyifle dinlediğim şarkıdır. Sözler esastır.

kedi guruldamasının kırık kemikleri kaynatması

Bu kadar edebiyata gerek yok belki hayvan acıkmıştır.

kabak aşılı karpuz

Aşıları tam mı oluyor yani?

evlenme teklifi ederken diz çöken erkek

Eskimiştir. Havada takla atarak evlilik teklifi etmesi gerekir. Kız evet diyene kadar takla atmaya devam edecek yani asılı kalacak.

yakışıklı olmayıp sürekli foto paylaşmak

Telefonun kamerasına da para alıyorlar o yüzden paylaşmam gerekiyor üzgünüm.

teklifleri geri çevirmek

iş tekliflerini geri çevirmektir.
sizce gelen iş tekliflerine hayır demek kaybedilen bir fırsat mıdır? yoksa yeni teklif gelirse değerlendirmek için bir risk alma eylemi midir?

sözlüğün huzurevine dönmesi

Bana sıra gelene kadar huzuru bitirmişsiniz ben ne yapacağım şimdi?

love death and robots

izlenecekler listemdedir.

şimdi ben uyumaya gidiyorum

Son 1 haftada vücuduma o kadar yüklendim ki günleri, tarihleri karıştırdım. Kafamın sabit kaldığı anda gözlerim kapanıyor.
Az önceki uykuma yemek molası vermiştim. Sanırım artık dinlenebilirim.

sen kim ben kim

Varoluşsal sancılar çeken birinin söylemi olabilir.

3 kelime ile üzücü bir şeyler yaz

Biz sizi ararız.

erkeğinize slip mayo giydirir misiniz

Ben erkeğime bikini giydirmeyi tercih ederim.

sözlüğe yeni gelen kızların bilmesi gerekenler

Sözlüğün en güzel kızı kuşkusuz lord prensestir.

Sabahın köründe umut dolu bir arabayla Tekirdağ'a geldim, bugün yatışı olan hastaya doktor yok biz sizi ararız diyip geri gönderdiler. Canım sıkılıyor.

1 kilo vermek

Batra olmadan olmaz diye düşündürür.

görsel
Birkaç gün önce bizim buralara atılan bir köpekten bahsetmiştim. Artık her şey onun için daha güzel olacak, şu tipe bakın. Biraz daha alıştıktan sonra bizim diğerlerinin yanına getirip alıştırmayı deneyeceğiz. Mutlu son olur umarım.

bir osuruk kadar boş olan yazarlar listesi

Lütfen listeden erkek buseyi çıkarıp beni yazar mısın teşekkürler.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.